Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Terrorism,vandenõud ja kõik sellega seostuv.

Soovitatud postitused

Mida teie usute?

Kas teie usute meediat?

Kes teie usute poliitikuid?

Kas teie usute vandenõudesse?

Kas teie usute sellesse, et poliitikud on ette plaaninud WTC rünnakuid, siis arutlege sellest siin.

NB!Kõik mida me siin teemas arutleme, ei tohiks võtta kohe tõena, see on lihtsalt informatsioon mida meie leidnud oleme..

Ma ei hakka rääkimagi siin oma arvamustest, vaid teie püstitage mingi küsimus ja hakkaks selle üle arutlema..

Mina tahaks küsida teie arvamust WTC kohta..

Kas teie usute, et see oli etteplaanitud vms?

Igathes mina usun...

väike tõestus..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

WTC Rünnakud, hmm ma ei teagi enam inimesi kes usuks , et terroristid ründasid seda, kõik teavad et inside job.


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kindlasti on paljusid inimesi, kes ei usu seda, sest nad on meediast nii kinni haaratud ja usuvadki aint seda.

 

Nojah, sest neile ei ole selliseid asju selgitatud. Sellised inimesed jah kahjuks ei suuda oma ninaesisest kaugemale vaadata ega mõelda.

Ni palju fakte,et jube.

Kasutegurid sammuti, Saddam Hussein, Bin Laden ja "Al Qaeda" (nn terrorirühmitus , algselt CIA treenitud vennad, niiöelda riigikukutajad)

Nende kasutegur asjast on 0/10 . Miks? Hussein Tõmmati võlla, Bin laden on nüüd põgenik, ei saa oma vara kasutada ei saa sobiliku ravi (mingi haigus tal ei mäleta mis) , Al Qaeda sammuti mis sai kasu? Arvatakse , et vennad mingid koopas elavad vennikesed kes suudavad maailma turvalismea režiimiga riiki rünnata.

Huvitavad Faktid: Miks ei lastud ühtegi lennukit alla? Nn. Kaaperdamisest teatati ennem! Muidugi sest samal päeval ning samal ajal toimusid Hävituslennukite õppused, täselt sama sisuga mis teha kui terroristid ründaks New Yorki kaubanduskeskusi number 1 ja 2 . Ningnad ei suutnud ära eristada radaridelt niiöelda päris ning õppesignaalne.

Kuidas on FBI poolt pandud terroristide nimetuses inimesed kes on siiani elus?

Kuidas on võimalik et pärast tornide kokkukukkumist leiti terroristi terve pass?:D

Miks pole ühtegi videot Pentagoni hoonest? Et sinna lendas sisselennuk? Kuigi pentagoni ümber on sadu kaameraid?

Miks ei saanud ühtegi tähtsat inimest WRC rünnakutes surma? Ainult tavatöölised ning päästetöölised.

WRC 7 - hoone kus oli 3 ndal ja 7 mndal korrusel väike tulekahju kokkus kukku nagu kaardimaja? Imelik kas pole.

Sammti et WRC 1 ja 2 hoone kukkusid kokku vabalangemis kiiruse.. Hmm paneb kohe mõtlema või mis.

 

Kes said kasu? Nafta saadi enda kontolli alla, kõik USA Naftaga töötlemise firmad on õnnelikud. 60 % maailma naftavarudest asub just Nendes maades seal ( Süüria, Iraak,Iraan,Afkanistaan, Liibüa)

 

Paljude riikidega on nimodi, pärast Liibüat ei imesta kui Süüriasse minnakse "inimesi kaitsma"

Usu et liitlastvägede rünnakud tapavad seal rohkem inimesi kuugakui Gaddaff kogu oma valitsuse jooksul. Samamodi nagu Iraagis krdi maanteed paisati Napalmiga üle (keelatud relv) . Seal oli vist 2000 auto kohta 10 mingit sõjaväe masinat . Sõjaliste objektide hävitamine *

 

Ojaa, mina ei saa üldse inimestest aru kes usuvad ainult meeda juttu, jube lihtsalt. Võik ise ka natukene uurida.


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nojah, sest neile ei ole selliseid asju selgitatud. Sellised inimesed jah kahjuks ei suuda oma ninaesisest kaugemale vaadata ega mõelda.

Ni palju fakte,et jube.

Kasutegurid sammuti, Saddam Hussein, Bin Laden ja "Al Qaeda" (nn terrorirühmitus , algselt CIA treenitud vennad, niiöelda riigikukutajad)

Nende kasutegur asjast on 0/10 . Miks? Hussein Tõmmati võlla, Bin laden on nüüd põgenik, ei saa oma vara kasutada ei saa sobiliku ravi (mingi haigus tal ei mäleta mis) , Al Qaeda sammuti mis sai kasu? Arvatakse , et vennad mingid koopas elavad vennikesed kes suudavad maailma turvalismea režiimiga riiki rünnata.

