Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Otsin inimest, kes jagab scripti.

Soovitatud postitused

BUMP!

PALUN VAADATA KA ESIMEST POSTI VÕI UURIDA SEDA MIS MA SIIA KIRJUTAN! (COPYSIN ESIMEST POSTI)

 

Teema pealkiri on nüüd veits nihu aga

 

Minu eesmärk on leida 2-3 inimest endaga punti, kellel oleks natukene raha ja viitsimist luua uus SAMPi RP server, serveri ja domeeni eest maksame ME kõik võrdse osa!

 

Üks inimene võiks osata kasvõi natukene Skriptida, teine võiks osata foorumiga jamada (ise oskan ka vähe, aga targemat oleks ikka vaja) ja juhul kui tuleb ka kolmas inimene, siis tema võiks olla selline IG tegelane rohkem jne. Seda saab veel arutada.

Kindlasti ma ei taha mingeid tundmatuid inimesi, kui oled vahvlis uus aga tahad ja oskad aidata siis tahaksin näha sinu eelmisi projekte/servereid.

Serveri GM ei peaks kindlasti olema NULLIST tehtud, võib olla ka korralikult tõlgitud LARP + muudetud.

Serveril peaks olema UCP aga seda saab hiljem arutada, kui on punt koos!

 

Soovijatel kirjutada alla või saata PM!

 

klacen

 

Millega sa ise tegeleks?


Veebiprogrammeerija & kujundaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Millega sa ise tegeleks?

 

No ma tegeleks foorumi ja IG probleemidega.

 

Silver-Ott ma ei näe sinu postitusel siin mõtet, kohe opakas sellise asja pärast?? Haige vend, arvad endast liiga palju...


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Arvan palju? Olen lihtsalt tegelenud SA:MP-ga vähemalt aasta, ning olnud ka mitmetes servudes Admin/Omanik. Seega, usu v ära usu, aga tean isegi suht milline hea serv on jne, kuid kui teha tiim kus on 3 täiesti tundmatut inimest, ning siis hakata seda asja arendama... nojah.

Kui GM isegi valmis peaksite saama ( Mida küll paraku ei usu :D ), siis selles võid kindel olla et poole aasta pärast on su GM juba netis üleval :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.