Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Vahendajate süsteem

Soovitatud postitused

Sai natukese Amichie'ga siis MSnis sellest räägitud ja tuli mõte ka Vahvli liikmetelt arvamust küsida.

 

Mis te arvaksite korralikust vahendajatae süsteemist ?

N.ö eraldi alafoorum, kus oleks 2 ''mini-alafoorumit'', ühes OMM (ametlikud vahendajad, ehk official middleman) ja teises UMM (mitte-ametlikud vahendajad, ehk unofficial).

Et teema teha UMM'i alafoorumisse on vaja ntks teatud arv tehinguid.

Et saada OMM'iks pead vahendama teatud arvu tehinguid.

 

Täpsed arvud ja muud asjad saaks kokkuleppida.

Hetkel lihtsalt tahaks teada, paljud oleksid sellisest asjast huvitatud ja valmis ka vahendajaid kasutama?

Pettuste protsent väheneks sellega meeletult, eriti kui enamus vahendaksid ilma n.ö teenustasuta.

 

 

Parimate soovidega,

Chfz.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oleksin ka poolt.

Nüüd tuleb oodata, mida Sunyparty ja Dumby sellest arvavad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Wtf?! :)

 

 

Ja see teema juba ammu juhtkonnas arutlusel.

 

Ning tohib teada mida ülejäänud juhtkond arvab ?:)

 

Näiteks mitteametlikuks võib hakata, kui sul on üle 50 tehingu, ametlikuks saad kui oled vahendanud vähemalt näiteks 75 tehingut.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Praegused OMM'id on moded, kindlasti tuleb neid juurde. UMM'e olen ka näinud mõnda, kindlasti täiustame seda süsteemi.

 

---------- Post added 21-02-11 at 17:00 ----------

 

Oleksin ka poolt.

Nüüd tuleb oodata, mida Sunyparty ja Dumby sellest arvavad.

Dumby? Mis temast?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Oleksin ka poolt.

Nüüd tuleb oodata, mida Sunyparty ja Dumby sellest arvavad.

 

Tekib ka küsimus, et miks just Sunparty ja dumby? Teistel juhtkonnas ei ole sõna õigust?

 

Pakkusin OMM/MM alateema ammu ammu juba välja, juhtkonnas arutleti seda väitetavalt ja öeldi, et varsti või midagi taolist. Ise olen poolt muidugi.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vastu kindlasti! Kui tekib selline alafoorum, kus on MM'id koos, tekib lihtsalt nii palju MM'idest scammereid. Alguses ei pruugi seda näha, kuid iga mees teab, et tasa sõuad, suurema €-hunniku nõuad.

Lühidalt siis: Mõttetu on hakata teha eraldi alafoorumit selle jaoks, praegugi olemas ju, või mitte? Scammimine ei jää vähemaks. Siinsed tehingud on ka sama head kui pmst mitte midagi, fake tehinguid on siin vähemalt 30%

 

Samas kui teha spetsiaalne ID-kaardiga auntimine või pangaga vms - Andmed oleksid kinnitatud ja olemas.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tekib ka küsimus, et miks just Sunparty ja dumby? Teistel juhtkonnas ei ole sõna õigust?

 

Pakkusin OMM/MM alateema ammu ammu juba välja, juhtkonnas arutleti seda väitetavalt ja öeldi, et varsti või midagi taolist. Ise olen poolt muidugi.

 

Sunparty on olnud sellele siiamaani vastu ja Dumby on see, kes neid teemasi on koguaeg kustutanud.

Peace.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

suht hea oleks jepp.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Vastu kindlasti! Kui tekib selline alafoorum, kus on MM'id koos, tekib lihtsalt nii palju MM'idest scammereid. Alguses ei pruugi seda näha, kuid iga mees teab, et tasa sõuad, suurema €-hunniku nõuad.

Lühidalt siis: Mõttetu on hakata teha eraldi alafoorumit selle jaoks, praegugi olemas ju, või mitte? Scammimine ei jää vähemaks. Siinsed tehingud on ka sama head kui pmst mitte midagi, fake tehinguid on siin vähemalt 30%

 

Samas kui teha spetsiaalne ID-kaardiga auntimine või pangaga vms - Andmed oleksid kinnitatud ja olemas.

 

Alati saab ka kahtluse korral fake tehingute lisajate IPsid kontrollida.

Ja oleneb loomulikult ka tehingu n.ö summast. Obv on 100 eurine tehing n.ö rohkem väärt, kui 10 viieeurist tehingut.

 

Ja ka sellepärast oleks vahendajal teatud nõuded vaja täita, et teemat algatada.

Ning samuti su lause ''scammimine ei jää vähemaks'' pole päris õige.Kui on mitme usaldusväärse vahendaja puhul valida, siis loomulikult eelistatakse vahendajaga koos tehing teha, eriti kui teine osapool pole eriti kõige usaldusväärsem.

 

By the way, kerge trükiviga pealkirjas. Ehk saaks keegi enne ü'd selle p tähe eemaldada?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

pmst. Tehingute arv ei loe tegelikult midagi, mul võib 1001 tehingut kah olla ja kui tuleb ahvatlev pakkumine kus üle lasta, võin ma seda teha(näide)

Sest siin foorumis on varem kah olnud sellist värki, kus moderaatorid lasev tuimalt üle MM'des, miks mitte mingid UMM'id aga see kõik on minuarvamus ja mind ausalt ei koti üldse kas tulevad,lähev või jäävad UMM'id.

 

piish !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

kõik hea peale :

Et saada OMM'iks pead vahendama teatud arvu tehinguid.

 

OMM-iks võiks ikka ainult moderaator/administraator jääda.