Huvitavad Faktid: Miks ei lastud ühtegi lennukit alla? Nn. Kaaperdamisest teatati ennem! Muidugi sest samal päeval ning samal ajal toimusid Hävituslennukite õppused, täselt sama sisuga mis teha kui terroristid ründaks New Yorki kaubanduskeskusi number 1 ja 2 . Ningnad ei suutnud ära eristada radaridelt niiöelda päris ning õppesignaalne.

Kuidas on FBI poolt pandud terroristide nimetuses inimesed kes on siiani elus?

Kuidas on võimalik et pärast tornide kokkukukkumist leiti terroristi terve pass?:D

Miks pole ühtegi videot Pentagoni hoonest? Et sinna lendas sisselennuk? Kuigi pentagoni ümber on sadu kaameraid?

Miks ei saanud ühtegi tähtsat inimest WRC rünnakutes surma? Ainult tavatöölised ning päästetöölised.

WRC 7 - hoone kus oli 3 ndal ja 7 mndal korrusel väike tulekahju kokkus kukku nagu kaardimaja? Imelik kas pole.

Sammti et WRC 1 ja 2 hoone kukkusid kokku vabalangemis kiiruse.. Hmm paneb kohe mõtlema või mis.

 

Kes said kasu? Nafta saadi enda kontolli alla, kõik USA Naftaga töötlemise firmad on õnnelikud. 60 % maailma naftavarudest asub just Nendes maades seal ( Süüria, Iraak,Iraan,Afkanistaan, Liibüa)

 

Paljude riikidega on nimodi, pärast Liibüat ei imesta kui Süüriasse minnakse "inimesi kaitsma"

Usu et liitlastvägede rünnakud tapavad seal rohkem inimesi kuugakui Gaddaff kogu oma valitsuse jooksul. Samamodi nagu Iraagis krdi maanteed paisati Napalmiga üle (keelatud relv) . Seal oli vist 2000 auto kohta 10 mingit sõjaväe masinat . Sõjaliste objektide hävitamine *

 

Ojaa, mina ei saa üldse inimestest aru kes usuvad ainult meeda juttu, jube lihtsalt. Võik ise ka natukene uurida.

 

Sa ikka haige inimene...väga palju inimesi sai surma ja sa nagu arvad, et usa tappis enda riigi inimesi?

100% OLI SEE TERRORIRÜNNAK....SEE OLI ÜKS SUUREMADI AGA IGAPÄEV ON SEAL IRAAGIS 10neid AUTO PLAHVATUSI KUS SAAB INIMESI SURMA??TAHAD ÕELDA, ET SEDA KAH TEEB USA....(SINA MUIDUGI LEIAD 10 PÕHJENDUSI, ET SEDA TEEB USA)

 

---------- Post added 03-04-11 at 00:02 ----------

 

Neil on sellin usk mis käseb teha...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sa ikka haige inimene...väga palju inimesi sai surma ja sa nagu arvad, et usa tappis enda riigi inimesi?

100% OLI SEE TERRORIRÜNNAK....SEE OLI ÜKS SUUREMADI AGA IGAPÄEV ON SEAL IRAAGIS 10neid AUTO PLAHVATUSI KUS SAAB INIMESI SURMA??TAHAD ÕELDA, ET SEDA KAH TEEB USA....(SINA MUIDUGI LEIAD 10 PÕHJENDUSI, ET SEDA TEEB USA)

 

---------- Post added 03-04-11 at 00:02 ----------

 

Neil on sellin usk mis käseb teha...

 

Poliitikutel on täiesti pohhui ;)

Neil oli vähemalt põhjus, et rünnata Iraaki.

To Kaspar:

Okei, iga asi jah pole, aga see mis meedias räägitakse on 100% bullshit, kumba uskuda?

Kas neid teooriaid, mis on paika pandud normaalsete inimeste poolt kes tahavad tõde levitada, või siis mingite kuradi poliitikute poolt, kes tahavad aint kasu teenida?

Btw peale 2 kuud 9/11 sõi üks suur terrorist , kes oli 9/11ga vist seotud, ameerika sõjaväe juhiga õhtust :).

Muide, mis te arvate globaalset soojenemisest?

Te kindlasti teate Al gore, kes rääkis, et me oleme "süüdi" globaalses soojenemises, et tekitame süsihappegaasi, kuigi inimene põhjustab 8-10 miljardit tonni, aga maailmas on 80-90 ja see on kõige vähem mis üldse olnud on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sa ikka haige inimene...väga palju inimesi sai surma ja sa nagu arvad, et usa tappis enda riigi inimesi?

