Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Modeeraator Tanel - LAIM

Soovitatud postitused

SUPERVIP
No, tra te peote tanelile, kurat kuidas ei ole võimnalik aru saada, et esihark on kõver või siis kiirendades mootor võpatab jne? -1 Tanelile, minu arvates tuleks ta eemaldada moderaatori kohalt, ning anda talle banni teenus peale.

 

You sure are a fucking idiot.

Alustuseks kuulaks äkki Taneli versiooni ära? Siia võib ükskõik kes tulla ja mingit suvalist teemat puhuda. Võibolla sõitis üldse ise sodiks selle ja tahtis Tanelilt raha remontimiseks, Tanel ütles, et unusta ära ja teine ärritus selle peale?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Issand jumal, see on vabaaja foorum, mida te halate siin? Ega kedagi ei koti ikka see roller juhtkonnast, on müüdud ja kõik. Ega ta sellepärast banni siin ei saa nüüd. Ise olid veidi loll, kui ostma läksid, vaatasid oh 2 ratast ja mootor ka peal, ah sitta võtan ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu arust ka, selle koha ei tehta midagi.

See on enda süü, et rohkem ei uurinud kohapeal ja lolli peaga ära ostsid.

ise olid loll ja rumal, nüüd kahetse.

Tee kindlaks, et need vead sinu tekitatud pole peale ostu.

rääkida võib igaüks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis kuradi "ise olid loll", Tanel oleks pidanud täiesti kindlalt ära ütlema, et see roller on perses. Alguses kui tehagi ntks väike tiir, ei pruugi see kohe välja ilmneda, et raam kõver vms.

Autoturul ja igal pool sa võid loomulikult endale mingi käkeridse osta, kui tõstad tõstuki peale hakkab vigu nagu seeni peale vihma välja ilmuma. Natuke teemast välja kuid tean sellist juhtumit, kus mingi vend tõi volvosi rootsist eestise mis olid taksod olnud, putitas enam vähem üles ja müüs maha, kuid ühe müügiga läks vähe perse, müüs kantpeadele ja need seda asja nii ei jätnud, pärast ei oleks mõtet nutma hakata kui sulle omakohut tehtakse - see oli jutu mõte.

-Yep sa sobid ainult pinnide müümiseks ja oskad tehinguid koguda endale, mõistus sul puudub.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No tere Vahvel.net rahvas.

Päris humoorikas teema peaks mainima. Juba esimeses paaris lauses on sul vead sees. Sai öeldud selgelt, et veepump lekib, ehk siis see tihend sinna maksab paar eurot. Oled jätnud väga tähtsa asja kirjutamata - nimelt silinder on praktiliselt uus, alla 1000km sõitnud ja sa tuled siin minu nime praegu täiega mustama. Esihargi kohta tõesti EI TEADNUD ma mitte midagi, kuna koguaeg olen nii sõitnud. Esimene roller oli Kymco, teine see sama Aerox. Ei ole Aprilia masinatega nii sõitnud. Ütlesid midagi, et õli tilgub kuskilt? Vot seda ma ei usu. Igast õlid jms on täiesti normaalne, et uue hooaja eel sa vahetad need ära - ma polnud rolleriga see hooaeg sõitnudki. Mainisid midagi veel simmeritest jms, need on nii väike vaev. Masin on 2003.a lõpp, ei ütleks et väga vana. Rondis seisus ei olnud samuti. See oli päris naljakas ikka, kui sa helistasid mulle ja ütlesid, et kui ma 12.5 EURi ei maksa, siis sa keerad mulle "Ruunifoorumis" paska. Labane.

Lisaks veel, et rolleri algne hind oli 900 EUR. Sa said selle 780 EUR-iga. Arvan et 120 EURiga saad need asjad parandatud rohkemgi küll.

Samuti ei käsknud ma sinul seda rollerit osta, tegid proovisõitu jms.

Lisaks: Järgmine päev oli sama roller juba 1200 EURi eest müügis, no see on päris nõme tegu :) ja siis tuled halama ka veel nagu oleksid räige sita saanud kaela.

 

Nii, Dumbyle ka midagi: tõsiselt tropp oled, sa ei kuula minu versioonigi loost ära ja hakkad mind maha tegema. Osta elu vms : )

 

Tanel


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
See oli päris naljakas ikka, kui sa helistasid mulle ja ütlesid, et kui ma 12.5 EURi ei maksa, siis sa keerad mulle "Ruunifoorumis" paska. Labane.

You sure are a fucking idiot.

Alustuseks kuulaks äkki Taneli versiooni ära? Siia võib ükskõik kes tulla ja mingit suvalist teemat puhuda. Võibolla sõitis üldse ise sodiks selle ja tahtis Tanelilt raha remontimiseks, Tanel ütles, et unusta ära ja teine ärritus selle peale?

