Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Rääkige kuidas oma süütuse kaotasite :D?

 

Mina igatahes magasin endast 1 klass madalam oleva tüdrukuga kui tema 15 oli ja mina 16.

 

Vanemad olid reisil ja seksisime minu juures ööläbi :D ... asi arenes nii et, olime pmst kuu aega koos olnud ja ta soovis niiväga minu juurde tulla :D no siis õhtul magamamineku aeg oli, läksime mu vanemate tuppa magama :D suures voodis ju parem koos ikka.. nii siis edasi juba amelesime natuke , vaikselt kiskus käsi püksi talle , natuke tegin näputööd ja siis läks püha nussiks lahti , küll tagus mul pihku ja siis keppisin talle tussarisse mõnuga.

 

 

I KNOW ITS FUNNY BUT THATS MY STORY!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma täpselt ei mäleta kummale käele see oli.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Rääkige kuidas oma süütuse kaotasite :D?

 

Mina igatahes magasin endast 1 klass madalam oleva tüdrukuga kui tema 15 oli ja mina 16.

 

Vanemad olid reisil ja seksisime minu juures ööläbi :D ... asi arenes nii et, olime pmst kuu aega koos olnud ja ta soovis niiväga minu juurde tulla :D no siis õhtul magamamineku aeg oli, läksime mu vanemate tuppa magama :D suures voodis ju parem koos ikka.. nii siis edasi juba amelesime natuke , vaikselt kiskus käsi püksi talle , natuke tegin näputööd ja siis läks püha nussiks lahti , küll tagus mul pihku ja siis keppisin talle tussarisse mõnuga.

 

 

I KNOW ITS FUNNY BUT THATS MY STORY!

 

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA :D:D:DD:

mõnusalt keppisid talle tussarisse jah :D:D


fgjjhdd0.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eestis mõni eit kah olemas veel on keda sa pannud pole?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA :D:D:DD:

mõnusalt keppisid talle tussarisse jah :D:D

 

 

hahahahahahahahaha

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Rääkige kuidas oma süütuse kaotasite :D?

 

Mina igatahes magasin endast 1 klass madalam oleva tüdrukuga kui tema 15 oli ja mina 16.

 

Vanemad olid reisil ja seksisime minu juures ööläbi :D ... asi arenes nii et, olime pmst kuu aega koos olnud ja ta soovis niiväga minu juurde tulla :D no siis õhtul magamamineku aeg oli, läksime mu vanemate tuppa magama :D suures voodis ju parem koos ikka.. nii siis edasi juba amelesime natuke , vaikselt kiskus käsi püksi talle , natuke tegin näputööd ja siis läks püha nussiks lahti , küll tagus mul pihku ja siis keppisin talle tussarisse mõnuga.

 

 

I KNOW ITS FUNNY BUT THATS MY STORY!

lolled irl .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tussarisse? aga kas sa talle pussarisse ei tõmmanudki?


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lapsemure foorum.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täiesti putsis mis ämmaemandad siin koos ikka...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis kuradi teemasi te siia teete? Vartsi tuleb ka teema kes esimese looma vägistas? Mõelga ka natuke. Juba on kõik sugumürsud koos kes kõiki panevad.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.