Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

2 pieces - PK :)

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Aitäh.

Hetkel on Herbi kõrvalt ka Livid Farm käsil, Distruption Shield vaja ära teha, mida tehes saab craft + farm + agility leveleid up :)

Aga põhirõhk siiski PK ja raha teha, et peale herbi Rock Lobstereid barrida ja summ 96, kui mitte 99 ära teha :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Palju tunnis neid punkte tuleb umbes? Account teeb väga kadedaks -.-


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ei teagi täpselt, kusagil 17-18k pointe teeb tunnis, seeest mingi 35k farming exp ka tunnis :P

Võtan seda kui komplimenti :)

 

Jamh, leidsin ise ka juba, peaks ka tegema hakkama, kui teha päevas mingi 2h livid farmi + farm trip ka, siis täitsa hea xp. Tänud sellegipoolest ;)


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ära unusta Magic expi, mis on ka paarkend tuhat tunnis, lisaks Crafting , Agility ja Construction :P

 

Just just, lausa 40k mage xp tunnis :D:D Crafting ka mingi 10k+ vist isegi.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kena kasutaja, aga mis minigame see oli ? Peaks ka proovima kui nii head farm xpd saab


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Et siis viimane rida on okei :P

aga kahjuks läheb Farming ~76, kuna ~170k pointe teha veel :(

 

 

wtdefq.png

 

 

dfjG - see mäng on Livid Farm, et seda minigame teha on vaja phm 91+ magic, kuid kui sul on magic alla 91, saad 50% sellest expist mis tegelikult saaks. Lisaks läheb vaja kõvasti rune, ning see on väga tüütu, kui ma usun, et kui oled hull dungeoneeringu vend või pker, kulub group vengeance või Distruption Shield ära, lisaks veel Locate Farm jms spellid.

igatahes vaja 60 agility, farming, construction, crafting ja soovitatavalt suurem magic :)

Edu ja aitäh :)

 

 

I DISAGREE ! :D

 

ejydeq.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ega minu PKmiseks mingit ulme skilli polegi vaja, lihtsalt mida ma teen on see, et lähen Lucky peale välja. Phm nii, et tõmban vengi peale kui kutil mingi half hp, siis enne kui tema lõõb, teen mingi split second Korasis switch nii, et ta ei näe et vahetan relva ära ega jõua süüa, ning specin ja kui tema lõõb mind ning saab vengi liti, siis on phm insta k0. Vahepeal kui kutid pray magicuga, siis tuleb mängida õigeaegse vengiga ja vahest riskida. Väga oluline on ka õigeaegne Brew+rocktail combo, mis on päästnud mind lugematu arv kordi, kuna brew 160+rocktail 240+, millele saab suht väikse delayga järgi võtta veel brewi sip.

Üldiselt jah, sul võivad sellised statsid olla, aga olen ka haledalt combosi saanud, nii et ise saan mingi 3 litti teha ja juba olen out of food, Korasi's sword võib olla, aga kui sa ei oska selle ja vengiga vms koos comboda, või õigeaegselt specida, ei tee sa mitte midagi eriti. Viimasel ajal olen hakanud PKma Ring of Vigouriga, sellega on see hea, et kui ma teen 1 speci ära, siis vastased teavad et mingi paar minti läheb aega, enne kui saan uue speci, aga kui Vigour on peal, siis on vaja oodata vaid 10% speciali taastumist 20% asemel, mis on mitu korda mulle lihtsa killi koju toonud :)

Et no hating, kusagil tagapoolt päevikus on ka video, kus on näha kui lihtne see PK siin wildys on.

Aitäh toetajatele :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.