Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kumba ?

Soovitatud postitused

TO HELL: Sa oled mingi väga lammas we? Nimeta mulle need "reaalsemad" mängud siis, mis siis, et mängud on neil samad väljaarvatud exclusived.

 

Kui tahad sõpradega koos palju erinevaid mänge mängida osta WII.

Kui tahad võrgus mängida rohkem ja FPS mänge mängida osta xbox.

Kui tahad häid exclusive, kaklemis ja ralli mänge siis PS3.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma soovitan ka xboxi kuigi endal ps3 , kahetsen oma ostu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ps3est pole mina igatahes palju head kuulnud , rohkem räägitakse minuarvates xboxist :)


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
pmst, kui te ikka veel vaidlete sel teemal, siis lugege vähekene http://xboxfoorum.ee/viewtopic.php?f=27&t=3323&hilit=xbox+vs+ps3 , enda arvamus siis samuti xboxi peale, endal ka xbox, ei pult on 10x mugavam kui ps3 !!

 

igal ühel enda arvamus :)

 

---------- Post added 04-04-11 at 02:04 ----------

 

Ps3est pole mina igatahes palju head kuulnud , rohkem räägitakse minuarvates xboxist :)

 

jamh xbox on parem , kuna ta kvalitseetsem peab kauem vastu ka :)


Ainuke Msn : [email:i3787sp0]Bon_rull@hotmail.com[/email:i3787sp0] Täna rikun ma reegleid Oled , Minu jaoks õige .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise oman môlemat konsooli ja on naljakas lugededa mida te siia kirjutate. Xboxil on paremad mängud ja kvaliteetsem jne. Kôik lihtsalt kaitsevad enda ostetud toodet, arvata on et see kellel ps3 on ütleb et ps3 on kôige parem kuigi ei jaga mitte midagi xboxist.

 

Xboxil slimi ja elite vahe: Vaiksem, teeb vähem häält kui plaat sees ringi käib, ventilaatorid on ehitatud nii et RROD ei tuleks, power brick on ka väiksem minu teada ja wifi on sisse ehitatud.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Ps3 ja xbox360 on kaks täiesti erinevat konsooli.

 

Ps3 on môeldud neile kes vaatavad filme ja aeg ajalt sôpradega mängivad. Ps3'l on ka igasugused pisividinad nagu wifi vôimalus ( xbox360 slimil on ka nüüd ) Puldid on laetavad ( saab ka osta aku xboxi puldile ) Bluray plaadid, ehk see tähendab graafika eelistusi, kuigi mina seda eriti ei märka. Ps3'l on black opsis natukene pahandusi graafika poole pealt, relvadel kui red dot on peale pandud ei näe seal sugugi mitte nii hästi kui xboxil.

 

Xbox360 on môeldud hardcore gameritele kes panevad mitmeid tunde päevas mängimisele. Xboxil sa pead maksma Live eest, sellel on ka omad eelistused. Mängude DLC'd ( map pacid jne ) tulevad varem kui ps3. Näiteks, kui call of dutys tuleb map pack siis ps3 saab selle alles kuu aega hiljem. Xboxiga sa saad kaasa ka mikri, see tähendab et mänge mängida on palju huvitavam kuna kôik räägivad juttu kah , ps3 on ka inimesi kes räägivad aga neid ei ole sugugi nii palju kui xboxil.

 

Nii et tee oma valik:

 

Ps3: Meelelahutus nädalavahetustel

 

Xbox360: Igapäevane gamer.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Osta see konsool, mis su sõpradel on. Kui teistel on PS3 ja sul xbox siis on suht jama, olgu siis xbox parem või mitte. Minul endal on PS3 ja neljal sõbral ka, kui minul xbox oleks siis ei saaks ma nendega mänge vahetada ega onlines mängida.

