Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[ÕPETUS] Construction 1-99 [ Kallis Skill ]

Soovitatud postitused

VIP

Tervist siis uuesti minu poolt .

 

See on teine Skill'i Õpetus mida ma teen .

Esimene Õpetus oli siis FM 99 link: http://www.vahvel.net/showthread.php?73576-%D5PETUS-Firemaking-level-99-Odav-amp-Kallis-viis

Nüüd siis mõtlesin ,et teeks ka teise skilli õpetuse . Selleks valisin Sklli nimega Construction

 

 

Natukene siis Construction'ist ka siis.

 

Construction on memberitele [ P2P] skill . Selle skilliga saad endale ehitada maja .

Skill vajab palju klikkimist . See skills on päris kasulik endale näiteks saad endale teha Gilded Altari .

Gilded Altar on väga kasulik asi , sest sellega saab kiiremini Prayerit arendada .

Construction nimetati skilli nimeks 31 Mai 2006. Runescape Classicus oli Construction skilli nimi ennem Carpentry skill . Aitab siis sellest .

 

Asume siis Õpetuse juurde .

 

Construction'i Skillcape näeb välja selline.

100px-Construction%28t%29.PNG

 

Skillcape Emote aga selline

Construction_Emote.gif

 

 

Construction Keebi on teinud Estate Agents. Neid on Runescape mapi peale jaotatud neli tükki .

Pildid nende asukohtadest .

 

Varrock .

33kc5mv.png

 

Seers' Village .

3583ree.png

 

Falador .

2mz9lw0.png

Aroudgne .

 

2v0n4gy.png

 

 

Vajalikud asjad Construction'i jaoks .

Siin on palju asju mis oleks kasulikud Constructionis aga vaja läheks . Plank'e , Saw , Nails , Hammer , Boots of Lightness [ Pärast Temple of Ikov Saab neid ], Spotted Cape [ Vaja on 66 Hunter] , Gloves of Penance [ Neid saab Barbarian Assault] ja palju raha ma usun .

 

 

Questid mis annavad Construction'i EXP . Ees on mis levelit Cons.'i vajate .

Level 5: Darkness of Hallowvale (2,000 xp)

Level 5: Eyes of Glouphrie (250 xp)

Level 10: Tower of Life (1,000 xp)

Level 10: Perils of Ice Mountain (500 xp)

Level 20: Fremennik Isles (5,000 xp)

Level 30: Great Brain Robbery (2,000 xp)

Level 34: Cold War (1,500 xp)

Level 44: Catapult Construction (15,000 xp)

 

Alustame siis .

 

Kui alustate minge Estate Agents I juurde kuulake ta ära ja ostke maja väärtusega 1,000 gp . Sinu maja läheb automaatselt Rimmington tavaliselt aga saad muuta maja asukohta levelite kaupa . Saad maja paigutada erinevatesse kohtatesse .

 

Nüüd räägime natuke majade asukohtadest jms .

Rimmington

 

Rimmington on alguse koht kuhu ostad maja . Selleks läheb vaja 1 Construction.

 

Taverly

 

Taverly vajab 10 Construction ja 5,000 gp et kolida sinna .

 

Pollnivneach

 

Pollnivneach vajab 20 Construction ja 7,500 gp,et sinna kolida .

 

Rellekka

 

Rellekka vajab 30 Construction ja 10,000 gp ,et sinna kolida .

 

Brimhaven

Brimhaven vajab 40 Construction ja 15,000 gp , et sinna kolida .

 

Yannille

 

Yanille vajab 50 Construction ja 20,000 gp ,et sinna kolida . See on väga ligidal Yanille bangale ja saad kiiresti Prayer exp teha .

 

1-9 Construction

 

1-9 Construction on väga lihtne . Teed ainult tavalisi toole .

 

9-19 Construction

 

9-19 Construction, Tee lihtsalt endale kapp , vaja läheb 8 Planku korraga .

 

19-22 Construction

 

19-22 Construction. Nüüd saad teha Oak asju . Tee Oak toole kui saavutad lvl 22.

 

22-31 Construction

 

22-31 Construction. Nüüd tee Oak Kapp endale , ja siis Remove see ja siis ehita uuesti . Kuni saavutad lvl 31.

31-33 Construction

 

31-33 Construction .Nüüd saad teha Oak lauda , Oak lauaga saad parema exp tunnis kui tavalisest puust lauga .

 

33-74 Construction

 

33-74 Construction, Tee siis uuesti Oak Kapp . Need on päris kiire exp saavutamaks 74 Construction.

