Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

SCAMMER!Vahvlis:Jenny,Rune24:Shakira

Soovitatud postitused

haha ma naersin:D

20m eest helistad direle

oleks irl raha siis vähemalt

lold.

 

 

Mina sinuasemel ei naeraks... 75m üritasid mult üle lasta ja andsid enda klassivenna andmed. Idioot nagu sa oled :D. Tema klassivend kinnitas ,et sa oled natuke imelik vend ja ta isegi ei taha lüüa sind ,sest sa selline pooleldi hälvik või nagu tema ütles ''ta pole päris mees nagu''. Raha andsid sa mulle tagasi, sest lõid vast kartma aga see on ka põhjus miks ma teemat ei teinud sinu kohta. Aga see ,et sa ise nii silmakirjalik oled viskab küll üle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline wutsdat
VÕTTIS MINUGAÜHENDUST SIIS ÜKS SCAMMER!

TEMAL on 41 tehingut rune24.ee ja arvasin ,et ta usaldusväärne.

andsin talle 20m ette, algul tahtis kõike 80m saada ette aga ma pole nii loll

ühesõnaga ütles ,et saatis raha mulle arvele.......midagi eiole siiamaani tulnud

vend offlines sõber ütles ,et ta on sees.Tahan sulle seda öelda mees,et kui

sa minu raha tagasi ei anna siis ma helistan su vanematele ja küsin neilt selle tagasi.

kui ma ikka raha tagasi ei saa, siis ma helistan sulle kooli ja teavitan direktorit ka

milline varas sa oled!Kes teab temakohta infot siis andke teada kohe!

tema msn-id

Lisas mind sellega:bmw_277@hotmail.com

Scammis :Pbppood@hotmail.com

google otsingusse see visata siis saate tema kasutaja ka saelt

 

 

Sama vend lisas eile ka mind, aga ta jutt on kahtlane ja lihtsalt ignoreerisin teda.

Algul oli sees [email:2glv5z0l]bmw_277@hotmail.com[/email:2glv5z0l] ja näitas mulle tolle shakira profiili, ütlesin ,et tiba vale msn...siis lubas teisega sisse tulla kui tahan. Peale sellist jama jäi jutt lühikeseks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sama vend lisas eile ka mind, aga ta jutt on kahtlane ja lihtsalt ignoreerisin teda.

Algul oli sees [email:3dlmr480]bmw_277@hotmail.com[/email:3dlmr480] ja näitas mulle tolle shakira profiili, ütlesin ,et tiba vale msn...siis lubas teisega sisse tulla kui tahan. Peale sellist jama jäi jutt lühikeseks.

 

Sest sa polnud nõus vms ?

 

---------- Post added 20-03-11 at 15:22 ----------

 

http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=433113

 

Vaadake kõik, kes tegelikult Hr. Kes on.

 

 

Ja veel, üks varguse värk temast:

http://www.emug.ee/foorum/topic/11444/

 

All pool on tema msnid jne.

[email:3dlmr480]Suursoo1@hotmail.com[/email:3dlmr480]

56349035

56717303

võru, valga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Proof ?

 

jenny sa vana scammer


Ainuke Msn : [email:i3787sp0]Bon_rull@hotmail.com[/email:i3787sp0] Täna rikun ma reegleid Oled , Minu jaoks õige .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jenny - ÄRa aja paska, ma müüngi 0.40 ea vms, leppisime ka selle hinna kokku:) Lihtsalt hale valetaja oled:)

 

Leppisime?

Sa ütlesid, kellla viiest läheb hind tagasi 0,43.

Ja kas oli ikka nii, et peale seda ette andmis värki olin vait ?

Ütlesin selgelt, et võin ette käia.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No aga ma hiljem ütlesin, päev hiljem isegi ,et 0.40 ea. Siiani 0.40 ea, kirjutad, ei vasta. Ära ütle ,et sind polnud msnis, mitte kordagi polnud msnis kui ma paari päeva jooksul kirjutanud olen? Kahtlane tundud vähemalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

See lohh ajab mulle privaadis ka mingit paska ,et sai minu millide scammi omakorda.

Ma ei usu seda, annan talle tänaseni ~18:00 aega,kui midagi eimuutu , siis hakkan asjuliigutama.

Olen niigi kaua oodanud, selle kukekese pärast juba :))

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.