Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Oled huvitatud P6lva.eu serverid üle võtma? Muuda

Soovitatud postitused

VIP
puhta retard olid ju =D

 

Kk, edu sulle. Xiidi vähem siis.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eitea, teda pole jah eriti msnis sees.Tahaks nagu ise ka kanditeerida sest mul suht sellel alal kogemusi ikka on ja torqserversist tellinud servereid ka päris paljusi kordi ja ma arvan et ta teab ka seda.Ise muidugi ka mängin seal vahetevahel.

 

Muidugi on mul ka hetkel suht palju vaba aega ,sest pole hetkel ise servereid tellinud ega ei abista kedagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Võtaks osa olen olnud serverid T6runet , T6ru CSDM , T6ru Rats Manija oskan VPS kaśutada luua mänguservereid jne sinna , kodulehti oskan ka mingil määral teha , tean mis on ftp ja mis iganes veel vaja on teada vaja :)


217.146.72.116:27017 - Karvaste SurfDM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eitea, teda pole jah eriti msnis sees.Tahaks nagu ise ka kanditeerida sest mul suht sellel alal kogemusi ikka on ja torqserversist tellinud servereid ka päris paljusi kordi ja ma arvan et ta teab ka seda.Ise muidugi ka mängin seal vahetevahel.

 

Muidugi on mul ka hetkel suht palju vaba aega ,sest pole hetkel ise servereid tellinud ega ei abista kedagi.

 

Üks lahkumise põhjuseid P6lva.eu Kommuunist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Niimodi lahkusgi siis? :( Meile mitte teatamast ;(


youtube4543.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pmst mida te siia kirjutate, et võtaks ka osa ja et mul on palju-palju kogemusi. Mis te temast MSN -ist tahate?

Saatsite kirja ära, okei jah kõik korras ja oodake nüüd ära kuni ta vastab teile.

 

Kujutan ette kui ta oleks MSN -is, mingi rainer132 sugused hakakksid talle kohe spammima et ou

vali mind vali mind mul on olnud server palun vali mind. :D


-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

Kujutan ette kui ta oleks MSN -is, mingi rainer132 sugused hakakksid talle kohe spammima et ou

vali mind vali mind mul on olnud server palun vali mind. :D

 

Minusugused? Ma pole midagi spämminud ja nii ma ei ütleks never ever et vali mind mul on olnud server palun vali mind.

 

ja muideks mitte et mul on olnud server vaid mul on need siiani!


shellw.php?on=217.146.76.7:27005&random=1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Viimane võimalus kõigil endast märku anda.

Palun ühendust võtta MSNi või e-maili teel. Vastavalt [email:69cc44cd]postimees999@hotmail.com[/email:69cc44cd] ja [email:69cc44cd]krisgerhard.a@gmail.com[/email:69cc44cd]

 

Ma ei vasta sisututele MSNi vestlustele.

Palun kirjutada konkreetselt oma kogemustest, oskustest, enda plussidest ja ka miinustest.

Inimesi, kes ühendust võtab on palju ning kuna suur osa on taolise sisuga:

"Jõu! Ma olen P6lvas admin olnud ühe korra. Sain hästi hakkama ja rahvale ka meeldis. Olen 14 aga sõbrad ütlevad et ma näen vanem välja. Oskan FTP-d, aga eelistan FileZillat."

siis olen sunnitud tegema valiku ning igale "Jõu, kuule","Oled siin vä","HALLOOOOOOOOO", ma ei vasta.( Mul on MSNis ~900 kontakti. Ühekorra olen juba 1000 pealt puhastuse teinud. )

 

Uuesti võivad teha taotluse ka need, kellele ma olen juba eile/täna EI öelnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
oskan ftp-d, aga eelistan filezillat.

 

Naljakas : )


http://www.gamehost.ee - CS, SA-MP, MTA:SA, SMS serverid, TeamSpeak 3, mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.