Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

450€

[email:b5vctoc1]Rstehingud@hotmail.com[/email:b5vctoc1]

 

 

Ma väga vabandan ,et läbustan teemat aga

 

Rainer nahhui sa selliseid asju teed? Öeldakse ,et hind on 700€ ja sa tuled pakud 450€.

 

Kas sa poest ka lahmid nii? Et arve tuleb 7€ ja sa ütled müüale ,et pakun 4.5€? Mina näiteks müün midagi ütlen ,et hind on see ja tullakse ,et a'la võtan ära ja maksan vähem siis ma saadan ta perse. Me pole egiptuses, kus kauplema peab. Kui ma müün näiteks 0.3€ per mil miljoneid siis ma tahan ,et mulle makstakse 0.3€ per mil mitte ,et tuleb mingi lambikas ja ütleb ,et pakun 0.25€ per mil.

 

Milline isik annab sulle ligi 4000 krooni alla? Sa võiks ju loogiliselt mõelda vähe.

 

700€ on umbes 11 000

 

ja 450€ on umbes 7000 krooni.

 

Edu müügiga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sa võiks loogiliselt mõelda ja oma arvamuse endale hoida "papa Rinx"

Pakkusin sellepärast, et Insaner teaks, et ma olen soovija mis tahes olukord peaks teda sundima ringi mõtlema.

Kuradi ma vähemalt pakun, et soovin asja osta, sa lahmid siin kõiki õpetada ja targutada.

No offence, aga KÄI PERSE!!!


rainerirsgp4II.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.