 

Täpselt nii ongi nagu näha. Nurus Tanelilt raha, et remontida ja ähvardas maine rikkumisega. Järgmine kord, kui kedagi totaalselt judgema ja halvustama hakate, olge vait oodake osapoole vastus ära.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Nii, Dumbyle ka midagi: tõsiselt tropp oled, sa ei kuula minu versioonigi loost ära ja hakkad mind maha tegema. Osta elu vms : )

 

Tanel

 

Mul polnud su versiooni vajagi, et aru saada kui lame vend sa oled. Ta ei oleks siia seda teemat asjata teinud. Ta tegi siia kasutaja, et teavitada teisi sinu sita müümise eest. Sa ikka oskad mustad asjad nii valgeks rääkida, osav oled.

Ma ei tea küll kuhu maani see teema jõuab aga oli see kõik mida sa suutsid? Käsid mul, inimesel kes on elu rohkem näinud kui sina uue elu osta? Lihtsalt võrratu oled.

Jaksu sulle edaspidises elus.

 

Parimat,

~Dumby

 

E:// Tule ja paki mind nüüd ära. Mul ei ole sellest ei sooja ega külma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mul polnud su versiooni vajagi, et aru saada kui lame vend sa oled. Ta ei oleks siia seda teemat asjata teinud. Ta tegi siia kasutaja, et teavitada teisi sinu sita müümise eest. Sa ikka oskad mustad asjad nii valgeks rääkida, osav oled.

Ma ei tea küll kuhu maani see teema jõuab aga oli see kõik mida sa suutsid? Käsid mul, inimesel kes on elu rohkem näinud kui sina uue elu osta? Lihtsalt võrratu oled.

Jaksu sulle edaspidises elus.

 

Parimat,

~Dumby

 

Aa kust sa tead, kas see on tõsi või mitte ahh? Kui sul ei ole mingeid tõendeid, ega ka "ohvril" ei ole mingeid tõendeid, siis ära seleta eks.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aa kust sa tead, kas see on tõsi või mitte ahh? Kui sul ei ole mingeid tõendeid, ega ka "ohvril" ei ole mingeid tõendeid, siis ära seleta eks.

 

Siin harrastabki mõni sellist õiglust :)

 

Teemasse siis ühe inimese sõna teise vastu. Ilmselgelt pole see asi mille üle saab läbi foorumi selgeks rääkida. Rolleritest ei jaga palju aga tark oleks sellised tehingud paberile must valgest kirja panna, et hilisemaid pretensiooni vältida..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul polnud su versiooni vajagi, et aru saada kui lame vend sa oled. Ta ei oleks siia seda teemat asjata teinud. Ta tegi siia kasutaja, et teavitada teisi sinu sita müümise eest. Sa ikka oskad mustad asjad nii valgeks rääkida, osav oled.

Ma ei tea küll kuhu maani see teema jõuab aga oli see kõik mida sa suutsid? Käsid mul, inimesel kes on elu rohkem näinud kui sina uue elu osta? Lihtsalt võrratu oled.

Jaksu sulle edaspidises elus.

 

Parimat,

~Dumby

 

E:// Tule ja paki mind nüüd ära. Mul ei ole sellest ei sooja ega külma.

 

Sa oled meil ikka jõhker elumees.

Sa oled lihtsalt täielik amchie persepugeja..

Muud pole sinu kohta öelda ja mar arvan, et Tanelil on elu rohkem kui sul, see ei loe, kas sa vanem või mitte.

Btw seda kh, et sa oled täpselt samasugune nõrguke nagu amchie, keegi talle midagi öelda julgeb paneb ta banni ning ega sinagi eriti paremini käitu.

 

Ausalt mul suht savi, kas sa mind bannid või mitte, aga kui see peaks juhtuma, siis see näitaks, et sa ei kannata üldse kriitikat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sa oled meil ikka jõhker elumees.

Sa oled lihtsalt täielik amchie persepugeja..

Muud pole sinu kohta öelda ja mar arvan, et Tanelil on elu rohkem kui sul, see ei loe, kas sa vanem või mitte.

Btw seda kh, et sa oled täpselt samasugune nõrguke nagu amchie, keegi talle midagi öelda julgeb paneb ta banni ning ega sinagi eriti paremini käitu.

 

Ausalt mul suht savi, kas sa mind bannid või mitte, aga kui see peaks juhtuma, siis see näitaks, et sa ei kannata üldse kriitikat.

 

:D

Päris hea. Amichie kohapealt ma ütleks, et me suhtleme suhteliselt minimaalselt niiet palun ära targuta kui sul õrna aimugi ei ole.

Oma öelduga ei saavutanud sa muud kui pikendasid just ilgelt palju oma e-peenist. Ma loodan, et sa oled selle üle uhke, sest no ausalt ma ei oska midagi muud öelda.