Muidu jah, vana idee või nii :D


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
kõik hea peale :

 

 

OMM-iks võiks ikka ainult moderaator/administraator jääda.

Muidu jah, vana idee või nii :D

No, võib ka lihtsalt vahendajate alafoorumi teha ?

Asi saigi alguse pmst sellest, et kellegilt ei lubatud unofficial MM teemasid teha. Rääkisin Amichiega sellest ja soovitas teema teha. Ja siin me nüüd oleme.

 

Ega OMMid nii suurest summast ilma ei jää ju, kui ka unofficialid tegutsevad (OMMid küsivad ligikaudu 10%, Dumby vahendab tasuta) .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
pmst. Tehingute arv ei loe tegelikult midagi, mul võib 1001 tehingut kah olla ja kui tuleb ahvatlev pakkumine kus üle lasta, võin ma seda teha(näide)

Sest siin foorumis on varem kah olnud sellist värki, kus moderaatorid lasev tuimalt üle MM'des, miks mitte mingid UMM'id aga see kõik on minuarvamus ja mind ausalt ei koti üldse kas tulevad,lähev või jäävad UMM'id.

 

piish !

 

Nõustun täielikult, on olnud isegi siin vahvleid, kes lasevad üle ju, mingi plastikuhvo oli kunagi jne...

Chfz'iga nõustuks ka, kuid neid mingeid kasutaja aitamine, rsi kasutaja ära andmine, millegi vahendamine jne pole otseselt tehing, tehing on siiski kahe inimese vaheline kokkulepe kus on üldiselt ka rahalist poolt.

Kui üldse selleni minna, siis võiks asja täpsemaks ajada, kus on rahalised tehingud ja tavalised - rahalised võiksid olla samuti kinnitatud mingi maitea, väljavõtte jms alusel, kuid asi läheks liiga keeruliseks sel juhul.

 

Nagu ma enne väitsin, kõik oleks priima, kui oleks ID-kaardi identifitseerimise võimalus või mõne muu võimalusega enda ID kinnitamine. Sellega hoiaks ära väiksemat sorti scammi, suuremat scammi siiski ei hoia. Petturid ei ole lollid, pole nüüd misteab kunst kellegi ID fakeda jms, kuid väikese tehingu pärast ei ole mõtet lihtsalt sellel.

 

Samas ega mina ei usaldaks moderaatoreid suurtematel rahasummadel, teeks siiski mingi ID-allkirja vms.

Kokkuvõtteks: Osaliselt poolt, osaliselt vastu. Kui suudaksite selle ID-kaardi identifitseerimise luua oleks vägagi priima uuendus, kuid see maksab ning see pole ainult uue alafoorumi loomise osas, vaja siiski ka veidi koodi kirjutada. Kui luua see süsteem, mis pakuti algselt välja siis ega ma midagi halba öelda ka ei saa, sest ilmselgelt seda hakatakse kasutama, kuid minu silmis oleks see ajaraiskamine.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tehinguid ei pea tõesti panema, kui oled kedagi vahendanud.

Pigem teha mingi MM vouche süsteem [Karma - positive only].

Peale MM-ist saavad kasutajat MM-le positiivse karma anda.

Karma nime saaks ära vahetada "Vahendanud: 0"

ja lisada see "Tehinguid: 0 tükki, 100%" alla

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
pmst. Tehingute arv ei loe tegelikult midagi, mul võib 1001 tehingut kah olla ja kui tuleb ahvatlev pakkumine kus üle lasta, võin ma seda teha(näide)

Sest siin foorumis on varem kah olnud sellist värki, kus moderaatorid lasev tuimalt üle MM'des, miks mitte mingid UMM'id aga see kõik on minuarvamus ja mind ausalt ei koti üldse kas tulevad,lähev või jäävad UMM'id.

 

piish !

 

 

 

Ei saa öelda, et kõik nii teeksid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sunparty on olnud sellele siiamaani vastu ja Dumby on see, kes neid teemasi on koguaeg kustutanud.

Peace.

 

eee, what? Mulle absull ei istu, kui keegi tuleb ja hakkab minu eest rääkima. Eriti veel minu arvamusele risti vastu.

 

Ma olen päris pikalt sellele mõelnud ja ilmselt teen selle ka selle nädala lõpus ära. See punkt, et UMM'e valitakse ainult tehingute järgi on veidi crap. Pigem nii, et 50+ tehingut, piisavalt kaua liige olnud ja juhtkonna heakskiit. St, iga UMM soovija peaks mulle endast märku andma ja põhjendama, miks tema. Seejärel saaks juhtkonnas hääletada ja edasi käituda.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
eee, what? Mulle absull ei istu, kui keegi tuleb ja hakkab minu eest rääkima. Eriti veel minu arvamusele risti vastu.

 

Ma olen päris pikalt sellele mõelnud ja ilmselt teen selle ka selle nädala lõpus ära. See punkt, et UMM'e valitakse ainult tehingute järgi on veidi crap. Pigem nii, et 50+ tehingut, piisavalt kaua liige olnud ja juhtkonna heakskiit. St, iga UMM soovija peaks mulle endast märku andma ja põhjendama, miks tema. Seejärel saaks juhtkonnas hääletada ja edasi käituda.

Ahsoo, no nüüd jäin mina süüdi.

Dumby veel ütles mulle, et Sunparty ei luba selliseid teemasi teha ja sellepärast ta minu unofficial teemad ära kustutas..

 

Vabandused, kui sinu eest rääkisin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See on ka suht lame, et vend teeb täna kasutaja, müüb 60 pinni maha täna, saab oma 60 tehingut kirja, homme on juba MM ning laseb üle.

Juhtkond võiks tehinguid ka ikkagi vaadata. Ma ei mõelnud siit nimeliselt kedagi, töin näite lihtsalt


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.