Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Terrorism,vandenõud ja kõik sellega seostuv.

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Mina ei tea 200 erinevat teooriat, No selgita mulle miks kuskil ei ole videot kus lennuk lendab pentagoni? Ainult ühe küsimuse esitan sulle ma võin sulel 200 küsimust nende 200 teooria asemel küsida siin :D

 

Pentagoniga veel seoses seda, et nähti mingit objekti vms, tank mis iganes :S.

 

---------- Post added 03-04-11 at 10:33 ----------

 

Aga jätaks USA ja WTC kõrvale, ja räägiks Eesti poliitikast.

Inimesed on alati arvanud, et Savisaar on lollakas ja Ansip targeim inimene maailmais, kuigi nemad teevad vähemalt IMO koostööd juba mitu mitu aastat..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu jaoks USA esiotsas kõik olevused on terroristid ning neid tuleks tappa, pooldan kahe käega ,et Araabia maad laseks need pilvelõhkujad kahekorrulisteks majadeks.

Rääkides Eestist, mida iganes ei juhtu, ikka ja alati on Savisaar süüdi, see on suht haige. Jälle meedias kinni, seal kiidetakse pmtslt ainult Ansipit, Savisaar kõiges süüdi, isegi kui Savisaart poleks võimul, oleks ikka tema süüdi. Ma ütlen ,et minu jaoks ja paljude jaoks on Ansip 100 korda hullem kommunist kui Savisaar, ärge tulge vastu vaidlema, uurige Ansipi tasuta, kes oli kunagi Eesti esi kommunist? Kes peksis tartu ülikooli õpilasi kumminuiade, koerte ja miilitsaga? Selleks on teie kallis Ansip, mees kes räägib kui puhas ja tubli ta hetkel on. Debiil vana, paras koonduslaagri saata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
WTC Rünnakud, hmm ma ei teagi enam inimesi kes usuks , et terroristid ründasid seda, kõik teavad et inside job.

 

Arvata on, et terroristid ründasid neid, kuid suure tõenäosusega oli see tellimustöö. Ega siis poliitikud neid lennukeid tornidesse ei sõitnud.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mr white - Loe rohkem, täpselt nii. Ma ise pole niikaua elanud, aga mul sugulased/paljud tuttavad kes on niikaua elanud teavad seda, pead vähe rohkem uurima. Nii see on, kumminuiade, miilitsa ja koertega tagus Tartu üliõpilasi laiali ja see pole loll jutt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kaspar - Käis minu kohta? Siis võin öelda ,et ainukene oled sina, kuna nii see on. Kui sa oled 16 aastane ja ei tea asjadest midagit, ei tähenda ,et nii pole olnud, tahad väita ,et Ansip ei peksnud kunagi kumminuiadega noori, koertega ei ajanud laiali + miilitsaga? Raudselt oled ise ka mingi oravate fänn.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuidas sa nagu väidad, et see 100% tõsi mis need teoreetikud räägivad?Ma võtan kah mõne fakti mis on mulle sobib ja ümber selle keerutan oma jutu ja lõpuks tuleb välja kah, et 911 korraldasid päkapikud kuna faktid tõestavad?Kas see on siis nagu tõsi?

Ma usun, et ei saa uskuda meediat ja sama veendunud, et ei saa uskuda ka teoreetikuid.Enda selga mõistus on parim

 

Kuule, loe ka natukene. Saad aru ka millest ma räägin, mis kuradi päkapikutest sa räägid? Seene laksus oled või?

Faktid tõestavad jah seda, et Usa korraldas ise selle. Samas algsed faktid rääkisid et terroristirühmitus "Al Quaeda" Saddam Husseini ja Bin Ladeni juhtimisel tegid seda? Minuarust on see 50/50% Aga mina kui mõtlev inimene saan sellest aru , et kõik on "NAFTA" taga!

Vaata Zeitgeisti kõik kolm osa ära, selles on päris hästi tõestatud faktid kogu maailma asjade kohta : Kuidas tehakse raha? Usundid? 911`? riigikukutamised? Ja kõik selline.

 

---------- Post added 04-04-11 at 03:44 ----------

 

idioodid..

 

Paistab ,et kõige suurem idioot oled sina!

