Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Invision Roleplay :: IV:RP 0.3C

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Sul väga paha olla , või lihtsalt kade ?

 

Ei no mul suht poogen seessuhtes, et kui minu faile kasutatakse ilma loata siis teen hullemini natuke vastu, eks.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline _Reventon
Väga.. väga lame lihtsalt.

Võtavad lampi mu UCP, mida ma pole lubanud neil kasutada ning kasutavad.. Tõesti, õppige skriptimine selgeks ja siis tulge alles asju rippima, faggots.

 

INVISION RP RELEASED! WOOT! Teen sama sitta sullegi, Janar

 

InvisioN v1.2: http://www.upload.ee/files/1137384/InvisioNv1.2c.pwn.html

 

Tõesta et see sinu UCP

Aa ja sa ei saa ju , sest see pole sinu oma , see on vaid su kadedus

No ja saidki vana versiooni kus pmst midagi pole , vaid mõni map ja miskit veits veel. Mis teed sellega? käid internetis bossamas nüüd w?

 

Jõle tehtud vend oled ju

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

UCPd ei lasknud keegi sinult üle . GM riliiised , no so what, 1.2c algeline + bugged. Sina üritad siis umbe kõva mees olla, kui VPSi accessi ei saa hakkad kohe näkku panema ja deliitima. Ei soovita kellegil sinuga tegemist teha. GMiga pole ka mõtet midagi teha, aga eks pooled on selle juba alla laadinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

mhmh, ei lasknud, niisama tegid täpselt sama koopia järgi eks ole mhm.

Btw, ma ütlesin msnis sulle, et ei hakka üksteisele näkku nussima, ehk ikka sheerima VPSi andmeid, kahjuks hakkasid, siin ka tulemus :)


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma polegi sittagi GMis teind, Janari tehtud.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui ma ei raseeriks, võiks öelda, et see skript on rohkem sassis kui mu kubemekarvad :D

 

Noo mai tea, oma server läks perse ja nüüd käid siin teisi norimas? Ise ei suuda korralikult serverit ära teha ja siis hakkad teisi laimama? Väga hale. Ma sinu asemel hoiaks siin teemas oma suu küll koomal.

 

Muidu serveri koha pealt, siis server areneb väga jõudsalt. Enamus vigaseid ja poolikuid asju on tänase õhtuga ära fixitud. Loodame peagi avada.


Elage nii kaua kui teil elada on jäänud , muud midagi .

 

Surm on lähedal =)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sina vali oma sõnu. Enne kui soovitad kellegil "suud koomal" hoida, tee kindlaks kellega sa räägid. Teoreetiliselt ei ole võimalik, et server perse läheb ning seda ka ei juhtunud. Kuna serverit ei avatud, ega antud ka kindlat avamise kuupäeva, siis on sinu poolt öeldud "perse minemine" asjast väga kaugel.

 

Muideks ei olnud skriptis ka ühtegi "creditit" koodijuppide kohta, mida Dixious kohe kindlasti koodinud ei ole. Seal on mitmeid Y_Less'i koodijuppe näha. Kasvõi näiteks Serveri poolne raha, mille autoriks on Norn.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vot see ongi nüüd see koht, kus on sinu ja minu vahel suur erinevus. Et mis mõttega uuesti skriptida? Vaata asi on selles, et kui sa natukenegi PAWN koodimisest midagi teaksid, siis sa teaksid vähemalt seda, et PAWN ainuüksi ei piirdu SA-MP serverite optimiseerimisega, vaid sellel on ka palju muid valikuid. Alati on võimalus püüelda perfektsuse poole ja kirjutada koodi paremini, et arvutused leiaksid kiiremini aset. Seega jah, küsi nüüd uuesti:"Mis mõttega juba olemas olevaid skripte uuesti skriptida?".

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma arvan, et mul ei ole vajadust end tutvustada, sellel lihtsal põhjusel, et mind ei huvita, ei Teie, Teie arvamus ega Teie tegemised. Samuti ei arva ma ka, et Teie Minust huvituksite. Minu eesmärk on lihtsalt inimestele nende vigu tähendada, et nad nendest õpiks. Lõppude lõpuks oleme me ikkagi kõik ühe rassi esindajad, kuid hoolimata sellest on siin mitte-perfektses maailmas palju inimesi, kelle ego on terve Maailma populatsioonist suurem. See oleneb muidugi sellest, kuidas mõistet Maailm defineerida. Ma võin olla ükskõik, kes te tahate, et ma oleks, sest olulist vahet sellel ei ole. Ära kunagi esita küsimusi, kui vastusest midagi ei sõltu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma arvan, et mul ei ole vajadust end tutvustada, sellel lihtsal põhjusel, et mind ei huvita, ei Teie, Teie arvamus ega Teie tegemised. Samuti ei arva ma ka, et Teie Minust huvituksite. Minu eesmärk on lihtsalt inimestele nende vigu tähendada, et nad nendest õpiks. Lõppude lõpuks oleme me ikkagi kõik ühe rassi esindajad, kuid hoolimata sellest on siin mitte-perfektses maailmas palju inimesi, kelle ego on terve Maailma populatsioonist suurem. See oleneb muidugi sellest, kuidas mõistet Maailm defineerida. Ma võin olla ükskõik, kes te tahate, et ma oleks, sest olulist vahet sellel ei ole. Ära kunagi esita küsimusi, kui vastusest midagi ei sõltu.

 

Ego lause käib küll naelapea pihta minu tsiteeritud inimese puhul, imo.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.