Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Terrorism,vandenõud ja kõik sellega seostuv.

Soovitatud postitused

truestory.jpg

Miks sa kohe järeldad, et ma trollin?

See kui sa ei suuda uskuda, milleks kõik USA võimud võimelised on siis see on sinu viga, ära tule siia mind halvustama.

See on sinu enda asi, kui sa ei näe oma ninaotsast kaugemale ja ei suuda märgata mis tegelikult maailmas toimub.

Ma olen lugenud mitmeid raamatuid ja uurinud selle asja kohta põhjalikud ja ka mõlema osapoole jutte. Ära tule mulle väitma, et ma ei tea midagi, olen lapsik, või trollin.

Kui sa suudad faktidega mu seisukohta ümber lükata, siis tõesti, tunnistan oma eksimust, aga seniks - hoia oma skeptiline jutt enda teada.


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis see teie asi on kuidas see juhtus ?. Mängige Runeskapet edasi viige eesti TOP1 joomariigiks ja ärge üldse surkige seda mis seal ameerikas juhtus.

Kui sul on oma arvamused siis palun ära acti nagu mingi Jehoova tunnistaja kes käib uksest uksesni oma lahedat lugu rääkimas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis see teie asi on kuidas see juhtus ?. Mängige Runeskapet edasi viige eesti TOP1 joomariigiks ja ärge üldse surkige seda mis seal ameerikas juhtus.

Kui sul on oma arvamused siis palun ära acti nagu mingi Jehoova tunnistaja kes käib uksest uksesni oma lahedat lugu rääkimas.

 

Kui sul on asjast poogen, siis mis sa kommenteerid?


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu arvamus jääb samaks. USA ei ründa oma enda inimesi.

See, et wc oleks pidanud vastupidama Boeing 707 rünnakule on vaid oleks sama oleks, et jaapanis ei oleks tohtinud selline tuuma jama juhtuda.

PS: see on minu arvamus


b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

 

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minu arvamus jääb samaks. USA ei ründa oma enda inimesi.

See, et wc oleks pidanud vastupidama Boeing 707 rünnakule on vaid oleks sama oleks, et jaapanis ei oleks tohtinud selline tuuma jama juhtuda.

PS: see on minu arvamus

 

Tuumajaamad pidasid vastu, aga elekter kadus maavärina tõttu ja varugeneraatorid panid ka mäsa ja tuumajaama ei suudetud jahutada.


megan_fox_by_jacku157.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Faktid t6estavad et nende rynnakute taga on USA mitte mingid muhhamedid

 

---------- Post added 05-04-11 at 17:04 ----------

 

WTC-d olid konstrueeritud nii et need peaksid vastu ka Boeing 707 rynnakule (707 on tugevam,kui need mis wtc-d ryndasid).KUHU KADUS BLACK BOX

anna siis nimed, kes seda korraldasid, rahastasid ja värki!Sa üritad mingi ränk revolutsionäär olla we?Kõik asjad mis meie ümber on vandenõu, isegi sinu koolis käivad õpetajad on läti luurest!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
anna siis nimed, kes seda korraldasid, rahastasid ja värki!Sa üritad mingi ränk revolutsionäär olla we?Kõik asjad mis meie ümber on vandenõu, isegi sinu koolis käivad õpetajad on läti luurest!

 

Isver, mõnele pole küll jumal loogilist mõtlemist andnud. Mida puutuvad Puiatu (sinu õpetajad) siia teemasse?

Rahas pole mure, kuna kasumid on nii suured, et sa ei oska seda arvu lugedagi , kirjutamisest rääkimata.

Kuidas sa suudad uskuda, et mingid muhhameedid (iga teise nimi seal) korraldasid koopast selliseid rünnakuid?:D

World Bank Corporation & Larry Silverstein rahastasid seda ja olid selle taga ilmselt selgelt.


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lol, leidsin selle kuidagi Larry Silversteini kaudu :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lol, leidsin selle kuidagi Larry Silversteini kaudu :D

 

Esimene kommentaar on päris hea.

 

 

Holy Shit! I don’t think I’ve heard this one. See how uncomfortable he looked there?

Question: do you really think these terrorists thought to ‘make sure people above didn’t escape?’ I can’t imagine. If that’s the case, why not plant some lower to keep all THOSE folks from escaping. If it was an inside job, THEN I could see not wanting people near the action to escape because they might talk about what they saw.

This is actually a bit frightening.

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No kui 9/11ja runescape on "k6ik asjad sinu ymber" siis sul oleks aeg arvuti tagant v2lja tulla

Aga kuule geenius, kus ta väitis, et runescape ja 9/11 on "k6ik asjad tema ymber?" Ma julgen väita, et Counter strike on ainukene asi sinu ümber.

