Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: RS Miljonid

Soovitatud postitused

Niisiis. Pakun müügiks RSGP. Stock on alati varieeruv, seega lisage julgelt MSNi ja küsige või saatke PM või kirjutage teemasse. Teemat üritan koguaeg ilusti üleval hoida.

 

 

STOCK: Küsi MSNist, teemast või PMi teel. (31.03.2011 seisuga on stock 74m.)

 

MSN: [email:3h8in0zc]rinx-@hotmail.com[/email:3h8in0zc]

 

HIND: 0.5€ = 1 million RSGP

 

Scammerid võivad julgelt eemale hoida. Me kasutame ALATI vahendajat (MiddleMan) Väljaarvatud muidugi kui olete nõus ette käima.

 

 

Küsite, miks on hind nii kõrge?

 

Protesteerin selle tobeda hinnalanguse vastu, mis toimub. Inimesed ise ajavad hinna nii madalaks. Võin julgelt müüa 0.5€ ea ning kui te ei taha siis palun ärge postitage siia teemasse :). Võin ju sama targalt müüa välismaale 0.6€. Lihtsalt see on natuke pikem protsess.

 

 

Inimesed kui müüte müüge hinnaga 0.5€. LAS INIMESED MÜÜVAD 0.35€ või 0.3€ KUI TAHAVAD. Neil saavad need miljonid kiirelt otsa ning järgi jääme meie, kes me müüme 0.5€ ja inimesed on ikkagi lõpuks sunnitud just meilt oma kulla soetama.

 

 

Väike näide teile ka:

 

Te müüte 300m. Tuleb keegi ja pakub teile 0.3€ per mil. Mõtled ,et noh 90 eurot ei ole ka paha. Müüd raha maha ja tema müüb seda siis edasi oma 0.35/0.40€ each. Aga mõelge kui te müüte selle 300m maha välismaale kus saab selle eest 1$ ehk siis kuskil 0.6€ VAHE ON LIGI KAHEKORDNE! 90€ asemel saate te teenida 180€. 90€ on ju kuskil 1350 krooni. Öelge kas 1350 krooni on teie arust väärt kuskil 2 päevast ootamist ,et rahad jõuaks moneybookersist teie pangakontole? Minujaoks on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nagu me MSN-is rääkisime.

Kust te oma mille saate kui müüte 0.50 euri tükk? Kui kõik kes müüvad 0.30 ea, kõik vennad kaovad ära, siis kuidas te saate?

Teiseks, RSIS on RSGP-d nii kerge teenida ,et seda tuleb massiivselt peale, sa ei suuda hinda kõrgeks lüüa.

Usu mind, ma olen üks konkurent teil kes hakkab odavalt müüma, kui kõik müüvad siin 0.50 ea, ma müün ikka 0.37-0.40 ea või odavamtl kui vaja:)

Seda on võimatu takistada, te ei saa kunstlikult hinda tõsta, kuna RSGP-d tuleb massiivselt peale Stakes/PVM-is vms.

Näiteks ma müün oma millid kiirelt maha 0.30 ea vms, saan päris kena IRL kasumi. Teie müüte 0.50 ea, te peate ka kusagilt juurde saama RSGP-d, ega kõik kes siin müüvad pole stakerid/PVM vennad, te peate kusagilt odavalt ostma vms, ning kui ma staken juurde, tulen müün jälle odavamalt, teenin jälle kõvema kasumi, kuna kõik võtavad mult 0.35 ea, kuna ma legit vana + saab odavalt.

 

Mõtle ise peaga, sa ei läheks sinna poodi leiba ostma kus on 30 krooni leiva hind, teises poes on 15 krooni ja sama leib:) Ära arva ,et meil kes odavalt müüvad, neil saab RSGP otsa, seda tuleb koguaeg juurde, Rsis ei lõppe RSGP ära, ning ei lõppe ka neil kes odavalt müüvad:)

 

Nii ,et edu müümisel,

Sven

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Nagu me MSN-is rääkisime.

Kust te oma mille saate kui müüte 0.50 euri tükk? Kui kõik kes müüvad 0.30 ea, kõik vennad kaovad ära, siis kuidas te saate?

Teiseks, RSIS on RSGP-d nii kerge teenida ,et seda tuleb massiivselt peale, sa ei suuda hinda kõrgeks lüüa.

Usu mind, ma olen üks konkurent teil kes hakkab odavalt müüma, kui kõik müüvad siin 0.50 ea, ma müün ikka 0.37-0.40 ea või odavamtl kui vaja:)

Seda on võimatu takistada, te ei saa kunstlikult hinda tõsta, kuna RSGP-d tuleb massiivselt peale Stakes/PVM-is vms.

Näiteks ma müün oma millid kiirelt maha 0.30 ea vms, saan päris kena IRL kasumi. Teie müüte 0.50 ea, te peate ka kusagilt juurde saama RSGP-d, ega kõik kes siin müüvad pole stakerid/PVM vennad, te peate kusagilt odavalt ostma vms, ning kui ma staken juurde, tulen müün jälle odavamalt, teenin jälle kõvema kasumi, kuna kõik võtavad mult 0.35 ea, kuna ma legit vana + saab odavalt.

