Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Res Public Server | RPS.EE

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Naised saunas räägivad, et RPS.EE TeamSpeak 3 on arvatavasti parim TS server Eestis, aga kas sul on piisavalt kotte, et ise teada saada!?

 

b_350_20_FFFFFF_FFFFFF_000000_000000.png

Haha, su sõnavara täitsa meeldib mulle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Disain loodud "Priit Jõe" Poolt , Aga kõik kirjastiil , Menuu nuppude paigutus jms , on netis tasuta saaval ..

 

Avastan foorumit vaikselt ja hiline vastus, kuid siiski.

 

Disainimine ei tähenda alati, et lood kõik asjad täiesti ise, piisab ka erinevate tehnikate kombineerimisest. Internetis saadaval olevate materjalide kasutamises ei ole midagi halba, kuid originaalis oli kirjastiil teine ja nuppe ma sellele lehe veel disainida ei jõudnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

RPS.EE TS3 server on ka updated:

- TEH ch1ll-lax z0n3 ehk avalikud orgiad.

- kanaliomanikele on veelgi rohkem channel groupe, mida kanali külastajatele lisada.

- kanaliomanikel rohkem vabadust - CHANNEL BOSS ja THE CLEANER saavad kanalist rahvast ka kickida.

- "ACTIVE user" ja "teamspeak JUNKIE" server groupidel on tavaisikutest rohkem õigusi.

 

Y U NO CONNECT ALREADY!?

b_350_20_FFFFFF_FFFFFF_000000_000000.png


signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Eks ma lähen vaatan üle selle ch1ll zone :D

 

no poke, no proof.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sai käidud seal..... :D

Mingi orgy channelis vms :D

- Ega seda väga orgy channeliks ei saa nimetada kui seal ghostitakse ette teistele kes kus on :D

 

Kindel, et käisid RPSis? Meil ehtsad orgy channelid.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

yunots.jpg

 

Hetkel 30 inimest lobbys, Y U NO RPS.EE TEAMSPEAK HEITER?


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täiesti mõttetu koht.

Kui poken andrust, et tal mõttetu minecraft server, kuna käib oma sõpradega creifimas, siis lendab kohe perm ban. Täiesti mõttetu üritus, andrusel on puberteet ja elab seda teiste peal välja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Täiesti mõttetu koht.

Kui poken andrust, et tal mõttetu minecraft server, kuna käib oma sõpradega creifimas, siis lendab kohe perm ban. Täiesti mõttetu üritus, andrusel on puberteet ja elab seda teiste peal välja.

 

umad? Müün unbanni 250€ :D


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

RPS on nii alla läinud. Kõik sinu pakkumised lükatakse tagasi.

 

Hei,

vaat mis kirja ma sain hr. Pirat-ilt ehk RPS omanikult. Üritavad ikka ja veel teha teid maha

 

yo. kuule. sa ei taha oma TS3 serverit kõvasti suuremaks teha? pmst kuna no me üritame RPS.EE TS3 viia eestis esimeseks, siis vajame abivägesi. diil oleks su serverile selline, et saad RPS.EE TS3's NOOBDESTROY3R'ks, millega on sul nii palju õigusi, kui võimalik (ainult serveri seadeid ei saa muuta) ning saad kutsuda oma serveri rahva meile - meil on kordades parem, usu mind... ja kui ei usu, siis võta 10 minutit oma ajast, joini meie TS3 (ip: rps.ee) ning avasta ringi. plaan on ühendada TS3 kasutajad, spartalased nagu 300 filmis, pärslaste vastu, kes üritavad valitseda kogu TS3, pakkudes poolikut ja igavat kraami (gamehost).

 

3680af1e1d52d0c.png


http://www.gamehost.ee - CS, SA-MP, MTA:SA, SMS serverid, TeamSpeak 3, mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Saitan sama kiri ka saabus mulle :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aga õige ka ju, pole ju mõtet hoida mingit 10 TS3 serverit kui enamuses on 0 koguaeg online.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga õige ka ju, pole ju mõtet hoida mingit 10 TS3 serverit kui enamuses on 0 koguaeg online.

 

kes lihtsalt hoiab ja mõni ikka teenib nendega, kui klient tahab oma TS servu miks mitte siis ?


Fatal error: Call to undefined function: signature() in /var/www/showthread.php on line 87

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kes lihtsalt hoiab ja mõni ikka teenib nendega, kui klient tahab oma TS servu miks mitte siis ?

 

Ongi, äkki mulle piisab sellest et saan oma sõpradega kas või seal olla. kui kedagi teist ei käi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ongi, äkki mulle piisab sellest et saan oma sõpradega kas või seal olla. kui kedagi teist ei käi.

 

Sinu eesmärk on ju vaid kommiraha saareservudest teha :D


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sinu eesmärk on ju vaid kommiraha saareservudest teha :D

 

Palju Õnne siis kui nii arvad. pigem sind teenid oma MC-ga kommiraha omale.

 

okei . mina seda teemat ei risusta rohkem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

EvolutioN, pead rohkem pingutama, muidu ei saa #1 Eestis :D This is SPARTAAAAAA!!!


http://www.gamehost.ee - CS, SA-MP, MTA:SA, SMS serverid, TeamSpeak 3, mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.