Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Tahaks arvuti osta ,aga kas see see sobiks mängimiseks ?

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Juhtub su tellitud arvuti olema sellest paremate näitajatega?

 

http://www.atf.ee/arvutid/lauaarvutid_est/atf_arvuti_klassik_als1012139/

 

On parem küll ,aga saan ka selle tellitud arvutiga kõik mängida ja oletan ,et seda sul ei ole ! siis pole mõtet võrrelda!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
-edit- Ei lugenud teemat lõpuni...

 

Mis ?

 

---------- Post added 27-03-11 at 19:07 ----------

 

-edit- Ei lugenud teemat lõpuni...

 

kas mudu sellega paneb gta 4 puhtalt ära ?

http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/LAUAARVUTID-ARVUTIKESKUS-PC-Arvutikeskus-Gamer/Arvutikeskus-INTEL-Core-i3-Gamer-112730

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Peaks jooksutama küll.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Endale ostsin selle:

http://www.arvutid24.eu/lauaarvutid/Ordi-Tsunami-DOIT-9910-1362.html

 

Siiani pole leidnud mängu mida maximum settings välja ei jooksutaks.

 

Tänan sulle :D See HDTanel kes youtubes teeb neid videosi.Küsisin selle arvuti kohta,ta ütles ,et see minu arvuti ei jooksuta selle videokaardiga gta 4 põhjas .aga teid uskudes ma arvan ,et ikka jookseb .

 

---------- Post added 28-03-11 at 16:32 ----------

 

Ei tohiks olla endal videokaart veits lahjem IV jooksutas HIGH välja ylejäänud phm põhjas kõik n: black ops ja nii :)

 

ma loodan küll :D Tundub küll hea arvuti!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tänan sulle :D See HDTanel kes youtubes teeb neid videosi.Küsisin selle arvuti kohta,ta ütles ,et see minu arvuti ei jooksuta selle videokaardiga gta 4 põhjas .aga teid uskudes ma arvan ,et ikka jookseb .

Tanel'il oli õigus, mul endal on 1GB'ne videokaart ja gta ei jookse max graafika peal korralikult, lagg on sees.

Min graafikal ta võib joosta isegi.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Vabandust härra, tsiteerides sinu primitiivseid poste kipub mul meelest minema, et sul on üks üleliigne 21. kromosoom mis avaldab sinu ajutegevusele halba mõju.

 

Loogilist mõtlemist sul isegi on !

Selle eest kiidan sind mu väike tark sõber !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tanel'il oli õigus, mul endal on 1GB'ne videokaart ja gta ei jookse max graafika peal korralikult, lagg on sees.

Min graafikal ta võib joosta isegi.

 

Ega ainult mälu ei loe, loeb ka kaardi võimsus. Aga üldiselt kuulaks selle Taneli juttu jah. Foorumites üldse kõik kiidavad lahjasi kaarte, et kõik mängud jooksevad high peal jne, aga mis on kellegi jaoks jooksutamine? Päris fps 10 juures vast mängida eriti ei viitsiks. See jutt polnud suunatud ühegi konkreetse kaardi ega isiku pihta, lihtsalt üldine teema mis silma jäänud.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ega ainult mälu ei loe, loeb ka kaardi võimsus. Aga üldiselt kuulaks selle Taneli juttu jah. Foorumites üldse kõik kiidavad lahjasi kaarte, et kõik mängud jooksevad high peal jne, aga mis on kellegi jaoks jooksutamine? Päris fps 10 juures vast mängida eriti ei viitsiks. See jutt polnud suunatud ühegi konkreetse kaardi ega isiku pihta, lihtsalt üldine teema mis silma jäänud.

 

Aga see arvuti mis ma tellisin ,arvad ,jooksutab hästi ? http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/LAUAARVUTID-ARVUTIKESKUS-PC-Arvutikeskus-Gamer/Arvutikeskus-INTEL-Core-i3-Gamer-112730

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

Youtube-is gameplay videosid vaadates paistis, et Highi peal jooksis ära. Very high peal juba kiskus laggi sisse. "gta4 on HD5670" youtube-i sisse ja saad ise ka uurida:)


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Youtube-is gameplay videosid vaadates paistis, et Highi peal jooksis ära. Very high peal juba kiskus laggi sisse. "gta4 on HD5670" youtube-i sisse ja saad ise ka uurida:)

 

Aitäh :D sulle ,ei ma ise vaatasin ka aga uurisin järgi kas ikka saab ,mõned ütlevad ,et saab ,mõned ütlevad ei saa ! Ma ei tea kuhu lõpuks piirduda!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No eks parima vastuse saad kui kast juba käes ja mäng reaalselt peal:D Vist sain aru, et tellitud juba vms?


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.