100% OLI SEE TERRORIRÜNNAK....SEE OLI ÜKS SUUREMADI AGA IGAPÄEV ON SEAL IRAAGIS 10neid AUTO PLAHVATUSI KUS SAAB INIMESI SURMA??TAHAD ÕELDA, ET SEDA KAH TEEB USA....(SINA MUIDUGI LEIAD 10 PÕHJENDUSI, ET SEDA TEEB USA)

 

---------- Post added 03-04-11 at 00:02 ----------

 

Neil on sellin usk mis käseb teha...

 

Ma ei ole väitnud ,et tõelised terroristid on usa poolttehud jamad, Selline asi et sa ütled ,et usk käsib teha? Sel juhul mõtle uuesti, need inimesed on lapsest saadik ajupestud, neile on räägitud /õpetatud jms , et selline asi on õige, et lähed lased ennast kuskil pommiga õhku.

 

Mitte USA kui selline, mitte riik. Usu mind USA riigi käes pole võim. Samamoodi nagu sa mõtled maailmas on iga riik oma valitsuse käes, nii see ei ole.

Maailma juhib vaid käputäis inimesi. (maailmapank) üks suurimaid mõjutajaid.

 

Ja iraagis iga päev kümneid autoplahvtusi? Kuus vb 2-3 laksu tuleb ja Meedia laseb neid repeady peal. Jõuad ehk elu24 uudistest kaugemale ka?

 

 

Kaspar, idiootsus on iga inimese aju piiride ületamine. Aga sina ei suuda seda ilmselt.

 

---------- Post added 03-04-11 at 04:36 ----------

 

EuroParm sa peaks vaatama dok filmi mis tehti ma kyl ei mäleta mis nimi olig aga igatahes käis see välis ilma saates etvs

 

Sulle peaks ütlema et ma olen iga välisilma dokumentaali vaadanud, olen väga palju dokke vaadanud.

Äkki sa ei peaks piirduma ühe dokumentaaliga? Kui vaatad ainult ühte doki, või loed ühte raamatut millegi kohta ja võtad seda tõepähe, see on vale!

Peab ikka vaatama mõlema poolseid fakte ja siis peaks oma ajukesega natukene mõtlema ka.

Loe või " New World order" , "Counterpunch.com investigation" , "Excerpts from Hellmut Schramm book " .

Soovitan ka erinevaid raamatu kokkuvõtteid Jürgen Graf´i esituses.

 

Kui te arvate ,et ma nüüd hull vandenõu teooriate uskuja siis võite persse käia, ma usun ainult neid mida maolen pikalt analüüsinud. Ja ma ei piidu ühe väljaandega.

Samamoodi nagu Holokaust , Vietnami sõda , paljud kodusõjad Aafrikas. See on lihdsalt bullshit miks kuradi ajalooõpikutes muutuvad andmed aina õigemaks? Sest inimesed unustavad.


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Parm ära enam peale joo.

 

Ma ei olegi joonud, ma tööl hetkel :D

 

---------- Post added 03-04-11 at 04:53 ----------

 

Ajalooõpikud põhinevad faktidel, sinu jutt põhineb teiste inimeste arvamuste põhjal.

 

Nii Minu jutt põhineb Faktidel sammuti, väga kindlatel. Ja see ajalooõpiku värk oli näide , sa kindlasti ei ole kunagi uurinud sest sind ei huvta, sul on ainult arvamus et sinu arvamus on õige ja teistel vale.

Võta 1988 aasta ajaloo õpik (noh ütleme 9nda) siis võta 1995 siis 2002 siis 2009 ja vaata saumu teemasi.

Oi kui palju fakte, neid oii kui kindaid fakte on moondunud sel, õnneks on need paremue poole läinud.

 

Ajaloo õpikud on kirjutanud inimesed , need kelle fakte sina usaldad, mina usaldan sammuti inimeste poolt kirjutatud fakte? Kus on sinu loogika asjapulgas, miks arvad et kuskil õpikus on targemad faktid kui mõne targa inimese poolt kirja pandud faktid.

Tõesti sinu jutt ajab jooma:D


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

9/11 kohta veel seda, et..

Kui te tõesti usute mingisse vandenõusse (kuigi ma olen suhteliselt kindel, et kogu see vandenõu teooria sellel teemal on bs) siis milline teooriatest on õige? 9/11 kohta on mingi 200 erinevat teooriat ja kõik need võiksid ju tõesed olla, sest faktidega otseselt vastuolus ju ei olda.


