Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Gaming mouse

Küsimus

Tere!

Oleks homme plaanis minna ostma uut gaming hiirt, kuid ei oska kohe valida millist osta.

Ehk aitaksite mind ning annaksite nõu millist osta. Steelseriest ei taha, kuna minu arust väga ilmetud hiired. Natukene võiks hiirel disaini ka olla.

Hinnapiir võiks olla 100€.

Aitäh. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

24 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

Razer pole just kõige parem hiir mängimiseks, vaatamiseks aga küll. pigem osta sama raha eest microsoft intellimouse http://www.ox.ee/est/product/27966 . Seda kasutavad suht paljud fpside mängijad. Teine mida paljud high level starcraft 2e mängijad kasutavad on Logitech MX518. Kui aga hing razeri poole kisub siis viimane normaalne hiir neilt oli deathadder, aga see pidavat ka 2 aastaga ära lagunema

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Minuarust , on Razer kõige parem gaming mouse.
Sest nendega sihik hakkab peale poolt aastat mängimist hüppama?

 

Razer või üks teine .... ei tule nimi meelde rackort vms. kirjavead sees.

 

roccatit mõtled, roccati koostekvaliteet on kehva, seda ei soovitaks

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

ime 3.0, nagu keegi eelmisel lehel mainis


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline Feelingless

Mul on kaks Razer Diamondbacki olnud, mõlemad lakkasid poole aasta pärast töötamast. Ei tööta lihtsalt enam, laser kustus ära, võtsin juhtme välja ja panin sisse tagasi, siis veel natuke töötas aga seda ka mitte kauaks.

 

Imo see "gaming mouse" jms teema on väga overrated, kui sa lasta ei oska, siis sa võid 10k eest ka omale hiire osta ja ikka ei oska lasta. Okei, võib ju vaadata, et oleks bindimiseks rohkem nuppe, mugav käes hoida jne, aga selle jaoks ei ole vaja sada eurot välja käia.

 

Mul on mingi 20~30 eurine Trusti hiir, väga mugav kõik tipp topp lasen csis hse like nothing else.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Ehm. Kas kellegil on Razer Imperator, et tahaks teada kuidas kvaliteet on? Jäi nagu silm sellepeale ja asjalik tundus teine ka.

 

Nüüd kas sul on vaja "Gaming mouse"i või hiirt mängimiseks? Okei, razeril on võrreldes korralike hiiirtega palju asju, "On the Fly" dpi vahetus, profiilide vahetamine hiirte pealt ja kõik muu. Aga kellel on seda vaja kui hiir peab vastu väga hea kohtlemise korral poolteist kuni kaks aastat? MX518 ja intellimousega on nii et sa võid neid 2 aastat järgjest vasti seina peksta ja nad töötavad sul ikka edasi, samas on nende laserid igasugusest razeri saastast täpsemad, ning neil ei ole ühtegi ebavajalikku funktsiooni. Ise tegin vale otsuse ja ostsin MX518 asemel G5e, mis on täis topitud tehnikat ning tänu millele olen ma teda neli korda pidand lahti võtma ja natukene parandama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

IME-l on hüppamise bug ... (kellel hüppamine rulliku peale binditud, päris mitu korda on csis sellep. round käest ära läind, et defimise ajal hüppab ..)

imo on DA parimm (olen proovinud/kasutanud paljusid hiiri, ning DA on ainuke hiir mida ma rohkem kui 1x ostnud [2])


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

No tegelikult oleks isa mulle Razer Mamba ostnud, aga seal Photopointis see müüja hakkas rääkima midagi, et docki ei ole kaasas jne, et laadimine käib USB kaudu. Ma ei tea nüüd, kodulehel oli küll neil see dock seal ja youtubes oli ka dock, aga no kuna müüja ütles, et ei ole, siis võtsin ikkagi Razer Imperatori, sest ma ikkagi lootsin docki ka saada Mambale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.