Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas teie usute maavälisse ellu?

Soovitatud postitused

VIP

Sinu nimi sobib selle teemaga..

Sa võid juba jumalat ka siis uskuda..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sinu nimi sobib selle teemaga..

Sa võid juba jumalat ka siis uskuda..

 

Sinuarust kõik kes Jumalasse usuvad, on väärakad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei tea kui loll see artikliautor pidi olema... Tavaliselt õhtuleht oli kollane press aga nüüd tuleb välja, et nad kirjutavad ka libauudiseid... et tähelepanu saada.

 

Ise arvan, et see on ahv kes kinni jäi. Hakkas isegi veits kahju tollest elukast...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sinuarust kõik kes Jumalasse usuvad, on väärakad?

 

Esita vähem lolle küsimusi..

Loe mu postitus uuesti läbi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ei tea ,ei paista nagu real ,mina ei usu ,aga huvitav oli luge ;)


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sinu nimi sobib selle teemaga..

Sa võid juba jumalat ka siis uskuda..

 

Ma arvan, et sina pole küll see vend, kes otsustab, kas Jumal on olemas või ei ole. Ma ei ütle, et ma usklik või midagi oleks, sest ma ei ole, kuid selle oleks sa võinud küll ütlemata jätta.

 

OnTopic: Maavälisesse ellu usun mina nii ja naa. Vahel olen küll märganud veidralt liikuvad tulukesi taevas, kuid ma ei ütle, et need oleks tulnukad olnud, sest need võisid olla samamoodi ka mingi maapealt peegelduvad tuled vms. Nii palju ma arvan, et maaväline elu on täiesti olemas, kuid ma ei arva, et need olevused peaksid olema just rohelised ning suurte peadega.

Pärast artikli lugemist usun ma küll veelgi enam maavälist elu, juhul kui see tekst tõesti vastab tõele.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pmst usun, sest, et isegi supervõimed võivad olla olemas, kui arvate, et ebareaalne, siis ebareaalne kellele? Meie meelest pole olemas asju mida me pole varem näinud. Deemonid jms võib ka vabalt olemas olla, lihtsalt meie silm pole neid näinud.

Mis siis kui meie oleme neile ebareaalsed? Meie oleme neile imelikud.

 

Ja Berry: Tähed vilguvad taevas, need on su tulukesed.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas juba selline teema siin ei olnud? Kui ei siis vabandan väga.

Aga noh taevasse vaadates võib tõesti näha imelike asju - lennuki eristab ära sest tal tuled vilguvad, kopteri sammuti sest seda on kindlasti kuulda. Isegi sateliidi peegelduse eristan taevas , kuid vahest on tõesti tulnud selline asi ette et on näinud midagi kahtlast, aga ma ei saa väita et tegemist on maavälise lennumasinaga .Siiski siiski on see minu jaoks UFO , sest ma ei tea millega tegu :) Ehk siis tundmatu lendav objekt.

Ma ei ole kindel kas nad on meid külastanud või mitte , aga selles olen kindel, et me ei ole siin universumis ainsad - see oleks egoistlik mõtteviis.


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Miks ka mitte? Neid planeete ja tähti on ju nii palju, kindlasti on kuskil elu peale planeet maa.

 

Õige , igas Galatikas on ligigaudu Miljard tähte ja igal tähel võib olla oma planeedi süsteem ja praeguseks on galaktikaid juba sadu tuhandeid loetletud , sateliit teleskoopidega. Samas võib juu nii mõelda kui universum on lõputu- siis on lõputult palju tähti, tähti millel on lõputult palju kaaslasi- planeete ja on planeete lõputult palju millel on elu :D:D


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma arvan, et sina pole küll see vend, kes otsustab, kas Jumal on olemas või ei ole. Ma ei ütle, et ma usklik või midagi oleks, sest ma ei ole, kuid selle oleks sa võinud küll ütlemata jätta.

Esiteks meil on sõnavabadus.

Teiseks ma ei teinud jumalat maha.

Kolmandaks jah, ma ei ole usklik ja ma ei usu mingit valge habemega lohhi kes vanasti vaestele taevast saia tõi, et inimesed nälga ei sureks..

 

Teiseks, ei tea mis moodi see "tulnukabeebi" siia maailma peale sai?

Kukkus enda kosmoselaevaga maapeale?

Füüsikast teate midagi?

Kui ta oleks maapeale kukkund, siis oleks see komoselaev põlema süttind + kui ta oleks vastu maad kukkund, siis selline elukas vaevalt ellu oleks jäänud.. pildilt on ju ilusti näha et ta on mingi samasugune ollus nagu inimene, mis koosneb 80% veest.. ta oleks lihtsalt sodiks kukkund..

