Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Rune raha müük ja membership tegemine 3 aastat tagasi

Soovitatud postitused

Rune raha väärtuse langusele on kindlasti aidanud kaasa ka tänapäeva bottide arenemus ja nende massiivne kasutamine. Pärast free trade'i on bottide arv naeruväärselt suur, eriti f2p serverites. Teed 10 lvl 3 kasutajat, paned kõik midagi tegema mis teeb umbes 70-100k tunnis (on olemas tasuta scripte) ja tuleb ilus 700k-1m tunnis. Botid 20 tundi järjest ja 14-20m päevaga käes. Nii lihtne see on nendel, kellel arvuti veab nii palju botte välja.

 

Ega jah mäletan RSC ajal kui sain santa hati endale 200k(kogu mu vara tollel ajal) eest soetatud ja siis selle drop tradedes ära kaotada. Ristist rune kinni ja ei puutund paar päeva enam seda. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ei hakanud teemat tegama, aga oskate öelda kas netis on kuskil pini sisestamise õpetust olemas ja kui ma pini ostan kas ma saan vaadata kas seda, et kas on kehtiv jms, et ma ei peaks sisestama seda? Ja kui ostan siis mis infot mul pini sisestamise jaoks üldse vaja on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.