Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Küsimus bottimise kohta.

Soovitatud postitused

Ma proovin suht bottida maget kiiresti 99 SW worldis pangas nagu ja mis ban chance on kui lasen 3 päeva järjest.

Hetkel olen lasknud 17 tundi järjest high alchi sw panga juures ja kohe minu peal DD ~300 inimest.

 

EDIT:

Kui ta ei banni siis mis rollback võimalus?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jagex suht ei bani enam.

Ainult rollbackib.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma küll ei tea , kui head need botid on aga kas kõige turvalisem ei oleks kasutada autoclickerit? See ei saa ju failida random-free aladel

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
autoclicker reedab ju - kas tõesti suudaksid tunde ja tunde klickida täpselt sama intervalliga? Korralikud botid vähemalt teevad (minimaalseid) breake, muudavad klickide kiirust jms. St soovitaksin pigem ikka korraliku botiga.

 

Break või mitte, 300+ inimese seest juba halb su nime välja otsida spetsiaalselt ja reportida.

Praegu juba peale update on seal 200+ inimest. Et eeldan sellega, et lasen 93-99 mage ära:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
sw ei sa banned kuna sõber laseb suht koguaeg 12-16h jutti siis 2h puhkab siis taas jälle pikemat aega ja nii juba mingi 3 acci purret lakke teinud

 

Ma ei lase SW botti muide, kasutan otse panga ees seal autoalcher prod ja seal ~300 inimese sees alchin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
autoclickeriga saad kohe banned/ rollbacked...sest neil on näha, kui sa teed täpselt samu liigutusi, täpselt samase kohta ...

 

Minu teada nad ei kontrolli selliseid asju nagu kaua online oled olnud ja millised clickid sul :?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.