Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

SCAMMER DARKEDEN_2@hotmail.com

Soovitatud postitused

ei lasknud üle , paypal läks limitedi peale .

Alguses ütlesin henrile ,et annan dollarites talle selle aga ta tahtis raha.

Ja ma ei ole ülbe , lihtsalt põhimõtte värk .

 

Mida sa loll laps valetad jälle? Algul oli jutt, et sa ie tunnegi teda. Siis oli jutt, et lasid üle ja nüüd kolmas jutt. OTSUSTA ÄRA!


1oosox.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

see on ju absoluutselt ilmselge, et ahsoo @ ja dubst3p vms kasutaja on sama inimene :D

Mingi lambi uus msn on välja mõeldud ja nimeks pandud mingi tuimalt Joneskal, Dubst3p kasutaja tehti samal päeval kui mulle süüdistus esitati lambist :D

 

ja pealegi kui vaadata täpsemalt neid kahte postitust minu teemas, siis on 100% selge, et tegu sama inimesega kui lugeda täpsemalt esimesi postitusi ;)

 

http://www.vahvel.net/showthread.php?65473-M-Steam-Black-Ops-TF2-LFD2-Garrys-Mod-Portal-Nba2k9&highlight=

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Miks Ashoo banned ei ole? Siis ei ole scammer kui tagastad raha v? Nalja teete..? " Lasen kellegilt raha üle, kui tema midagi ette ei võta jääb raha mulle, kui võtab ja mu jalgealune tuliseks läheb kannan tagasi ja tulen välja puhtalt" ? really?


1oosox.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Miks Ashoo banned ei ole? Siis ei ole scammer kui tagastad raha v? Nalja teete..? " Lasen kellegilt raha üle, kui tema midagi ette ei võta jääb raha mulle, kui võtab ja mu jalgealune tuliseks läheb kannan tagasi ja tulen välja puhtalt" ? really?

 

Pmst nii ongi, sad but true.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.