Enne kui sa kedagi "omama" kukud võiksid vähemalt endale pilgu peale heita ja "arvuti tagant v2lja tulla."

 

Isver, mõnele pole küll jumal loogilist mõtlemist andnud. Mida puutuvad Puiatu (sinu õpetajad) siia teemasse?

Rahas pole mure, kuna kasumid on nii suured, et sa ei oska seda arvu lugedagi , kirjutamisest rääkimata.

Kuidas sa suudad uskuda, et mingid muhhameedid (iga teise nimi seal) korraldasid koopast selliseid rünnakuid?:D

World Bank Corporation & Larry Silverstein rahastasid seda ja olid selle taga ilmselt selgelt.

 

Sina võiksid teha vahet sellel kas inimene räägib tõsiselt või ta lihtsalt heidab teise üle nalja. Muideks Puiatu Erikool suleti 2009. aasta augustis ja Rustonia ega ka mõni teine foorumlane ei käi kohe kindlasti Puiatu Erikoolis enam. Sul on õigus Muhammedid(Ei ole seal iga teise inimese nimi. Populaarseim nimi Iraagis on Abdullah.) vaevalt korraldasid selle rünnaku, kuid mine sa tea.

 

 

Teemast siis niipalju, et ma mäletan suhteliselt selgesti seda päeva kui need tornid kukkusid. Uudistest ma mäletan niipalju, et kui see toimus siis igal kanalil samaaegselt läks pilt mustaks ja seal oli kirjas, et leiname kaksiktornides hukkunud inimesi. Esialgu ma endale ei teadvustanud mis seal toimus ja see vandenõu teooria hakkas mind hiljuti alles huvitama. Fakt on see, et mida rohkem sa selle peale mõtled seda rohkem sa seda uskuma hakkad. Mina enda pead sellega enam vaevata ei viitsi:) Sama lugu on selle Uue maailmakorraga jne.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Isver, mõnele pole küll jumal loogilist mõtlemist andnud. Mida puutuvad Puiatu (sinu õpetajad) siia teemasse?

Rahas pole mure, kuna kasumid on nii suured, et sa ei oska seda arvu lugedagi , kirjutamisest rääkimata.

Kuidas sa suudad uskuda, et mingid muhhameedid (iga teise nimi seal) korraldasid koopast selliseid rünnakuid?:D

World Bank Corporation & Larry Silverstein rahastasid seda ja olid selle taga ilmselt selgelt.

Huvitav kuidas need muhameedlased käivad seal Araabiamaades ringi raketide ja värkidega kui nad nii lollid on.Kas sa oskad ise lambist pomme ja värke teha?Vaevalt!Nemad teevad seal igast kuradima junnist väikese pommi valmis.Kuidas pole nende liidreid kätte saadud kui nad niii lollid on?Sa kuradi arvuti nerd ei oska väljaspool veebielu ise käimla ust ka lukku panna.

 

---------- Post added 08-04-11 at 14:57 ----------

 

No kui 9/11ja runescape on "k6ik asjad sinu ymber" siis sul oleks aeg arvuti tagant v2lja tulla

 

Sinu kirjutiste järgi ma võin oletada, et sa oled saadetud siia UFO-de poolt(Ma kuskilt lugesin, et need kes ei oska äõüö-d kirjutada on ufode lapsed, ja seega arvan, et see on FAKT!).V6i M1s sa r22gid?Sa käisid ise seal 9/11 ajal kohal we?Hui!Sa istusid arvutis ja vaatasid seda kuidas mingi USA vastased juba oma vandenõusid kokku kirjutasid.Ega see asi seal päris õige jah ei olnud, aga kohe nüüd USA valitsust ja värki süüdistama mingi netis loetud pasa pealt on ikka väga mööda....


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kes v2itis et afgaanid(v6i iraaklased)on lollid?

Sa ei vaevu teiste poste üldse lugema või?Europarm ütles seda!Läks natuke valesti endal lihtsalt.Ma arvan, et mind peaks süüdistama nüüd konspiratsioonis:S!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
World Bank Corporation & Larry Silverstein rahastasid seda ja olid selle taga ilmselt selgelt.

 

Tgl kah nagu w? Sul mingi omad vennad FBI sees w?

Sa usud seda nagu mida teised toodavad ....ise nagu ei suuda mõelda??

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
see suhteliselt vana teema :) loe uudiseid

Uudised toodavad Fakte?

 

---------- Post added 10-04-11 at 12:59 ----------

 

"minusugusel" UFO-l (T6LGE:tundmatul lendaval objektil) on kindel plaan eemaldada Tallinnast hoone nimega WTC-T,selleks kasutan oma naabri UFO-T (TLO-d)

 

---------- Post added 08-04-11 at 19:44 ----------

 

Kuule Rustonia,kuidas saab olla elutul asjal laps.