 

---------- Post added 04-04-11 at 03:52 ----------

 

Arvata on, et terroristid ründasid neid, kuid suure tõenäosusega oli see tellimustöö. Ega siis poliitikud neid lennukeid tornidesse ei sõitnud.

 

Blablabla, mehitamata lennukitest oled kuulnud?

Samas ilsmelt sõitsid oma riigi piloodid sinan vms, nende pered ähvardati hukata vms, kurat seda teab


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
9/11 minu m2letamist m66da oli kolm lennukit,kaks t2itsid eesm2rki kuid mis sai kolmandast?

 

"Pentagoni Lendas" :D


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
4 lennukit - 2 tornidesse; 1 väidetavalt pentagoni; 1 väidetavalt suudeti inimeste pool kuskile põllule suunata, kraater oli küll võimas, kuid ühtegi lennukijuppi seal polnud.

Vaadake Zeitgeist'i.

 

Kõiki osi vaadanud:D

Jah pentagoni sõitnud lennuk "aurustus" :D

Väidetavalt siis nii suur kuumus oli plahvatuses. Mmm aga kaks suurt mitmetonnist Rolc Royce mootorit aurustus ka ..


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pole v2ga kindel aga pentagoni hakati ehitama 11.septembril aastat ei m2leta

 

---------- Post added 04-04-11 at 16:10 ----------

 

9/11 -selle kohta on v2ga palju imelikke fakte nt.9+1+1=11,s6nas :New York city on 11 t2hte ja George W Bush ka 11 t2hte -kellegi blogist lugesin

 

Kui sa otsid seoseid, siis sa ka kindlasti leiad, eriti selle number 11-ne kohapealt. Aga mina arvan, et tegelikuses ei ole asi selles numbris 11 vaid pigem asi on palju tähenduslikumas asjas ja palju sügavamal. Asjas/asjades millest ei taheta rääkida ja mis on maha vaigistatud.

 

See on kõigest minu arvamus,

 

EPT

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Imelik lausa vaadata, et Plastikufo ja Parm lähevad närvi kuna nad ei suuda oma fantaasiat teistele peale suruda.

Ärge tulge nüüd mule rääkima, et ma olen loll ja meediat ei saa usaldada. Aga keda saab üldse usaldada ? Valetamine on inimlik. Valetatakse juba sellest ajast kui lapsi tõi kurg ja kapis elasid kurjad kollid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

nab - Lähme närvi? kes siin närvis on, ainukene kes läheb närvi oled sina vb?

Meie fantaasit? Poiss, palju unistama hakanud?

Ära pane poolt juttu juurde, saaks aru kui oled kõrval ja näed ,et närvan, siis veel. Tekstist võib paljugi lugeda, sama hea et sa oled ka suht hull hetkel.

Ilusat päeva.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kaspar - Käis minu kohta? Siis võin öelda ,et ainukene oled sina, kuna nii see on. Kui sa oled 16 aastane ja ei tea asjadest midagit.Raudselt oled ise ka mingi oravate fänn.

 

 

Kui sina ei suuda elada ilma meediata ja oleks koopas, ei tähenda ,et meie oleksime, ära võrdle ennast meiega, me oleme kõvasti erinevad sinust.

Või oled sa tõesti paar korda kurikaga kahe kõrva vahele saanud ,et ei mõista. Tänapäeva meedia on ostetav, kirjutatakse seda mis on parem/kasulikum.

Sulle löö kasvõi silt otsa ette ,et sa oled loll, sa küsiks ikka, kes on loll:)

 

Tõesti. Sa võiksid vähe rahulikumalt võtta. Pmst kui keegi oma arvamust avaldab siis lähed sina närvi ja hakkad teda solvama ja togima ebaviisakate väljenditega.

 

Või kui sa peaksidki nii rääkima koguaeg siis sorry. Aga mida kuradit sa siis neid poliitikuid kritiseerid? Õpi ennast viisakamalt väljendama ja näita eeskuju teistele. Ära suru oma kujutlusvõime põhjaga fakte ja muud jaburust teistele rusikaga peale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nab - Mille järgi sa järeldad ,et ma olen närvis?

