Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Uuendused

Soovitatud postitused

Vahendajate süsteem küll lisati, aga taotluseid vastu ei võeta ? Saatsin juba päeval enda oma ära, loeti läbi ja vastust ootan siiamaani.

 

Ontopic.

Super uuendues, ainult aktivisti embleem pole eriti hea idee.

Palju õnne & edu uutele moderaatoritele btw.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vahendajate süsteem küll lisati, aga taotluseid vastu ei võeta ? Saatsin juba päeval enda oma ära, loeti läbi ja vastust ootan siiamaani.

 

Ontopic.

Super uuendues, ainult aktivisti embleem pole eriti hea idee.

Palju õnne & edu uutele moderaatoritele btw.

 

Mis arvad, et asi käibki nii, et nips ja tehtud?

 

Lisan veel selle, et embleemide jagamine toimub juhtkonna ühisel otsusel. St, kõik saavad oma sõna öelda, mina ei otsusta üksi. :)

 

Hetkel jah, kahe päevaga on tulnud üle 20 taotluse. Võtke asja inimlikult, ka minul on isiklik elu ja ma ei jõua neid kõiki nii kiiresti lihtsalt läbi vaadata.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma vaatan ,et neid teemasid/õpetusi on vägapalju juurde tulnud nüüd selle aktivisti embleemi puhul : ) Pooled teemad/õpetused on lihtsalt ajuvabad.

Aga jah , loodame siis tulevikus veel häid uuendusi .

Jõudu ja jaksu vahvel.net juhtkonnale : )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aktivisti embleemi võiks kasulike õpetuste eest jagada millega on vaeva nähtud, mitte mingi jama eest mis 5 minutiga kokku pandud.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aktivisti embleemi võiks kasulike õpetuste eest jagada millega on vaeva nähtud, mitte mingi jama eest mis 5 minutiga kokku pandud.

 

barky nõustun täielikult sinuga . Kuigi ma arvan/loodan ,et vahvel.net juhtkond vaatavad teemad/õpetused ikka üle ka ennem kui embleeme kukuvad jagama : )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Uuendused on kõik väga head va. 1 uuendus, see , et moderaatorid kadusid alafoorumite alt.

CF.ee reklaam on ees.. otsi mööda teemasi modesi.. "juhtkond" peale ei saa vajutada, reklaam ees.


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Uuendused on kõik väga head va. 1 uuendus, see , et moderaatorid kadusid alafoorumite alt.

CF.ee reklaam on ees.. otsi mööda teemasi modesi.. "juhtkond" peale ei saa vajutada, reklaam ees.

 

cf.ee reklaami puhul aitab ABP :D

Kuid jah vbulletinis on muid reklaami kohti ka..

 

Pange see cf.ee reklaam footerisse parem.. seal ei sega see kedagi -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aktivist ehk aktiivne foorumlane peaks vailma selle järgi, kas ta külastab foorumit tihti.

Näiteks ise käin igapäev siin foorumis mitu korda.. aega ei oska õelda, aga checkin enda teemad üle jne ja lisan paar tehingut jne.

ehk olen aktiivne foorumi kasutaja.

(Neid inimesi on palju, kes külastavad seda foorumit igapäev ja sellepärast ehk pidigi juhtkond midagi välja mõtlema, et nad seda embleemi nii paljudele ei peaks andma :D )

 

See kes neid õpetusi teeb peaks saama mingi "Õpetaja" embleemi, mitte aktivist embleemi.

:P

 

See on lihtsalt minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kaugel see aktivisti värk muidu on?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Loom, kannatust üldse pole? Ega see embleem kuhugi ära ei jookse, ma ei leia üldse mõtet miks kohe paaniliselt teemasi teha selle embleemi nimel. Vaikselt, vahest teen mingi teema, siis teed teise ja ongi mõne ajaga 5 teemat olemas. See ei kiirenda protsessi kui siin teemas kogu aeg lunimas käiakse:"millal, millal?"

 

Flame on.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Loom, kannatust üldse pole? Ega see embleem kuhugi ära ei jookse, ma ei leia üldse mõtet miks kohe paaniliselt teemasi teha selle embleemi nimel. Vaikselt, vahest teen mingi teema, siis teed teise ja ongi mõne ajaga 5 teemat olemas. See ei kiirenda protsessi kui siin teemas kogu aeg lunimas käiakse:"millal, millal?"

 

Flame on.

 

Jeesus. Ma lihtsalt küsisin..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Võiks nagu teavitada kah :D. Klassivend teatas alles täna, et sain moderaatoriks. Tänud väga meeskond, ning eks hoian teil silma peal, pätid


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aktivist ehk aktiivne foorumlane peaks vailma selle järgi, kas ta külastab foorumit tihti.

Näiteks ise käin igapäev siin foorumis mitu korda.. aega ei oska õelda, aga checkin enda teemad üle jne ja lisan paar tehingut jne.

ehk olen aktiivne foorumi kasutaja.

(Neid inimesi on palju, kes külastavad seda foorumit igapäev ja sellepärast ehk pidigi juhtkond midagi välja mõtlema, et nad seda embleemi nii paljudele ei peaks andma :D )

 

See kes neid õpetusi teeb peaks saama mingi "Õpetaja" embleemi, mitte aktivist embleemi.

:P

 

See on lihtsalt minu arvamus.

 

Olen sinuga nõus, embleemi nimi peaks tõesti teine olema.

 

Muidu ma ikka ise ka päevas väga tihti foorumis, koolis, kodus, raamatukogus, kus iganes.

üldiselt istun ikka väga tihti alafoorumites, loen, vastan teemadele.


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aktivist peaks rohkem tulema üleüldiselt.

 

Postitused

Tehingud

Kaua olnud

Käitumine

 

 

Kõik kombineerib kokku aktivisti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.