Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

rs maas ?

Soovitatud postitused

VIP
Ma jõudsin modemile 10 resa teha enne kui sain aru, et asi pole netis -.-

Tajur..

 

Tee veel 10 äkki aitab?:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Omgg -.- tahan juba RSGP müüa .

 

Ära masendusse lange:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No offence, aga ma ei ole selline, et süvenen 100% tundidesse nagu sina.

Parem mine nola edasi, nagu sa igatsed seda niiväga.

Ära mõtle siis koolis arvutile nii palju, jääb ehk kõrva taha ka midagi. Kuigi mu põhiküsimusele jätsid sa ikkagi vastamata - kus kohas olin ma varem maininud, et ma hakkan tegema ddos rünnakut või kuidas seda teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nonii, teema hakkab ära vajuma:D aga rs endiselt maas ja mõned juba eneka äärel:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sain Online :D

 

gratz ma pean endiselt väljas istuma:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mine vaata äkki teema " raha " alla ... see on siin Rs maas? teema ..

OT: ei saa ise kah sisse -.-

Ei viitsi lahkuda siit mõnusast seltskonnast. See nagunii juba suht vabateemaks üle läinud. :) Öö hakkab kätte juba jõudma, ei saagi vist täna enam nolada. :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ära mõtle siis koolis arvutile nii palju, jääb ehk kõrva taha ka midagi. Kuigi mu põhiküsimusele jätsid sa ikkagi vastamata - kus kohas olin ma varem maininud, et ma hakkan tegema ddos rünnakut või kuidas seda teha.

 

Sa räägid, et 1 inimene suudab seda teha oma netiga, no sellest peaks järelduma, et sina suudad ka seda, kui sa nii kindlalt tead.

 

Ja ma pole selline, et koolis mõtlen arvutile erinevalt sinust, et juba " tahaks ruuni mängida" , "omg hakkame nolama" jne sinu eelnevatset postidest.


megan_fox_by_jacku157.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hi guys, we are aware that the game has gone down we are doing all we can to resolve the issue. Thanks for your patience ~Mod Scorpion

 

Hi again guys, quick update: Your savegame will not be lost if you have been disconnected – if you are still in the game then please keep playing! The login problem should be solved shortly :) ~Scorpion

 

Hello again guys!! We’re having issues with our core hosting providers – they are looking into it but we still have no timeframe. We really appreciate your patience while we work to resolve this. :) ~Zach

 

Hello all, Many thanks for your patience!! A few people are able to log in but the experience will still not be good. We are still working on the fix. We are unable to send out a newspost at this time but will post on RuneScape.com when we are back up and running. ~Zach

 

Facebookist...


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa räägid, et 1 inimene suudab seda teha oma netiga, no sellest peaks järelduma, et sina suudad ka seda, kui sa nii kindlalt tead.

 

Ja ma pole selline, et koolis mõtlen arvutile erinevalt sinust, et juba " tahaks ruuni mängida" , "omg hakkame nolama" jne sinu eelnevatset postidest.

Ma olen sulle juba 2 korda öelnud, et tsiteeri mulle seda MINU ENDA postides, mitte ära pane neid ise kokku! On see lause sinu jaoks tõesti nii raskesti mõistetav?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kax8N.jpg

Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma olen sulle juba 2 korda öelnud, et tsiteeri mulle seda MINU ENDA postides, mitte ära pane neid ise kokku! On see lause sinu jaoks tõesti nii raskesti mõistetav?

 

Parem mine clicki login nuppu ja oota, kuna sa "nolada" saad ning ära parem postita siia enam.


megan_fox_by_jacku157.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Parem mine clicki login nuppu ja oota, kuna sa "nolada" saad ning ära parem postita siia enam.

Olen sulle juba 3 korda öelnud, et tsiteeri ja ikka ei oska? Vähemalt näevad teised ka, kui loll sa oled. Sinu vastus ei läinud kuidagi minu postitusega kokku.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kax8N.jpg

 

Haha, see päris hea:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.