Ma pole närvi läinud, kui sina arvad, ei tähenda ,et kohe nii on, ära suru oma fantaasiat peale, sa võibolla loodad?:)

Mina olen teda hakanud solvama? Hmm, tema ütles meile idioodid, ma ütlesin ,et ainukene kes idioot on, on tema. Tema hakkas sõimama, ma loodan ,et sa oskad lugeda ja leiad koha:)

Ma kritiseerin niipalju kui mina tahan, sina ega keegi ei tule ütlema.

Väljendangi piisavalt viisakalt, aga kui keegi sõimab mind, sõiman ma vastu.

Ning need faktid pole ette kujutatud, sa kujutad ise seda paska ette.

Ning kui täpsustada, siis rusikaga peale? Hmm ei ütleks küll, ma vaatan ,et sul on kujutlusvõime hea, liialad päris palju + lisad ise pooled asjad juurde.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuhu neljas lennuk suunati taheti?Valgesse majja?

 

Neljas lasti alla.

Viies suunati valgesse majja, aga müsteeriliselt pole ühtegi videoklippi sellest, kuigi valge maja ümber on miljon kaamerat. Üleöö sai ka valge maja korda. Mingid lambikad koopainimesed ei saaks taastada Valget maja ühe ööga. See pidi olema USA võimud ja pederast meedia mätsis kogu jama kinni kah!

Ilusat päeva.


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kõige toredam on see kui räägiti WTC 7 kokku varisemisest uudistes. Mõned minutid peale selle uudise avalikustamist see ka juhtus.

Tulekahju mõnel korrusel ei kukuta küll maja kokku.

 

Hea tähelepanek. Sinu jutust võib lugeda, et ka sinu arvamus ühtib minuga. Ehk siis selle kõige taga mis on räägitud maailmale ja millest räägitakse siiani, ei ole pooltki seda, milles asi tegelikult on. Selle taga on raudselt midagi palju imestama panevat ja palju musta pori, mida mätisitakse endiselt suurte rahade eest kinni.

 

 

Tuleviku kohapealt arvan ma seda, et need ei ole ainukesed müstilised asjad mis juhtusid, vaid neid tuleb veel kõvasti juurde. Ja enamus juhtudel mängib suurt rolli Ameerika või siis kogu jama keerleb ümber selle riigi.

 

EPT

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Siin teemas oma arvamuse avaldamise eest saab hoiatusi. Mis muud öelda kui tore!

 

---------- Post added 05-04-11 at 02:28 ----------

 

Imelik lausa vaadata, et Plastikufo ja Parm lähevad närvi kuna nad ei suuda oma fantaasiat teistele peale suruda.

Ärge tulge nüüd mule rääkima, et ma olen loll ja meediat ei saa usaldada. Aga keda saab üldse usaldada ? Valetamine on inimlik. Valetatakse juba sellest ajast kui lapsi tõi kurg ja kapis elasid kurjad kollid.

 

Mis fantaasiast sa jaurad?:D Ja ma ei lähe nii kergelt närvi. Fantaasia? Fantaasia on iga inimese ajutöö meelelagedus.

Fantaasia sul vist nii hull, et kujutletav sõber ütleb mida ja kuidas kirja panna?

 

---------- Post added 05-04-11 at 02:29 ----------

 

Neljas lasti alla.

Viies suunati valgesse majja, aga müsteeriliselt pole ühtegi videoklippi sellest, kuigi valge maja ümber on miljon kaamerat. Üleöö sai ka valge maja korda. Mingid lambikad koopainimesed ei saaks taastada Valget maja ühe ööga. See pidi olema USA võimud ja pederast meedia mätsis kogu jama kinni kah!

Ilusat päeva.

 

Sul jutt hakkab juba muutuma, väga hea. Aga kus tuli juba 5s lennuk?

 

---------- Post added 05-04-11 at 02:30 ----------

 

Kõige toredam on see kui räägiti WTC 7 kokku varisemisest uudistes. Mõned minutid peale selle uudise avalikustamist see ka juhtus.

Tulekahju mõnel korrusel ei kukuta küll maja kokku.

 

Just , maja kukku täpselt samamoodi nagu lõhkamistel.


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Just , maja kukku täpselt samamoodi nagu lõhkamistel.

rääkimata siis kaksik tornidest..

