Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Maailma esiterrorist Bin Laden on surnud <- CNN

Soovitatud postitused

SUPERVIP

「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nüüd saabub rahu ja õitse aeg maailmas. Milline tore otsus tappa Osama. Sarkasm.

Minu arvates peabki maailmas olema tasakaalustav jõud. Kui see nüüd ikkagi tõsi on, et Osama tapeti, sest pilte ju ikkagi pole avaldatud, siis küll see al-Qaeda ka nüüd aktiivsemaks muutub. Nagu laulus "Bombing every nation."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nüüd saabub rahu ja õitse aeg maailmas. Milline tore otsus tappa Osama. Sarkasm.

Minu arvates peabki maailmas olema tasakaalustav jõud. Kui see nüüd ikkagi tõsi on, et Osama tapeti, sest pilte ju ikkagi pole avaldatud, siis küll see al-Qaeda ka nüüd aktiivsemaks muutub. Nagu laulus "Bombing every nation."

 

rs guthix worship much?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
miks sa arvad, et rs tähendab runescape? just quitsid runescape mängimise, et iga rs sulle runescapet meenutab?

Kuna ma viibin sellises foorumis, kus 75% inimestest runescape'i mängib, siis ma arvasin nii. Ja teiseks ma ei pruugi mõista su enda välja mõeldud väljendeid. Isegi interneti slängi sõnastik annab ainult ühe vaste: "RS RuneScape, a MMORPG ".

Sooviks siiski tõlget.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma arvan et kõik võivad oma näppude energiat säästa selle teema juures, kõik pakuvad, nüüd juhtub see ja nüüd teine. Ega te mingid kuradi olma-targad ega prohvbetid pole, te ei ole uurinudki sellise asja kohta, te ei ole mingid spetsalistid, NII ET OLGE PAREM VAKKA, KUI TE MIDAGI HUUPI HAKKATE PANEMA.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

suht hea lugu:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Лидер террористической организации "Аль-Каеда" Усама бен Ладен, о ликвидации которого в начале мая сообщил президент США Барак Обама, в действительности умер задолго до операции, проведённой спецслужбами США и Пакистана, причём он умер своей смертью. С таким заявлением выступил глава иранской разведки Хейдар Мослехи.

 

По словам Мослехи, власти Ирана располагают документами, которые подтверждают, что США непричастны к гибели бен Ладена. Глава иранской разведки заявил, что США с Обамой во главе устроили весь этот спектакль со смертью "террориста №1 в мире" исключительно ради того, чтобы отвлечь внимание общественности от тяжелейшего экономического положения, в котором сейчас находятся США.

 

Кроме этого, Мослехи подтвердил предположения ряда экспертов, что заявление Обамы о смерти бен Ладена - часть его предвыборной кампании. На сегодняшний день США не представили мировому сообществу ни единого доказательства того, что бен Ладен действительно был ликвидирован в Пакистане в начале мая. Пока что всё только на словах.

 

http://www.directadvert.ru/news/txt/?id=18923&nnn_id=15102885

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma ei saa aru mis on vaja kohe tappa?

Parem saada kätte kohtu ... ja kasvõi siis pooda kohtu otsusega ülesse.

Maailma kõige tähtsam asi on ELU ja seda ei tohi niimodi ära võtta!

 

Ta olekski algul lihtsalt puuri pandud, aga kuna ta hakkas vastu ja tekkis tulevahetus, siis ta ka tulevahetuses suri. Arvatavasti oleks ta tapetud ka peale kätte saamist, ehk siis surmanuhtlus oleks kindel olnud. Mõtle selle peale, mitme inimese elu on tema ja ta terroristlik grupp võtnud?

 

Minu jaoks R.I.P Osama, tema suguseid oleks rohkem vaja. Ei ole mingi sarkasm.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ta olekski algul lihtsalt puuri pandud, aga kuna ta hakkas vastu ja tekkis tulevahetus, siis ta ka tulevahetuses suri. Arvatavasti oleks ta tapetud ka peale kätte saamist, ehk siis surmanuhtlus oleks kindel olnud. Mõtle selle peale, mitme inimese elu on tema ja ta terroristlik grupp võtnud?

 

Minu jaoks R.I.P Osama, tema suguseid oleks rohkem vaja. Ei ole mingi sarkasm.

 

Loe see tekst läbi mis ma koppisin ennem. Kui ei oska vene keelt, siis lase kellegil ära tõlkida ja siis saad aru kõik. Seda juttu usun rohkem kui B. O. oma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Loe see tekst läbi mis ma koppisin ennem. Kui ei oska vene keelt, siis lase kellegil ära tõlkida ja siis saad aru kõik. Seda juttu usun rohkem kui B. O. oma.

 

Äkki oled tubli ja võtad eesti keeles lühidalt kokku selle? Ma tegelikult eriti venelasi ei taha uskuda, keevitavad mingit debiilsust enamus ajast.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Äkki oled tubli ja võtad eesti keeles lühidalt kokku selle? Ma tegelikult eriti venelasi ei taha uskuda, keevitavad mingit debiilsust enamus ajast.

 

Osama bin Laden suri loomulikku surma juba ammu. Iraani ametivõimul on dokumendid, mis tõestavad, et U.S.A. ei osalenud Osama bin Ladeni surmas. B. Obama lavastas Osama bin Laden'i surma, et pikendada oma ametiaega. U.S.A. pole siiani ühtegi tõendit esitanud, et nemad likvideerisid bin Laden'i.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.