Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kas samsung galaxy s või apple iphone 3gs

Soovitatud postitused

VIP

Kuna nüüd plaan uus tel osta siis kas kellegil on kogemust kumb eelistada?Ostan uuena vms.Hind on sama.

Ise eelistan praegu samsungi....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Samsungil on HD 480x800 ekraan, 1Ghz protsessor, eesti keel on peal ja värki. Kuid see on Samsung, mina sinu asemelt ostaks kindlasti iPhone. iPhonel on sitem ekraan, HD filme teha sellega ei saa, kuid võrreldes 3g'ga on kordades kiirem see.

Ma valiks iPhone, Samsung (minu kogemustega) ei ole just kõige kvaliteetsem värk.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Samsungil on HD 480x800 ekraan, 1Ghz protsessor, eesti keel on peal ja värki. Kuid see on Samsung, mina sinu asemelt ostaks kindlasti iPhone. iPhonel on sitem ekraan, HD filme teha sellega ei saa, kuid võrreldes 3g'ga on kordades kiirem see.

Ma valiks iPhone, Samsung (minu kogemustega) ei ole just kõige kvaliteetsem värk.

 

Kasutan suht palju neti,tihti on vaja emaile lugeda jne...emtis proovisn netti kasutada ja samsung oli parem....pilt teravam jne...hetkel ei ole ühtegi

+iphone poolt....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Samsung on pask, Applel on kvaliteeti. Ning, kui sa ntks paari aasta pärast kavatsed müüa telefoni, saad sa iPhone eest 50% kindlasti summast tagasi, Samsungi eest vaevalt 30%.

 

---------- Post added 20-01-11 at 22:14 ----------

 

Või siis teine võimalus, osta iPhone 4

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

apple millegi pärast koguaeg uuendab oma mudeleid ja pole enam nii vau efektiga minu jaoks kui oma esimene iphone´ga, kuid samsung on küll viimasel ajal suutnud positiivselt üllatada. rakendused on väga korralikult arendatud, telefon toimib kenasti minul (galaxy 550 ja plaan s II osta), siis olen siiani küll vaid rahul olnud ja probleeme pole ette tulnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel

OFC Galaxy S...

Kuigi, soovitaks pigem näiteks LG Optimus 2X kui midagi väga võimsat tahad, või kui full hd videot tahad vaadata...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Samsung on pask, Applel on kvaliteeti. Ning, kui sa ntks paari aasta pärast kavatsed müüa telefoni, saad sa iPhone eest 50% kindlasti summast tagasi, Samsungi eest vaevalt 30%.

 

---------- Post added 20-01-11 at 22:14 ----------

 

Või siis teine võimalus, osta iPhone 4

 

Mõlemad on Hiinas tehtud, niiet erilist vahet pole.

 

iPhone uuendab ennast kord aastas sellega, et kui tahad mingeid väikseid uuendusi pead jälle 15000.- välja maksma.

iPhone on kuulus, ilusa välimusega, kui uhkustada tahad siis vali see.

App store on ka iPhoneil parem, kui Androidi pood.

Üks asi on ka veel ekraan, iPhone'il on multitouch, pole kursis kas Samsungil see on.

 

Just uuenduste ja heade omaduste pärast valiks Andrioidi, ehk Samsungi


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

apple ei tea,aga samsungi soovitan küll;:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ma võttaks iphone ikka ,kuna see suht parem:D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.