Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Masturbeerimine.

Soovitatud postitused

Ma iga päev, mingi tulen koju, ema teises toas, suvaaaa.

Tavaliselt lähen temast 2m eemale onama, sest, et siis väike närv sees ja tundub nagu oleksin prutaga ta vanemate ees keppimas, ja kui ema ringi pöörab siis siuke ekstreem erutus mul nagu.

Vahest võtan seepi ka et libedamalt kätt käima saada.

Vahest teen ukse lahti ja siis slammin seda vastu oma tilli, või hoian ust vahega lahti ja topin sinna.

Vahest oma soonelisega ma isegi topin isegi tolmuimejasse, ja filmin ennast onamas.

Aga parim fiiling on see kui ennast kõditad nata, või lõikad endale jalga vms, ma vahest küünistan ennast ja siis karjun ka, et nagu naine küünistaks ja karjuks mõnust!

 

IGATAHES HULL UNENÄGU OLI.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma iga päev, mingi tulen koju, ema teises toas, suvaaaa.

Tavaliselt lähen temast 2m eemale onama, sest, et siis väike närv sees ja tundub nagu oleksin prutaga ta vanemate ees keppimas, ja kui ema ringi pöörab siis siuke ekstreem erutus mul nagu.

Vahest võtan seepi ka et libedamalt kätt käima saada.

Vahest teen ukse lahti ja siis slammin seda vastu oma tilli, või hoian ust vahega lahti ja topin sinna.

Vahest oma soonelisega ma isegi topin isegi tolmuimejasse, ja filmin ennast onamas.

Aga parim fiiling on see kui ennast kõditad nata, või lõikad endale jalga vms, ma vahest küünistan ennast ja siis karjun ka, et nagu naine küünistaks ja karjuks mõnust!

 

IGATAHES HULL UNENÄGU OLI.

 

image00118.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ammu proovinud seda juba, ükskord pigistasin kotte liiga kõvasti valus oli.

 

kunagi olin keka tunnis kangi peal , ( see kus lõuga tõmbab ) oli natu madalamal , ja siis pidime tirelgi sinna peale minema ma ei saand ülesse siis klassivend lükkas alt mind , kotid jäid kangi vahele ,aii kuidas ma karjusin kõht sitaks valutas tahstin ropsida , jooksin mingi võimlas ringi valus .

Sellele mõtlemine paneb juba kõhu jälle valutama .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

fakk mul tuli mingit valget asja?????Ma olen 18.aastane alles :S.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mm , jõle kõva huumori soon sul , kasva suureks ennem eks ? See ei olnud isegi nalja moodi , :\

Mis sa lootsid siit teemast midagi tõsist leida we?Kasva suureks juba, eks!Sul pole vaja mängida foorumis, et sa oled mingi jõhker tõsine vend jne...Chill out noh!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.