Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Maailma esiterrorist Bin Laden on surnud <- CNN

Soovitatud postitused

VIP

Päeva uudis!: Osama bin Laden on surnud!!

 

Teised uudised: Chuck Norris naasisi Pakistani puhkuselt


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See käib veits pinda, et demokraatlikud riigid tähistavad, rõõmustavad kellegi surma üle ja käivad tänavatel lällamas. Tore, saadi terrorist maha, selleks pole vaja minna väja ja kisada "USA, USA, USA...". 9/11-s lähedased kaotanud võivad tunda mingit rõõmu, aga enamused ei ole üldse seotud sellega. Ning kas see 9/11 oligi al-Qaeda tagajärjel, see on jällegi omaette küsimus.

Uudiseid oli aga täna põnev luged - Tabati ja tapeti Osama Bin Laden; Laip on USA võimude käes; Laip visatakse arvatavasti merre; Laip visati merre. Miks see kõik nii ruttu käis? Keegi tahtis Ladenit tagasi varastada?


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See käib veits pinda, et demokraatlikud riigid tähistavad, rõõmustavad kellegi surma üle ja käivad tänavatel lällamas. Tore, saadi terrorist maha, selleks pole vaja minna väja ja kisada "USA, USA, USA...". 9/11-s lähedased kaotanud võivad tunda mingit rõõmu, aga enamused ei ole üldse seotud sellega. Ning kas see 9/11 oligi al-Qaeda tagajärjel, see on jällegi omaette küsimus.

Uudiseid oli aga täna põnev luged - Tabati ja tapeti Osama Bin Laden; Laip on USA võimude käes; Laip visatakse arvatavasti merre; Laip visati merre. Miks see kõik nii ruttu käis? Keegi tahtis Ladenit tagasi varastada?

 

islami matused.24h tunni jooksul peab ära matma raipe

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See käib veits pinda, et demokraatlikud riigid tähistavad, rõõmustavad kellegi surma üle ja käivad tänavatel lällamas. Tore, saadi terrorist maha, selleks pole vaja minna väja ja kisada "USA, USA, USA...". 9/11-s lähedased kaotanud võivad tunda mingit rõõmu, aga enamused ei ole üldse seotud sellega. Ning kas see 9/11 oligi al-Qaeda tagajärjel, see on jällegi omaette küsimus.

Uudiseid oli aga täna põnev luged - Tabati ja tapeti Osama Bin Laden; Laip on USA võimude käes; Laip visatakse arvatavasti merre; Laip visati merre. Miks see kõik nii ruttu käis? Keegi tahtis Ladenit tagasi varastada?

Ega nad ainult 9/11 ei teinud.Vaata palju paska ta veel teinud on!Mina rõõmustaksin ka tävavatel nende Ameeriklastega.See on tähtis tervele maailmale, et saadi ühest põhivennast lahti.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega nad ainult 9/11 ei teinud.Vaata palju paska ta veel teinud on!Mina rõõmustaksin ka tävavatel nende Ameeriklastega.See on tähtis tervele maailmale, et saadi ühest põhivennast lahti.

 

Ma ei tea, Ringvaates mingi kiilakas mees rääkis, et bin Laden tõenäoliselt ei tegutsenud enam viimased aastad kohe üldse mitte al-Qaeda juhtimisega, niiet ei usu et midagi väga palju seal muudab, räägiti ju et bin Ladeni villas polnud telefoni ega interneti...

Samas on suht mage et Obama pmst uhkustas seal et jeejee mina sain bin Ladeni kätte n shit.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei tea, Ringvaates mingi kiilakas mees rääkis, et bin Laden tõenäoliselt ei tegutsenud enam viimased aastad kohe üldse mitte al-Qaeda juhtimisega, niiet ei usu et midagi väga palju seal muudab, räägiti ju et bin Ladeni villas polnud telefoni ega interneti...

Samas on suht mage et Obama pmst uhkustas seal et jeejee mina sain bin Ladeni kätte n shit.

 

tegelt saadigi ju bin laden tema valitsusajal kätte. ei juhtunud seda ei bushi ega clintoni jms ajal

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegelikult tekitab kogu sündmustik hoopis probleeme juurde, sest need ahvid vannuvad kõik kättemaksu. Fakt, et see onkel kinni nabiti ei muudaks iseenesest midagi, sest Al Qaeda tegutseb edasi niikuinii


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nad ajasid lihtsalt rohkem marru Talibani ja Al Qaeda


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Käi munni ma hakkasin selle pildi peale rämedalt naerma:D Kuigi Bin Laden ei olnud mingi tegija seal :D Värdjad tapavad seal ikka edasi omasid (enesetapu terrod) ja Usa rühib varsti järgmisse riiki nafta järele:D

 

---------- Post added 03-05-11 at 02:30 ----------

 

Tglt ma tulin mõtte peale, et ta maksis Obamale et ta lavastaks tema surma:D:D:D

 

---------- Post added 03-05-11 at 02:31 ----------

 

Samas dont põdege ma ns Trollin, Ladenil ei ole/olnud enam raha sest ta ei saa seda kasutada:D Kuna tema rikas perekond niiöelda heitis ta perest kõrvale.


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No eks sa siis hiilga oma "suure tarkusega", ega 11aastase ajumaht ei taju ära, et tuumapomme ei ole kerge peita ning nende peidukohad on väga läbinähtavad. Ning sinu jaoks olen ma Tanel, mitte lont ;)

 

Kui sa tont pole siis lont oled ikka....mind väga sinu nimi ei huvita nagu

Ei viitsi sellist lolli möla kuulata ....see on sinu arvamus, et tal pommi pole ja kas see on siis nagu ainuke õige arvamus?

Molu:D:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

nice song lol


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui sa tont pole siis lont oled ikka....mind väga sinu nimi ei huvita nagu

Ei viitsi sellist lolli möla kuulata ....see on sinu arvamus, et tal pommi pole ja kas see on siis nagu ainuke õige arvamus?

Molu:D:D:D

 

:D:D:DAHAHAHHA LOL!!!! :D Sa ikka niiiiii vaimukas lihtsalt!! Kust sa saad neid naljjuuu?! Täitsa pekkis ma olen lont!! :D:D:D:D:D

 

Ee nagu pmst ma ei viitsi vaielda inimesega, kelle silmapiir CoD-st kaugemale ei ulatu..

 

@Rustonia Väga hea laul :D


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
:D:D:DAHAHAHHA LOL!!!! :D Sa ikka niiiiii vaimukas lihtsalt!! Kust sa saad neid naljjuuu?! Täitsa pekkis ma olen lont!! :D:D:D:D:D

 

Ee nagu pmst ma ei viitsi vaielda inimesega, kelle silmapiir CoD-st kaugemale ei ulatu..

 

@Rustonia Väga hea laul :D

 

PAIGAS!

Sul nagu midagi asjaliku pole õelda huiiad mingi tühja mulli nagu kust nalju saad, kui vaimukas keegi on ja kui lont sa oled.

Ma ei tea mis see Cod on!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Me ei peaks olema õnnelikud, kuna rünnakud mis võivad kaasneda Osama Bin Ladeni surmaga võivad puudutada isegi meid...

Mõned siin ei usu seda, et Bin Laden on surnud

Kuid mis annaks USAle seline vale?

Populaarsust?


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.