Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

ülemineku eksam, 8kl .

Soovitatud postitused

VIP
Kui ma ei eksi, siis üleminekueksami koostab sinu enda õpetaja. Et siis selle raskusaste oleneb kõik temast. Endal oli vist muusika 8ndas kohustuslik?

 

Enam pole kohustuslik, varem oli tõesti, ise pole pidanud tegema seda, samas pidin tegema füsa eksamit


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tulemas alles, valisin matemaatika :D. (Põhjus: see on minu jaoks kergeim aine üldse, täitsa omas kodus nagu)


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma ei käinud ingliskeele tundideski et saada hinne 5, suhteliselt lihtne kuid peab natuke mõtlema kah :D

 

nüüd valisin uuest 9nda klassi valiku eksamiks.

väga väga lihtne.

igal juhul minule anti 8ndas klassis 9nda klassi 2010 aasta eksam, arvan et inglise keel on parim valik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
valisin ajaloo , pean tegema 10 lehelise kirjandi uusaja teema peale (1600-1918)

keegi aitaks valida ? :)

 

Ära aja paska, elusees ei pea sa põhikoolis 10-lehelist kirjandit tegema.

 

Vali Ameerika Ühendriigid, kodusõjad ja asjad. Kergeim teema


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.