 

Ma ei väsi kordamast, et ainult sinisilmsed idioodid usuvad sellist paska..

Ja ma olen siiralt pettunud ohtulehest, kes sellist paska 2009a tootsid.. see on lithsalt nii hale, kuidas endale reklaami teha..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Esiteks meil on sõnavabadus.

Teiseks ma ei teinud jumalat maha.

Kolmandaks jah, ma ei ole usklik ja ma ei usu mingit valge habemega lohhi kes vanasti vaestele taevast saia tõi, et inimesed nälga ei sureks..

 

Teiseks, ei tea mis moodi see "tulnukabeebi" siia maailma peale sai?

Kukkus enda kosmoselaevaga maapeale?

Füüsikast teate midagi?

Kui ta oleks maapeale kukkund, siis oleks see komoselaev põlema süttind + kui ta oleks vastu maad kukkund, siis selline elukas vaevalt ellu oleks jäänud.. pildilt on ju ilusti näha et ta on mingi samasugune ollus nagu inimene, mis koosneb 80% veest.. ta oleks lihtsalt sodiks kukkund..

 

Ma ei väsi kordamast, et ainult sinisilmsed idioodid usuvad sellist paska..

Ja ma olen siiralt pettunud ohtulehest, kes sellist paska 2009a tootsid.. see on lithsalt nii hale, kuidas endale reklaami teha..

 

 

Ma pole sinisilmne, jess :D

 

On-topic: Ei usu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Noh aga samas meie galaktika teistel planeetidel pole veel käidud väljaarvatud kuul ja marsil, aga kes teab. Miljoneid galaktikaid on ju olemas. Ma nägin ühte saadet national geographicus kus rääkis tähesüsteemidest. Ja seal räägiti ka sellest et iga eespool olev galaktika on umbes miljon aega eespool tagapool olevast galaktikast. Midagi taolist umbes. Ja räägiti ka seda et igas galaktikas on erinevad planeedid. On suuri ja väikeseid galaktikaid.

 

Jah, tibakene usun küll.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Egosistlik oleks mõelda, et me oleme ainsad !


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Õhtulehe artikleid ma ei loe.

---

The observable universe contains about 3 to 100 × 1022 stars (30 sextillion to a septillion stars),[34][35][36][37] organized in more than 80 billion galaxies, which themselves form clusters and superclusters.

Küll aga olen absoluutselt veendunud, et maaväline elu eksisteerib. Sellel on väga lihtne põhjus: kuna eksisteerib niivõrd suur hulk tähti, siis on väga tõenäoline, et vähemalt mõnel nende tähtede planeetidest võib tärgata elu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Usun maavälisesse ellu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Asi ei lähe küll eriti teemasse ja kõik on mu üle naernud selle üle, aga:

 

Ma usun et tulnukad olid kunagi inimesed(paar miljonit aastat tagasi vms). Nad arenesid ja arenesid, kuni näiteks nooremad põlvkonnad tahtsid teada, kuidas nemad alguse said. Siis kuidagi mingi DNA läbi loodi inimene(meie mõistes inimene) ja nüüd kõikaeg võib lugeda, kuidas tulnukad viisid inimese ära ja nii edasi. Arvan et nad teevad katseid, kaugele inimene arenenud on ja nii edasi.

See minu arvamus, keegi pole tõsiselt seda võtnud, ei pane pahaks, kui pakub nalja. See lihtsalt, mida mina usun(Kes arvab midagi laadset, andke teada, oleks tore arutada)!


eit.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Esiteks meil on sõnavabadus.

Teiseks ma ei teinud jumalat maha.

Kolmandaks jah, ma ei ole usklik ja ma ei usu mingit valge habemega lohhi kes vanasti vaestele taevast saia tõi, et inimesed nälga ei sureks..

 

Teiseks, ei tea mis moodi see "tulnukabeebi" siia maailma peale sai?

Kukkus enda kosmoselaevaga maapeale?

Füüsikast teate midagi?

Kui ta oleks maapeale kukkund, siis oleks see komoselaev põlema süttind + kui ta oleks vastu maad kukkund, siis selline elukas vaevalt ellu oleks jäänud.. pildilt on ju ilusti näha et ta on mingi samasugune ollus nagu inimene, mis koosneb 80% veest.. ta oleks lihtsalt sodiks kukkund..

 

Ma ei väsi kordamast, et ainult sinisilmsed idioodid usuvad sellist paska..

Ja ma olen siiralt pettunud ohtulehest, kes sellist paska 2009a tootsid.. see on lithsalt nii hale, kuidas endale reklaami teha..

 

No, kui tegemist ei ole tulnukabeebiga, siis mis see olema peaks? Koera haige järglane? Vaevalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.