Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kuidas teil kooliga on?

Soovitatud postitused

põhikoolis oli suhteliselt pohhui mis õpsid seletasid.

Õpsid olid õnnelikud kui mind kooli ei ilmunud ja kui jõin kooli nurgal õlli.

Ühele õpsile olen pastaka pähe löönud 3 klassis ja 5 klassis viskasin õnu vastu tahvlit nii, et õpsil nägu õna tükke täis.

9 klassis käisin füsas ja muusikas ainult 3 korda terve aasta peale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei käigi enam koolis..


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei käigi enam koolis..

 

+1 :)


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
põhikoolis oli suhteliselt pohhui mis õpsid seletasid.

Õpsid olid õnnelikud kui mind kooli ei ilmunud ja kui jõin kooli nurgal õlli.

Ühele õpsile olen pastaka pähe löönud 3 klassis ja 5 klassis viskasin õnu vastu tahvlit nii, et õpsil nägu õna tükke täis.

9 klassis käisin füsas ja muusikas ainult 3 korda terve aasta peale.

 

Hehe, ma olin probleeme õpilane kuni 7ndi. 8ndas olin enam vähem. Korraldasin ka ikka igast fucked up asju, aga mul oli lihtsalt klass selline. Õpetajad said vihaseks ja hakkasid huiama, siis hakkas terve klass huiama. Nüüd probleeme ei tekita, aga praegune probleem on see, et koolis ei viitsi käia.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hehe, ma olin probleeme õpilane kuni 7ndi. 8ndas olin enam vähem. Korraldasin ka ikka igast fucked up asju, aga mul oli lihtsalt klass selline. Õpetajad said vihaseks ja hakkasid huiama, siis hakkas terve klass huiama. Nüüd probleeme ei tekita, aga praegune probleem on see, et koolis ei viitsi käia.

 

praegu on jah, et üldse ei viitsi koolis olla ega minna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ohjah, Gümnaasiumi ja Põhikooli õpilastel vaheaeg, mina lasen täie rauaga koolis edasi. :D

Täitsa isu on lausa koolis käia, tänu sellele, et erialatunnid on ülilebod ja õpetajad on normaalsed ja makstakse stipendiumit ka veel. :)

Kutsekoolist siis jutt.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ohjah, Gümnaasiumi ja Põhikooli õpilastel vaheaeg, mina lasen täie rauaga koolis edasi. :D

Täitsa isu on lausa koolis käia, tänu sellele, et erialatunnid on ülilebod ja õpetajad on normaalsed ja makstakse stipendiumit ka veel. :)

Kutsekoolist siis jutt.

 

Edu sulle siis !


.

.

.

Generating good ideas...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Kuhu kooli, mida õppima minna?? Pole mingit suunda, mingeid huvi, gümnaasiumisse ei taha jääda. Oleks vaja midagi lihtsalt ja millega saaks tööle. Pmst ema ütles, et paki asjad kokku ja koli välja.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei tea käin kutsekas viimane kursus ja vaheaeg ning makstakse moni ka veel :P

 

Mis kuradi kutsekas sina siis käid?

 

Palju stippi saate?

 

38euri sentidega. See kuu saime topelt.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuhu kooli, mida õppima minna?? Pole mingit suunda, mingeid huvi, gümnaasiumisse ei taha jääda. Oleks vaja midagi lihtsalt ja millega saaks tööle. Pmst ema ütles, et paki asjad kokku ja koli välja.

 

Ise õpin ehituspuusepaks....soovitan,kui vähegi ehituse või puidu kohta mingit huvi on,õpid ehitust kui ka puidu töötlemist.Selle erialaga saab vähemalt tööle kah.Niiet õpi puusepaks...:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Keegi siit gümnaasiumis kaib/ kavatseb sinna minna. Pole küll kutsekoolide vastu midagi, aga kui on võimalus minna gümnaasiumisse, siis miks mitte targaks saada? Ise käin üheksandas klassis, hetkel vaheaeg, aga rängalt tahaks kooli juba.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi siit gümnaasiumis kaib/ kavatseb sinna minna. Pole küll kutsekoolide vastu midagi, aga kui on võimalus minna gümnaasiumisse, siis miks mitte targaks saada? Ise käin üheksandas klassis, hetkel vaheaeg, aga rängalt tahaks kooli juba.

Ma olen ikka üpris kindel,et sa hakkad seda valikut veel kahetsema.Esiteks hetkel on tööd rohkem eriala õppinud inimestele...see on ka põhjus miks kutsekad on täis peale keskkooli või siis isegi ülikooli kutsekasse tulnud inimesi.Lihtsalt tööd pole

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.