Oii oli ränk viga jälle!Kirjutasin tulnukate asemel UFO.Aga kust sa võtad tegelt, et UFO-d pole elusolendid.UFO on Tundmatu lendav objekt.Äkki ta on siiski mingi elusolend, kui ta nii tundmatu on?.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tgl kah nagu w? Sul mingi omad vennad FBI sees w?

Sa usud seda nagu mida teised toodavad ....ise nagu ei suuda mõelda??

 

Kahju hakkab sinusugusest pimedast ja lollist lapsest mille poole vabamüürlased jne on juba pikka aega pürginud.

Nad mürgitavad meie kehasid oma keemiaga.Puistavad taevast keemiat alla.Tahavad inimkonda orjastada aga mis teed kui inimised on targad ja julged, peab midagi välja mõtlema, et saaks nad orjastada ja kaikaga pähe lüüa.Kõik see hirmuvalitsemine on selleks, et inimesed jookseks poliitikute "kaitsva" tiiva alla mille tagajärjel oleks "Martal Law" (PS! ei tea kas kirjutasin õigesti kuna suhteliselt väsind) mis kujutab seda, et inimkond on jälgitav e. igal nurgal kaamerad ning igal inimesel kiip istmikus.

Muideks see kiibistamine käib juba, nimelt koertele/kassidele.Olen päris kindel, et lähiajal tulevad meie suured "juhid" välja ideega vanuritele ja lastele kiibid istmikusse panna. (Pidavat aitama röövide,pervertide ja marjul käivate vanurite kadumisel) Lõpuks jõuab see moment kätte kui kõigil kiibid istmikus ning kõik õnnelik, et issand kui ilus elu meil on ning Maailma Eliit naerab näkku ning tähistavad oma võitu meie üle.

 

E: My bad. I bet u dont even know about Freemasons and Illuminati.

Poiss uuri ning su maailmavaade muutub.

 

Muideks keegi on tähele pannud, et Obama korrutab "Yes we can" aga kui mängida natuke selle lausega siis tuleb välja "Thank you Satan" - Vabamüürlased ongi Saatana kummardajad

 

Õnneks on siin foorumis ka avanenud inimesi kes ei hakka kohe poriga üle valama ning vinguma, et fantaasia vili kõik see eelmine jutt.

 

Nimelt soovitan vaadata: http://www.prison.planet.ee/filmid.php kohe esimest filmi "Wake up call"(soliidset juttu ajab) ehk see muuvi äratab teid lambaid talveunest üles.


Vabamüürlus ja illuminaadid .. see ongi reaalsus .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kahju hakkab sinusugusest pimedast ja lollist lapsest mille poole vabamüürlased jne on juba pikka aega pürginud.

Nad mürgitavad meie kehasid oma keemiaga.Puistavad taevast keemiat alla.Tahavad inimkonda orjastada aga mis teed kui inimised on targad ja julged, peab midagi välja mõtlema, et saaks nad orjastada ja kaikaga pähe lüüa.Kõik see hirmuvalitsemine on selleks, et inimesed jookseks poliitikute "kaitsva" tiiva alla mille tagajärjel oleks "Martal Law" (PS! ei tea kas kirjutasin õigesti kuna suhteliselt väsind) mis kujutab seda, et inimkond on jälgitav e. igal nurgal kaamerad ning igal inimesel kiip istmikus.

Muideks see kiibistamine käib juba, nimelt koertele/kassidele.Olen päris kindel, et lähiajal tulevad meie suured "juhid" välja ideega vanuritele ja lastele kiibid istmikusse panna. (Pidavat aitama röövide,pervertide ja marjul käivate vanurite kadumisel) Lõpuks jõuab see moment kätte kui kõigil kiibid istmikus ning kõik õnnelik, et issand kui ilus elu meil on ning Maailma Eliit naerab näkku ning tähistavad oma võitu meie üle.

 

E: My bad. I bet u dont even know about Freemasons and Illuminati.

Poiss uuri ning su maailmavaade muutub.

 

Muideks keegi on tähele pannud, et Obama korrutab "Yes we can" aga kui mängida natuke selle lausega siis tuleb välja "Thank you Satan" - Vabamüürlased ongi Saatana kummardajad

 

Õnneks on siin foorumis ka avanenud inimesi kes ei hakka kohe poriga üle valama ning vinguma, et fantaasia vili kõik see eelmine jutt.

 

Nimelt soovitan vaadata: http://www.prison.planet.ee/filmid.php kohe esimest filmi "Wake up call"(soliidset juttu ajab) ehk see muuvi äratab teid lambaid talveunest üles.

 

thumbs up for a nice story :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.