Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

2 pieces - PK :)

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Natukene aega Warrior guildis tokeneid teha vaja, siis kogun defendereid, PK, ning siis Livid Farm ja herb up

hetkel 80+ herb banked. Katsun herbi saada 89, mis ei tohiks väga kaua aega võtta, kui kõik plaanipäraselt läheb :)

Distruption shield on ka peaaegu poolepeal :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Reede õhta alustasin, ja lasin ikka korralikud tunnid järgmised päevad. Aga noh ma ei teinud ainult MA'd , vahepeal igavuse peletamiseks tegin mõne PK ja livid farmi ka.

eks ta läheb kusagil ~30h ringi, kuna max MA ranks mis tunnis võid saada on 12. Jagexi poolt piiratud, vahepeal pidin ootama nii 7 minti vms, et saaks uuesti ranke gainida:P

Aitäh :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma nagu täpselt ei oskagi õelda palju maksab, aga ma teen Super Energy potionitega kuna 10k potionite tegemisele läheb kõigest mingi 13m, kui maha müüa tehtud potid. Hetkel 9k super energy pot ootavad tegemist :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

hetkeses rs'i ajastul on tegelikult Herblore vägagi odav, vaadates vahepealseid hindasid. ise tegin vahepeal ranging pottidega, siis 70-93 läks maksma 110m, hetkel kindlasti odavam, kuid kiirus loeb ka nii mõndagi. :D Prayer pots pm tasuta teha, aga exp üliuim see-eest. igastahes edu ja jaksu selle missiooniga! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kenad killid / Kena pank , acc ka kena ;) Edu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.