Kui aga ühelgi su sõbral konsooli pole siis ostuvalikut aitavad võibolla need videod:

 

Round 1: Controller:

Rounds 2 & 3: Hardware:

Round 4: CPU:

Round 5: GPU:

Round 6: UI:

Round 7: Online Experience:

Round 8: Media Playback

Round 9: Multi-Platform Games

Round 10 Part 1: Exclusive Games:

Round 10 Part 2: Exclusive Games:

Round 11 Part 1: The Future: http://www.youtube.com/watch?v=YOtQW0DmS94

Round 11 Part 2: The Future: http://www.youtube.com/watch?v=1_dJ3Y9X8gI

Round 12 Part 1: Finale: http://www.youtube.com/watch?v=3AoYUiCkyR4

Round 12 Part 2: Finale: http://www.youtube.com/watch?v=O43Z9FofM9M&feature=fvwrel

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No kui sul pole varem ps3'e või xboxi olnud siis on sul alguses täiesti suva kumb pult on. Toonitan seda, et ps3'el on rohkem ruumi areneda kuna blueray plaadid mahutavad oluliselt rohkem kui tavalised plaadid. Kui PS3 exclusive God of War3 oleks xboxi peal siis oleks mäng 4-5 plaati.

Kui mina sinu olukorras oleksin siis ostaksin selle järgi, kumb su klassikaaslastel/sõpradel/sugulastel on. Saate koos mängida, mänge jagada jne. Ise olen hakanud rohkem FPS'e mängima ja pean tunnistama, et FPS kommuun on xboxil suurem. Mängijatest muidugi Playstationil puudu pole jäänud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hyperactive, Sul on õigus PS3'l on tõesti veel palju ruumi areneda et xbox 360'le järgi jõuda. :) Mis blu-ray'sse puutub, siis see näide oli nüüd nutune. Nimelt Micorosft panustab ja pushib teemat et kõik mängud peaksid olema kõvakettal. Ehk siis ostad ja downloadid kohe otse kõvakettale oma mängu. Kõvaketas mahutab oluliselt rohkem kui bluray. :) Muuseas PS3 salvestab osa datat su bluray diskilt ilusasti kõvakettale. Ja kõvakettalt lugemine on ka märksa kiirem kui bluraylt või dvd'lt.

 

teema algatajale:

Pead oma eelistused ise paika panema ja alles seejärel saad otsustama hakata. Üheks oluliseks punktiks on ka see mida kasutavad Su sõbrad. Ja palju Sa üldse mängid? Kui oled pühapäeva mängija siis sobib PS3 sulle rohkem. kui soovid suuremat mängude valikut ja mängid rohkem siis kindlasti xbox 360. Kui tahad supermariot siis hoopis Wii. Kui tahad tasuta multiplayerit siis PS3, aga pead meeles pidama et tasuta teenus on tasuta ning selle töötamist sulle ei garanteerita (värskelt oli PSN terve kuu aega maas). Xbox Live maksab aastas 40 eurot kuid teenus on ka korralik ning töötab iga ilmaga. Lisaks on sellel veel lisaboonuseid. Ja kõik sõltub ka mis mänge Sulle meeldib mängida. Kui oled rollikate (RPG) fänn siis jällegi xbox. Shooterite puhul erilist vahet pole kas xbox või PS3. Ning kui oluline on Sulle et soovid uut mängu või uut mängu DLC'd? Xboxile tuleb tavaliselt esimesena need asjad välja. Ja kas Sind huvitab ka PS Move või Kinect? Siis siinkohal soovitab jällegi kinectit kuna Kinecti mängud ei vaja pulti. tegemist on puldivaba keskkonnaga. lastele eriti mugav ja lõbus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Xbox-i mängut on kõvakettalt küll aga jällegi see on halb, sest kui sa tõmbad mänge siis osa andmeid lähavad kaduma ja selle pärast on mängus vige (bugs) ja see teeb mängu suht mõtetuks.

Ainuke hea asi Xbox-il on Xbox Live aga see on ka ainuke.

 

PS3 ALL THE WAY 100%

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.