Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

SCAMMER DARKEDEN_2@hotmail.com

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Niisiis , tean teda irl , kuigi enam ma temaga ei suhtle .

Anneli on tema ema nimi , ning tema õige nimi on siim . Kes ei tegele ainult netivargustega ta tegeleb ka pärisvargustega , nt rotib telefone , tellib solle teiste telodega jne . Pubekaelu missugune .

Kui kellegil tõsitaga ja tahab ta andmeid siis võtke pmi teel ühendust minuga . Ei hakka siin igaleühele neid andma .

Loodan ,et saate lahendatud teema .

Mulle müüs ta ka mingi aeg solle, eks need siis olidki teiste telefonidelt tellitud.

Siis ka nagu tõmbas vms..solle ostsin, et saaks kasumit nagu ikka solle ostetakse, aga ta kandis phm sama palju solle, palju need panka kandes raha annavad ja juurde ma ei saanudki, ei viitsinud lärmi teha, kuna sain paarisaja/kümne solli pealt mingi 3 eek vist kasumit ikka :D Vähemalt ei jäänud miinustesse.


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuradi venna kohta täpsemat infot tahate Pmige :D tean kus ta elab , & eile kekutas ka et oli kellegi linnas üle lasnud , mingi tont on , irl ta huj teeb midagi

Elab Tartus Keegi Temast midagi teada tahab PM !

 

---------- Post added 13-01-11 at 18:02 ----------

 

Teadmiseks et alla 100 kri ei saa menti anda :D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuradi venna kohta täpsemat infot tahate Pmige :D tean kus ta elab , & eile kekutas ka et oli kellegi linnas üle lasnud , mingi tont on , irl ta huj teeb midagi

Elab Tartus Keegi Temast midagi teada tahab PM !

 

---------- Post added 13-01-11 at 18:02 ----------

 

Teadmiseks et alla 100 kri ei saa menti anda :D

lol , 20x15,6466= ~312eek .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

g0ll , mis õigusega sa mulle tehinguid paned ?

 

küll ma homme ise henriga räägin & siis näete lõpplahendust ;)

 

---------- Post added 13-01-11 at 20:30 ----------

 

ma ütlesin sulle ka seda , et ei tegele enam . sa hakkasid ajama et ostad 20$ .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hents , kooli ka homme :D ?

 

Ja AHSOOO , miks sa ajad msnis et sa ei maksa ära , ja siin ajad et maksad.

 

Ma ei usu, et ta tuleb, täna oli tal 39.1 palavik.

 

Ashoo, ma ei saa aru kuidas saab üks inimene nii loll olla, et oma tüdruku ema pangakontot kasutab ülelaskmisel. Tõsiselt idioot peab olema. Kuid mis teha, tüdruku ema saab trahvi kui raha ei tagastata hentsile, easy...

 

Ega siin muu ei aita kui ainult politsei...

 

e6x8uv.png

 

Peale kirjavahetust blockeeris mind reidis..


1oosox.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

haha.JPG

 

 

Aidake ahsoo @ raha tagasi saada 32 eur ja saate oma raha kätte ma arvan .

windwalks on joneskal . haige ikka :D juhuslikult lisas mind msni .

 

---------- Post added 14-01-11 at 00:04 ----------

 

IPsi oleks vaja kontrollida ma arvan .


USD SELLER .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

btw vaevalt sul verifed olla saab :D mis ime nipiga , tra kus see Siim ikka toodab paska :D

 

http://www.rate.ee/users/-rahameeZ

 

---------- Post added 14-01-11 at 11:04 ----------

 

Palju on Siim igasugu asju lubanud :D , munnigi pole ta täitnud .


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
btw vaevalt sul verifed olla saab :D mis ime nipiga , tra kus see Siim ikka toodab paska :D

 

http://www.rate.ee/users/-rahameeZ

 

---------- Post added 14-01-11 at 11:04 ----------

 

Palju on Siim igasugu asju lubanud :D , munnigi pole ta täitnud .

Asi on nüüd nii et kui täna õhtuks pole ära kantud, siis täna välja minnes külastan ka politseid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
haha.JPG

 

 

Aidake ahsoo @ raha tagasi saada 32 eur ja saate oma raha kätte ma arvan .

windwalks on joneskal . haige ikka :D juhuslikult lisas mind msni .

 

---------- Post added 14-01-11 at 00:04 ----------

 

IPsi oleks vaja kontrollida ma arvan .

 

 

Väga ära oled keeranud? Huvitav, et jälle mingi uus kasutaja tehtud ja tuleb siin ma ei tea mida süüdistama, isegi minu kuradi müügiteemat tuli ahsoo risustama ! Sinu ajalugu ja eelnevaid poste lugedes võib järeldada, et oled lihtsalt järjekorde vahvli loll tattnokk.

Mõtled, et tegid jälle uue kasutaja ja ajad oma petturluse jälgi laiali, kui süüdistad lambi inimesi? :D

http://www.vahvel.net/showthread.php?65473-M-Steam-Black-Ops-TF2-LFD2-Garrys-Mod-Portal-Nba2k9

 

Siin seda topicut lugedes võib järeldada, et saad kriminaalkaristuse juba noores eas, seega edu sulle !

Mina isiklikult olen väga närvis, ei saa rahulikult oma asju ka enam müüa tolguste pärast .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

kelle msn see joneskal on? siin teemase see ka ja juhuslikult on joneskal ka see kes mind üritas süüdi lavastada ning kui see on ahoo siis ta pole mitte ainult teid varastanud pealekauba on veel mind üritanud rate.ee sollide varguses süüdi lavastada

AITÄH!

by

 

kassak


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.