 

Mõtle ise peaga, sa ei läheks sinna poodi leiba ostma kus on 30 krooni leiva hind, teises poes on 15 krooni ja sama leib:) Ära arva ,et meil kes odavalt müüvad, neil saab RSGP otsa, seda tuleb koguaeg juurde, Rsis ei lõppe RSGP ära, ning ei lõppe ka neil kes odavalt müüvad:)

 

Nii ,et edu müümisel,

Sven

 

Vahvel on võrdlemisi väike koht. Raha ei liigu siin sellistes MASSIDES nagu RSis väidetavalt koguaeg seda peale tuleb. Siin foorumis on võimalik hinda kunstlikult üles ajada, ülejäänud vaidlused aga vaidleme MSNis :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Rinx, usu liigub küll:)

Kui tahad teeme proovi, kõik vennad müüge siin 0.50 ea, ma näitan ,et suudan siin aktiivselt 0.35 ea müüa, Diil?:D

Ning vaatame kellel on suurem sissetulek?:)

 

 

Challenge accepted! FOORUMI RAHVAS vaatame kas Plastikuhvo suudab oma milliäri üleval pidada kui me KÕIK müüme 0.5 ea! Mina olen juba algust teinud, vaatame kas teised järgi tulevad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui sina müüd päevas 10 milli 0.5 ja mina müün 30 milli 0.3 mis pole ulme vaid reaalsus kuidas ma siis kaotajaks jään?Ma teenin sama ajaga poole rohkem kui sina?Loogish?Ja kui hinda tõsta siis ei müü nii palju mille läbi ja jälle kaotan....ammu teada, et läbimüük on tähtis mitte hind....

 

Kindlasti on neid lonte kelle tuleb rs kõvasti plõnni peale ja tahavad kiiersti lahti saada....sellest kah selline hind...ja ei usu, et see niipea muutub

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Naksi - Vähemalt sa tead kuidas asi käib, ma iga asjaga nii rohkem teeninud ,et müün odavamalt, läbimüük suurem + lõpuks kasum suurem:)

Igastahes rahvas, teil on valida, ostate 0.50 ea või tulete minu shopi ja ostate 0.35 EA:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Naksi - Vähemalt sa tead kuidas asi käib, ma iga asjaga nii rohkem teeninud ,et müün odavamalt, läbimüük suurem + lõpuks kasum suurem:)

Igastahes rahvas, teil on valida, ostate 0.50 ea või tulete minu shopi ja ostate 0.35 EA:D

 

Või minu shopi, samuti 0.35€ / 1M :)


rainerirsgp4II.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

heh :D No vaadake, asi sellest ,et kui ka teie 0.35 ea müüad oma hinnad 0.5 peale ajate. Siis on rahvas vaikselt juba sunnitud selle hinnaga ostma. See on see monkey see monkey do loogika. Kui kõik tõstavad oma hinnad 0.5 peale siis lõpuks ei taha ka enam need üksikud 0.3ga müüjad odavalt müüa ja ajavad suuremat kasumit taga. Rahvas tõstke oma hinnad üles ja ostjadel ei jäägi väga muud üle ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aga mõtle, kõik müüvad siin 0.50 ea. Siis hakkavad ikka kõik hindu alla laskma, kasvõi koguaeg 1-2 sendi võrra, et neilt rohkem ostetakse, lõpuks on ikka hinnad all, sellest ei ole kasu.

Foorumis +5 suurt müüjat vms, kõik 0.50, alati tuleb konkurents, üks laseb alla, laseb teine, siis kolmas jne. Lõpuks on hinnad samamoodi all ning kasu sellest polnud;)

 

---------- Post added 01-04-11 at 00:00 ----------

 

Selles foorumis on liiga palju vendasi kes müüvad RSGP-d, saaks aru 2-3 suurt venda, et saavad hinnaga mängida. Nagu Eesti energial, pole pmtslt vastast kes pakuks sama teenust vms. Oleks sa siin ainukene tegelane kes müüb, siis tõsta oma hindu palju tahes, aga kui siin on kõvasti vendasi kes müüvad, siis hakkab see konkurent tekkima ning kõik hakkavad oma hindu langetama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Selline küsimus vahele et uhvo , kas sind häirib see et ta müüb 0,5? Las ta müüb paljuga tahab:)

 

Ah ei, me temaga juba eile spekuleerisime erinevate teemade üle päris pikalt. Ütleme nii ,et me oleme mõlemad vaidlushimulised ^^,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täpselt nii, pole midagi isikliku, Rinx täitsa normaalse jutuga tüüp, lihtsalt toome omavahel näiteid/mõlemale suht meeldib vaielda.

 

Uuendus: Tulime Rinxiga vähe paremale ideele:) Millagil kuulete sellest, sellega võibolla annab hinda tõsta:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.