Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[ÕPETUS] Kuidas jääda laksult täis.

Soovitatud postitused

Toiduõli ikka ei jooks, nahhuj naada kui vaja purju jääda siis kasutage normaalsemaid viise, kasvõi veidi rohkem alkoholi selle asemel et mingit sitta endale sisse kaanida, nagu näiteks energiajooke, toiduõlisid jms.

 

Aga samas teemas olles ütleks, et kähku purju jääda pole raske ju? Laksust ca veerand pudelit alla tõmmata pole mistead kunst, samas välja arenemata organitele oleks see küll paras surm.

Üleüldse viina maitse suht muhe, tõmbab vere käima ja puha.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Toiduõli ikka ei jooks, nahhuj naada kui vaja purju jääda siis kasutage normaalsemaid viise, kasvõi veidi rohkem alkoholi selle asemel et mingit sitta endale sisse kaanida, nagu näiteks energiajooke, toiduõlisid jms.

 

Aga samas teemas olles ütleks, et kähku purju jääda pole raske ju? Laksust ca veerand pudelit alla tõmmata pole mistead kunst, samas välja arenemata organitele oleks see küll paras surm.

Üleüldse viina maitse suht muhe, tõmbab vere käima ja puha.

 

Energia jook ja viin on lihtsalt väga hea kombinatsioon. Küll, aga hommikul siuke tunne, et anna olla.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Energia jook ja viin on lihtsalt väga hea kombinatsioon. Küll, aga hommikul siuke tunne, et anna olla.

 

Ma tean seda tunnet ja see pole üldse mõnus. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi mainis, et õli mõju kaob ära ja oled laksult täis... ok võibolla tõesti. See on pmst sama mis tequilaga paned pudeli kahepeale kinni ( koos soola ja sidruniga ikka ) ja algul pole erilist midagi ja siis ei tea kus kohast järsku pilt kaob:P


Life is what happens to you while youre busy making other plans.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nojah päris poolt pudelit ei pea ära jooma, aga siin arvatavasti 12-14 aastased lapsed, piisav 2 pitsist kah. ise tegin mingi 6 pitsiga ja laksis kenasti.

 

Teate vahest mul hakkab naljakas kogu aeg selliseid postitusi vaadata ,kõik nimetavad siin üksteist 12-14 aastasteks lõppude lõppuks on siis kõik 18+ ?

Selle õli ja viina kohta ütlen nii palju ,et ei tea kuidas laksab ja ei ma ei suudakski pool tassi õli ära juua tuleks kohe iiveldus peale.Ja ei teagi kes või kus seda kasutab.Kui tahaksid mingit tüdrukut täis joota siis see teema jääb kohe ära , ükski tüdruk ei hakka sul lampi pool tassi õli jooma ja hüppama ja kargama nagu haige.


Töö kiidab tegijat ! Aga mind ei kiida keegi sest tööd ma ei teegi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Teate vahest mul hakkab naljakas kogu aeg selliseid postitusi vaadata ,kõik nimetavad siin üksteist 12-14 aastasteks lõppude lõppuks on siis kõik 18+ ?

Selle õli ja viina kohta ütlen nii palju ,et ei tea kuidas laksab ja ei ma ei suudakski pool tassi õli ära juua tuleks kohe iiveldus peale.Ja ei teagi kes või kus seda kasutab.Kui tahaksid mingit tüdrukut täis joota siis see teema jääb kohe ära , ükski tüdruk ei hakka sul lampi pool tassi õli jooma ja hüppama ja kargama nagu haige.

 

Ja mis enam naljakas on see, et ta ise 13.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Selle õpetusel on põhimõte kah ?

Ma ei näe mõtet juua õli. See ei lähe allagi. Ennem kaanid terve pudel viina ärakui selle natukese õligi alla saad :D .

Tee õpetus juba kuidas õlist täis jääd vms .

Lähed peole siis võtad natukene õli kaasa et näidata et sa oskad kah mitte midagi joomata täis jääda .

 

GG_AWP.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas viina asemel võnda teist kanget jooki juues tekib sama reaktsioon?


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pane parem lambist viina :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma leian, et viina ja alko joomisel on ainult 1 mõte - jääda täis. Need inimesed on minu arust üsna lollid enesemõnitajad, kes üritavad nö võimalikult kaua vastu pidada. Ise joon ainult punamütsikest (aka laudur, kui mõni alakas ei taju) ja puhtalt enamasti. See nõuab ofc harjutamist neil, kes harjunud midagi peale jooma, aga see on seda väärt. Täis oleku järgmine level :D

 

Eino , Ise müüsid ju steami maha pudel viina eest ? :D , (Pirat mulle naljakaid jutte rääkinud :D)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mida on ? päris aus olla, siis ma müüsin ka oma steami pudeli eest maha sõbrale :D

 

aga muidu see toiduõli nuss käib nii, et .. joo oma liiter õli, siis joo liiter viina .. kannata ära see tulitav tunne suus - vaata ja naudi! sa just lasid liiter viina sisse ja sa pole purjus ! ja seejärel, peale sõprade ees keksimise joo klaasike vett - gratz, sa oled kutupiilu :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis mõttega kuradi õli endale sisse valada? Rõve juu :D Hüppad ja kargad ja siis ropsid? :D

Parem võta üks 700ne viski libista kokaakolat peale ja õhtu ongi sisustatud :P


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.