Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

MacBook

Soovitatud postitused

Äkki põhjendad oma arvamust ? või Mac on "overpriced bs" sellepärast, et sul pole seda ?

Minul oli üks hetk nii MacBook Air kui ka Lenovo laptop, mida kasutan siiani. Apple'i läppar oli ligikaudu 6000.- kallim, kuid mälumaht oli ainus näitaja, mis sellel parem oli. Videokaart ja muu jama oli Lenovol parem. Kuna kahte arvutit pole vaja, otsustasin MacBooki ära müüa ja olen siiani rahul oma Lenovo ThinkPadiga


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nõrk oled, et ei jõua seda viit kilo ära kanda?

Mida sa ässad, ma parem kannan kaasas 2-kilost läpparit, mis teeb töö ära sama hästi ning mille aku kestab ka tunduvalt kauem.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
nüüd on kahe valida kas Alienware või DELL

KUNA TAHAKS KUMMAGI OSTA,SOOVIDAGE

 

Alienware ongi Dell. ära osta seda, ma pakkusin sulle just hea hinnaga hääd läpakat

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minul oli üks hetk nii MacBook Air kui ka Lenovo laptop, mida kasutan siiani. Apple'i läppar oli ligikaudu 6000.- kallim, kuid mälumaht oli ainus näitaja, mis sellel parem oli. Videokaart ja muu jama oli Lenovol parem. Kuna kahte arvutit pole vaja, otsustasin MacBooki ära müüa ja olen siiani rahul oma Lenovo ThinkPadiga

 

Eks ta nii ole..

ja nagu ma juba ütlesin, siis Mac on teatud alal olevatele inimestele parem kui PC.

Ei ütle nüüd et PC halb oleks, Mac ja PC on lihtsalt erinevatele inimestele kellel on erinevad maitsed programmide suhtes.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel

Dell on hinna kohta hea, kvaliteetne, võimas, suht kena kah. Ja sellel jookseb Windooza mitte osx.

Go for DELL

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mac sobib paremini ainult siis, kui tegeled professionaalse joonestamisega/disainitöödega ning muusika valmistamisega jne.

 

Kui tahad lihtsalt tavalist arvutit, vabaks ajaks ning mängude mängimiseks, siis vali jah Dell.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

teema kinni!!!


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

siin maci hatereid kui muda, olete te maci kasutanud? võrrelge selle kiirust pc'ga, sujuvust, kvaliteeti, maci kaaned kestavad aastaid, mingi suvakas ordi või acer, hp läheb esimesel aastal katki juba, mac võib olla natuke kallim, aga mugavam ning kiirem ja see on just inimestele mõeldud, kes ei istu päev otsa ruunis ja tao pihku, saab muud vajalike ka teha sellega. ja kui raha ei ole siis ära üldse vaatagi maci poole

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
siin maci hatereid kui muda, olete te maci kasutanud? võrrelge selle kiirust pc'ga, sujuvust, kvaliteeti, maci kaaned kestavad aastaid, mingi suvakas ordi või acer, hp läheb esimesel aastal katki juba, mac võib olla natuke kallim, aga mugavam ning kiirem ja see on just inimestele mõeldud, kes ei istu päev otsa ruunis ja tao pihku, saab muud vajalike ka teha sellega. ja kui raha ei ole siis ära üldse vaatagi maci poole

 

kiirus/sujuvus oleneb andmetest ikka, mitte tootjast

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olgem ausad, kui teil hateritel oleks nii palju raha, et MacBook omale osta, siis ma pakun, et iga 2. hater siit ostaks omale selle. (Eeldan, et siinsed haterid ja mahategijad on seda ikka oma käega ka puutunud.) Ise ei ole omale ostnud, kuna endal olemas juba mitu läpakat ja lauaarvutit. Euronicsis olen proovinud kasutada ning minu arust igati timm arvuti see MacBook.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.