Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Aeroakrofoobia – hirm avatud kõrgete kohtade ees.

araknofoobia – hirm ämblike ees

Ofidiofoobia – hirm madude ees.

Skotofoobia – hirm pimeduse ees.

 

Minu silmis suhteliselt loogilised hirmud on:

hematofoobia – hirm vere ees.

Nekrofoobia – hirm laipade ees.

Need kaks ei ole just meeldivad üllatused :dead:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ofidiofoobia – hirm madude ees.

Lihtsalt kardan neid rõvedaid limaseid elukaid.

Neil selline vastik pilk ka.Eriti kardan veel neid erkvärvilisi.Televiisorist juba neid jube jälgidav :unsure:

Tegelikult on mul ka väga väike ofidiofoobia, aga mitte kõikide madude ees, ainult rästiku ja musta mamba ees.

Miks sa Kobe Bryantit e. black mambat kardad :D?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mul siis selline foobia , et kui kuhugi kinni jään , siis hakkan räigelt paanitsema , et ei saa enam kunagi välja vms . Siis kardan natuke kõrgust ja ka pimedust ( tundmatutes kohtades ) .

mul sama asi, kui kuskil kitsas kohas olen ja normaalselt liigutada ei saa, siis tekib paanika.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kõrgused ja pimedus

 

 

 

pole mulle.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aeroakrofoobia - Kartus kõrgete avatud kohtade ees, õnneks pole see foobia kuigi tõsine.

Murofoobia - Kartus hiirte ees. Kardan, et nad ehmatavad mind.

Hematofoobia - Kardan verd. Kõige tõsisem foobia mul. Verd kuskilt näen, lähevad käed ja jalad nõrgaks. Meditsiinitöötajat minust vist ei saa:D


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Medortofoobia – hirm erekteerunud peenise ees.

Fallofoobia – hirm (kõvastunud) peenise ees.

Ftiriofoobia – hirm täide ees.

Gümnofoobia – hirm alastioleku ees.

Koprofoobia – hirm väljaheidete ees.

Muudetud liikme U2'i poolt

~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3nX
Medortofoobia – hirm erekteerunud peenise ees.

Fallofoobia – hirm (kõvastunud) peenise ees.

Ftiriofoobia – hirm täide ees.

Gümnofoobia – hirm alastioleku ees.

Koprofoobia – hirm väljaheidete ees.

 

Mida foobiaid :D

Ei no tegelt ka hirm (kõvastunud) peenise ees ja väljaheidete eest no mida vana :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul vist on midagi klaustrofoobia sarnast, aga see tundub sõltuvat peamiselt koha valgustatusest ja natuke õhuniiskusest. Nt käisin Poolas soolakaevandustes, muhvigi polnud viga, sai isegi sõidetud kaevuriliftiga, mis oli u. 0,5m*1m*2m... Seal oli valge ja polnud väga niiske. Aga nt. kui sai käidud mingites liivakoobastes, kus pidi teed leidma taskulambi/küünlaga (aga oli sama kitsas kui liftis) ja oli ikka suht niiske, siis tekkisid küll kerged sümptomid. Pimedusekartus see ei ole, pimedas metsas on üksi käidud oi-oi kui palju, ka ära eksitud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul on klaustrofoobia kardan liftiga sõita nii kui see liikuma hakkab lähevad jalad nõrgaks ja pea hakkab ringi tunne on et tahaks liftist ära juba. ühesõnaga lähen paanikasse :(

Muudetud liikme MindSlicer'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Klaustrofoobia mul.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mürmekofoobia – hirm sipelgate ees, näiteks sipelgad jala peal, siis hakkan kohe jalgadega vehkima, tuleb väga ebameeldiv tunne.

Skotofoobia – hirm pimeduse ees, metsas, surnuaias, tundmatudes kohtades, pimedate majade juures olemine.


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kõrgust ma ei karda, aga lennukitega lennata kardan jubedalt. Laevadega sõitu ma lausa naudin.

 

Madusi ka ei karda. Ega kui mõni jalge ette kargaks, siis junn jahedaks ei läheks, vaid lihtsalt astuksin üle. Ega madu sulle midagi ei tee,

kui sina teda ei häiri.

Süstlaid jms. asju ei karda, pigistan lihtsalt hambad tugevalt kokku selajal.

 

Ma ei kannata mõndi asju, mille pihta annab kriipida. Kananahk tõuseb kohe ihule ja millegi pärast tahaksin küüned kohe ära peita. Nagu mingi ärritus või midagi taolist. :D (Like penoplast (ei tea kas õigesti kirjutatud. :D), sellise libeda paberi peal küüntega). Ainuüksi selle peale mõtlemisest tekivad judinad peale. Ei oska tõesti öelda, mis foobia see on, kui üldse on.

Muudetud liikme Pants'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.