Nagu mainitud sai pole mul sellest jamast ei sooja ega külma. :)

 

On topic: Teema suletud, sest siin nad küll nendele probleemidele lahendust ei leia.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Avasin teema. Ma tahan rahva arvamust kuulda.

Milleks see sulgeda?


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Dumby, mida sa üldse mölised? Korja oma pasad kokku ja kobi tagasi Rune24 foorumi. Kuradi lollakas moderaator võtab vahvli võimu üle. Mul oleks sulle negatiivne tehing, aga see kaduks ühe sekundiga ära.

 

Ma arvan, et teema autor on ikka ise süüdi, isegi tegi proovsõitu ka veel.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
:D

Päris hea. Amichie kohapealt ma ütleks, et me suhtleme suhteliselt minimaalselt niiet palun ära targuta kui sul õrna aimugi ei ole.

Oma öelduga ei saavutanud sa muud kui pikendasid just ilgelt palju oma e-peenist. Ma loodan, et sa oled selle üle uhke, sest no ausalt ma ei oska midagi muud öelda.

Nagu mainitud sai pole mul sellest jamast ei sooja ega külma. :)

 

 

 

 

On topic: Teema suletud, sest siin nad küll nendele probleemidele lahendust ei leia.

 

Pigem sa näitasid seda, et sa siiski oled nõrk.

Kui ma oleksin enda e-peenist vms pikendanud, siis ma oleks ikka väga sõimanud, ma pigem ütlesin sinu kohta enda arvamuse välja.

Sa küll ütled, et sind ei huvita, kui see ei ole nii.

Sa poleks nii vastanud.

 

Pigem sa pikendasin ise enda e-peenist vms, kui sa ütlesid nii Taneli kohta, enne temapoolset vastust asjale.

 

Ja üleüldse, kui see teema sind ei huvita, mis topid ennast siis siia?

 

Sulgesid teema kuna kardad, et keegi julgeb veel sinu kohta midagi öelda?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tanel, teema nime muutmine, et jätta mulje nagu sulle tehtaks liiga? Tuimalt moderaatori koha ära kasutamine, not cool.

 

Imo suurem probleem on see, et sa ei maininud enne tehingu toimumist (enne kui ta kohale tuli) masina vigasid korralikult ära, see on ikkagi scammimine põhimõtteliselt. (nagu ntx ruuni kasutaja müümine ja mitte mainimine et on 10 blackmarki, perm muted ja 5. omanik kuni on juba liiga hilja)

(&dumby, teema lukustamine pole cool ka, aga teema tanelist niiet sellese pole mõtet süveneda)

 

Just my two cents.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tanel, teema nime muutmine, et jätta mulje nagu sulle tehtaks liiga? Tuimalt moderaatori koha ära kasutamine, not cool.

.

 

Leian, et see on laim.

Mida teemat üldse. Iga päev müüakse sadu rollereid ja autosid. Müüakse paljusid autosid, mis vaevu vaevu sõidavad. Roolid tehakse üle, et jääks hea mulje. Vahetatakse esituled ära, et hea mulje jätta autost. Keritakse mitusada tuhat km spidosid, varjatakse igasuguseid vigu. Ma ütlesin kõik vead ära, mis ma teadsin ja ikka on häda. Lasin 120 EUR alla - ikka häda.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Leian, et see on laim.

Mida teemat üldse. Iga päev müüakse sadu rollereid ja autosid. Müüakse paljusid autosid, mis vaevu vaevu sõidavad. Roolid tehakse üle, et jääks hea mulje. Vahetatakse esituled ära, et hea mulje jätta autost. Keritakse mitusada tuhat km spidosid, varjatakse igasuguseid vigu. Ma ütlesin kõik vead ära, mis ma teadsin ja ikka on häda. Lasin 120 EUR alla - ikka häda.

 

Ma ei tea kuivõrd laim see oli. Pigem näitab kasutaja oma meelehärmi ja on pettunud. Ära saa valesti aru, ma olen selles teemas täiesti erapooletu. Inimese oma viga kui põrsast kotis ostma läheb. Ka mul vedeleb kuuris roller ja mul pole õrna aimu ka mis tal viga on ja enda teadmistega rollerite kohta ei suudaks ma kõiki vigu isegi parima tahtmise juures välja tuua. Teema algataja tundus jällegi teadvat millest räägib.

 

Proovi ka aru saada sellest ,et osad poevad sulle ja teine pool poeb Dumbyle. Praegu antud juhul on siin rahvas see kes vaenu õhutab minuarust.

 

 

 

EDIT///

 

Läbilugedes tundub ka mulle ,et post on natuke Taneli poolt olev aga kinnitan teile, ma üritan asjas erapooletuks jääda :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.