 

 

Kellel veel rohkem viitsimist lugeda.

http://www.prisonplanet.com/911.html

 

Siin on natuke ka eestikeeles,

http://prison.planet.ee/911.php

 

Toon mõned pildid siia koos väikeste tekstidega.

Pentagon - kuhu väidetavalt lendas lennuk sisse.

Olgugi, et tegemist on maailma ühe kõige valvatuma rajatisega ei ole ühtegi

korralikku pilti ega videot, mis näitaks kuidas lennuk hoonesse lendab. Ja ainukesed, mis on ei näita selgelt midagi. Veelgi enam, tekitavad rohkem kahtlusi

Kui Bushilt küsiti, mõned kuud peale rünnakuid, et mida ta tundis, kui ta kuulis esimesest rünnakust kaksiktornidele, siis ta alustas sellest, et ta nägi kuidas esimene lennuk torni rammis. Kuid see on täiesti võimatu, sest ruumis kus ta sellel hetkel viibis ei olnud töötavat telekat ja video esimese lennuki rünnakust läks eetrisse alles järgmisel päeval!
WTC omanik, Larry Silverstein, tunnistab ausalt üles, et nad lasid hoone õhku!
Sellist lõhkamist ei ole võimalik teha mõne tunniga, see võtab päevi kui mitte nädalaid. Planeerimine, ettevalmistused, lõhkelaengute paigaldamine. Millal ja miks oli seda tehtud? Ja kuidas nad teadsid?

Viimased 2 pilti on siis kohast kuhu "kukkus" üks lennukitest, mile reisijad suutsid kursid kõrvale kallutada. Kuid puuduvad lennukirusud.

Igaüks uksugu mida tahab. Kuid mõtlema paneb see kindlasti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sul jutt hakkab juba muutuma, väga hea. Aga kus tuli juba 5s lennuk?

 

Ma ei hakka nüüd küll oma infoallikaid avaldama, sest olgem ausad - enamus neist on salastatud ja tavainimestele on need ligipääsmatud. 5-s lennuk oli registeerimata. Seda lennukit nähti küll radaril aga peatama ei hakatud, sest teati et on oma.

Huvitav on see, et Valge maja iga nurga peal on turvamees või mingi töötaja, kuid selles rünnakus ei saanud surma mitte keegi, vähemalt mitte minu andmete järgi. Lugesin veel välja, et on alati ka võimalus, et hukkunute pered kas siis tapeti või maksti kinni, et ei räägiks midagi.

Põnev on see tõesti, et maja restaureeriti nii kiirelt ära ja ilma suure skandaalita. Nüüd kui mõtlema hakata, saab iga inimene aru, et meedia mätsis selle kinni, kuidas muidu on see sündmus 90% elanikele teadmata. See on lihtsalt uskumatu, kuidas saab üks riik valitseda terve maailmapoliitikat -ja meediat.

Lennuki jäänused suudeti ära koristada ja arvatavasti nende abiga ehitatigi ka Valge maja nii kiiresti üles (Sulatades metalli, tehes sealsamas raudtalasid juurde)

Oleksin ise reporter, läheksin kohe intervjueerima USA-see seal neid ninamehi, pärides selle sündmuse kohta. Iseasi on see, kas ma sealt eluga tagasi tuleksin, sest seda teemat puudutades võib olukord väga tõsiseks minna.

 

Tollel ajal, kui see Valge maja rünnak toimus, oli veel Bush president. Selgus, et sellesamuse rünnaku hommikul, olevat Valges majas käinud 2 suurt rekkat, kuhu tassiti igast kraami sisse, mis oleks võinud puruneda rünnaku käigus. Huvitav on see, et ka Bush isiklikult aitas asju tassida, kuigi ta on tuntud ju kui "laisk mees". Ärge tulge mulle nüüd ütlema, et president ei ole millesgi osaline. Ma olen kindel et selles Valge maja rünnakus oli Bush osaline, kui just mitte eestvedaja!

Ilusat päeva!


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kasparil on väga igav ja trollib, lausetest on aru saada.

Kui sa ei tea siis tänapäeval on võimalik kontrollida meediat/poliitikat, kui sul raha ja vajalikud asjad on olemas, aga mõnele ei jõua kohale, ei saa oma arvamust peale suruda ja hakkab trollima, täitsa lapsik tegu!:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.