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
9/11 kohta veel seda, et..

Kui te tõesti usute mingisse vandenõusse (kuigi ma olen suhteliselt kindel, et kogu see vandenõu teooria sellel teemal on bs) siis milline teooriatest on õige? 9/11 kohta on mingi 200 erinevat teooriat ja kõik need võiksid ju tõesed olla, sest faktidega otseselt vastuolus ju ei olda.

 

 

 

Mina ei tea 200 erinevat teooriat, No selgita mulle miks kuskil ei ole videot kus lennuk lendab pentagoni? Ainult ühe küsimuse esitan sulle ma võin sulel 200 küsimust nende 200 teooria asemel küsida siin :D


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kaspar - Mis sa arvad tõesti ,et mingid koopa vennad korraldasid rünnaku USA vastu? Meedia on korraldanud sulle rünnaku, mida sa oled uskuma jäänud.

USA-le loeb ainult see ,et saaks NAFTA-t, selle nimel on nad nõus ka tapma oma inimesi, peaasi ,et saaks ise raha tasku, tead ,et tänapäeval loeb ainult raha? Muu siin ei koti kedagit. Ning nagu öeldakse, 0 pole number, nii ,et 2 teooriat? See on juba usutavam, aga ära hakka liialdama, liigne kohv või mõmmi limonaad hakkas pähe?

Kui tahad vaielda, siis lase tulla, mul terve öö aega:)

Sven

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Elaks ka? Ma arvan ,et hetkesest meediast ei loe midagit välja, ainult ühte oravate paska, ning pealkirju mis kiidavad NATO-t/USA-d või siis mingi lambi pask.

Kui sina ei suuda elada ilma meediata ja oleks koopas, ei tähenda ,et meie oleksime, ära võrdle ennast meiega, me oleme kõvasti erinevad sinust.

Ning tahad väita ,et seal lehel on 100% kõik tõsi, olid sa ise kõrval kui õnnetus juhtus ,et saad nii kindel olla?

Või oled sa tõesti paar korda kurikaga kahe kõrva vahele saanud ,et ei mõista. Tänapäeva meedia on ostetav, kirjutatakse seda mis on parem/kasulikum.

Sulle löö kasvõi silt otsa ette ,et sa oled loll, sa küsiks ikka, kes on loll:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ausalt ei viitsi kogu teksti teile ümber kirjutada,

aga kui aega, viitsimist ja inglisekeele oskust on, siis palun väga, loe.

 

http://www.popularmechanics.com/technology/military/news/1227842

 

Poleks meediat, elaksid sina ka koopas.

 

 

 

Ahh persse kah, ma ei viitsi vaielda inimesega kes ei suuda natukene oma ajukest rohkem liigutada:D

 

Sammuti, kuidas sa saad uskuda siiamaani USA Valitsust?:D


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei saagi kindel olla, et minupoolt eelnevalt postitatud veebileht sisaldab 100% tõtt. Ma tahan lihtsalt väita, et see mida sina arvad, et pruugi olla tõsi. Proovi kasvõi hetkekski mõelda, et äkki ei juhtunud nii nagu sina arvad?

Te lihtsalt tambite ühte lauset aina järjest, et meedia on pask ja ei tasu kuulata. Ja no kurat, kui sa tõesti midagi/kedagi peale iseenda ei usalda siis mul on tõesti kahju sinust.


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei saagi kindel olla, et minupoolt eelnevalt postitatud veebileht sisaldab 100% tõtt. Ma tahan lihtsalt väita, et see mida sina arvad, et pruugi olla tõsi. Proovi kasvõi hetkekski mõelda, et äkki ei juhtunud nii nagu sina arvad?

Te lihtsalt tambite ühte lauset aina järjest, et meedia on pask ja ei tasu kuulata. Ja no kurat, kui sa tõesti midagi/kedagi peale iseenda ei usalda siis mul on tõesti kahju sinust.

 

A ei nohjahm , aga võiksid natuke teisi allikaid lugeda.

Kirjutasid Google otsingusse " Truth of 911?"


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
A ei nohjahm , aga võiksid natuke teisi allikaid lugeda.

Kirjutasid Google otsingusse " Truth of 911?"

 

Kuidas sa nagu väidad, et see 100% tõsi mis need teoreetikud räägivad?Ma võtan kah mõne fakti mis on mulle sobib ja ümber selle keerutan oma jutu ja lõpuks tuleb välja kah, et 911 korraldasid päkapikud kuna faktid tõestavad?Kas see on siis nagu tõsi?

Ma usun, et ei saa uskuda meediat ja sama veendunud, et ei saa uskuda ka teoreetikuid.Enda selga mõistus on parim

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.