50 Construction, võimaldab sul palgata Demon Butler. Sa saad ta osta Servants' Guild Aroudge'st maksab 10,000 gp . Sul peavad olema noted plangud kotis ja siis kasuta neid tema peal ja siis tema toob sulle ilma notetud . Sa pead talle maksama iga 8'a korra tagant . Sa saad ming i170k exp tunnis kui kasutad Demon Butler. See maksab sulle ~1,2m tunnis kui kasutad Demon Butler.

 

Demon Butler näeb välja selline .

4gjcpj.png

 

74-99 Construction

 

74 Construction, sa võid teha nüüd oak dungeon uksi . Need on umbes 65k exp tunnis , see parem kui oak kapp'iga teha . Lihtsalt kasuta Demon Butler jälle ja sul läheb kiiresti . See maksab sulle 2,1m Tunnis .

 

Ja minu järjekordne Guild ongi läbi saanud . Loodan ,et te saite ikka aru mida ma kirjutasin .

 

Aga ära siis unusta ...

Pea meeles ,et sul peavad olema alati saw, hammer ja teised vajaminevad asjad su kotis .

 

 

[align=right:zgnvnn4l]@@ kopeerimine keelatud @@[/align:zgnvnn4l]


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
wtf 33-74 saab 170k xp tunnis maksab 1.2m h ja 74-99 saab 65k xp/h ja maksab 2.1m h

 

See on siis kui sa kasutad Demon Butler'it .

Vbl ma arvutasin valest ka :(


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Väga kahtlane guide, kui aus olla. Ise tegin cons 99 Carved teak magic wardrobe'iga. Esiteks oli vähemalt tol ajal teak plankudega teha odavam kui oak plankudega ja teiseks xp/h on mitu koorda kiirem. Kiiruseks on saavutada isegi kuni 380k exp/h (ilma clay jms asjadeta). Ise vaatasin consi tehes ka igasugu filme ja sarju ja sain keskmiseks exp'iks umbes 270k/h.

Igatahes parem kui oak kapid ja uksed. Oak plankudega aint botid teevad imo.

Ja rikkurid teevad mahogany plankudega, laudu ehitades. Võimalik saavutada kiirus kuni 600k exp/h.

Ja demon butler on minu arust raiskamine. Tavaline butler (see kiilakas mees) töötab ka päris hästi, toob pangast korraga 20 planku ja võtab tasu vähemalt kolm korda vähem. Lisaks ei pea plangud notedena invis olema. Parem klikk butleril ja seal on mingi valik "fetch from bank" ja sealt valid oma plangud ja siis arvu, mitu tükki tahad. Korra läbi tehtud see, siis kohe esimene valik on viimati salvestatud eelistus.

Ja isegi raha pole invi vaja, saad otse pangast butlerile tasu maksta. Vaja ainult haamrit ja saagi.

 

Kokkuvõtteks ei ole eriti veenev guide. Kui ikka skilli väga hästi ei tunne, võiks guide tegemata jätta. Ja kuskilt runescape fansitelt skilli kohta lugeda ja seda ümber tõlkida pole ka nagu eriti mõtet.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

vabandan .

 

see guild tuli ka suht kiiresti mingi 20 minutit kijutamist :(


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kritiseerida osatakse alati:D

hea õpetus,nähtud vaeva

10p

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

oak dungeon doors oli 270k/h mul - SK nii ütles, tavalise haamri ja butleriga


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Mq anna link siis .

Ma tõlkisin selle ise ümbes . Ma mõtlesin nii ,et ikka seda õpetus ei tohi kopeerida .


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Seda ka, et demon butlerit ma ei soovita, ta toob asjad nii kiirelt ära, et sa ei jõua neid ära teha.

Parim viis larderite ehitamiseks on nii: Palkad tavalise butleri, ja kohe siis lased tal pangas 16 unnoted planksi tuua, kui ta on teised plankid ära toonud, samuti on see parim viis+exp/h dooride ehitamiseks


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Taun. Miks sa teed mingeid lambiseid õpetusi, ainult selleks, et "aktivist" embleemi endale saada? Kõik teavad mille keep välja näeb ja milline emote on... olen täiesti nõus raulpint-iga, kui skilli ei tunne ära tee õpetust. Ning kui "aktivist" embleemi endale nii väga tahad siis võiks õpetusi ka kasulikke teha.

 

Boots of Lightness [ Pärast Temple of Ikov Saab neid ] - Neid saab ka niisamaka, kurat ise pead selliseid asju teadma vähemalt.

"palju raha ma usun ." - Mida sa usud, sa tegid õpetuse, sa peaksid teadma, mitte asju aimama ega uskuma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

British ime lahti eksole .

Kui sulle ei meeldi siis mine passi õues


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.