Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Lahe tekst

Soovitatud postitused

Tra kui sina sittagi ei tea siis ära räägi , tema pole mulle seda teinud . Kui midagi ei meeldi talle tal pole vaja tulla siia ja sul ka mitte...

 

Ma ei tea kas asi on minus aga ma ei saanud mitte munnigi aru(peale selle, et ta ei teinud seda wannabe signat sulle).

 

Aga ma ei tee selliseid signatuure nagu tal on. Sellel ei peagi erilist mõtet olema.

 

Ja mis eesmärgil sa teed siis neid?


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hahahahah, Cloud, jah sul on õigus, ma ei teeks elusees midagi taolist, sellepärast et see on lihtsalt nii jube asi. Ma ei pea ennast kellegile tõestama, aga ma ise tean, et suudan kohe kindlasti ka sellist sitta toota.

Ja mis siin on siis? Tõmbad netist fondi, gloss peale. Ja isegi kallet ei suutnud sa teha.

Scene, sa vist tead, et ma pole mingi niisama hälvik kes käib siin kritiseerimas. Ise oled mul järel käind ja tahtnud signat mult. GEEEZAZZZ!!!

 

On vaja 10x rääkida et seda on kerge teha?? Kõik saavad aru juba ...

 

---------- Post added 07-01-11 at 14:12 ----------

 

Ma ei tea kas asi on minus aga ma ei saanud mitte munnigi aru(peale selle, et ta ei teinud seda wannabe signat sulle).

 

Asi on sinus.


d6.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Hahahahah, Cloud, jah sul on õigus, ma ei teeks elusees midagi taolist, sellepärast et see on lihtsalt nii jube asi. Ma ei pea ennast kellegile tõestama, aga ma ise tean, et suudan kohe kindlasti ka sellist sitta toota.

Ja mis siin on siis? Tõmbad netist fondi, gloss peale. Ja isegi kallet ei suutnud sa teha.

Scene, sa vist tead, et ma pole mingi niisama hälvik kes käib siin kritiseerimas. Ise oled mul järel käind ja tahtnud signat mult. GEEEZAZZZ!!!

 

Nagu eelnevalt mainitud sai, unustasin kalde. Sul on vist midagi tõesti viga, et käid ja nokid siin inimeste kallal, mine pildista metsas puid tolgus.

 

On vaja 10x rääkida, et keegi ei saa hakkama sellega?????

 

Kaua sa plaanid veel sittuda mu teemasse, jäta ometi rahule.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Nüüd ma tunnen Supermanist puudust. Tema oli just see, kes selliseid debiilikuid warnis ja bannis.

 

Gabriel on see kes warnib ja bannib, Superman ütles, ei koti ära sega.

 

Anyway, lahe tekst jah. Tee mulle, ära tee mulle. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kurat mida te norite ta kallal?? Ta on algaja, aga õppima peabki ju.. Las ta teeb neid kirju, sellega ta õpib. Ma teen ise ka signatuure vahepeal ja tean, et see on kerge, aga mis see teie perset torgib, et ta väga hästi ei oska??


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kurat mida te norite ta kallal?? Ta on algaja, aga õppima peabki ju.. Las ta teeb neid kirju, sellega ta õpib. Ma teen ise ka signatuure vahepeal ja tean, et see on kerge, aga mis see teie perset torgib, et ta väga hästi ei oska??

 

Ma tänan. Tore on, et selles kommuunis leidub mõnigi mõistliku jutuga inimene. :)

 

Mitte, et ta ei ole lahe vaid sa ei oska ilma valge taustata.

 

See fototöötlemisprogramm, mida ma kasutan, ei võimalda seda, niiet palun siirdu oma jutuga tagumikku.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mismoodi peaks see viga olema? Need tekstid on mõeldud vahvlis kasutatamiseks sest vahvli signatuuri koht on valge taustaga, nagu ka mu lahedad tekstid, niiet, milles probleem on?

 

Mingi valge kast on ümber nagu mina aru sain, aga ma ei näe küll mingit vahet. Aga VALGE KAST


d6.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
tekst "Justin Bieber is teh win!"

 

Värv lilla

 

alla väikselt "compton." vesimärk ka. ;)

 

http://www.upload.ee/image/1049367/bieber.png

 

tekst "Erkz is in da house"

värv : mingi tume.

mingi laheda fondiga võiks :P ty

 

Ole hea.

 

http://www.upload.ee/image/1049323/erkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mismoodi peaks see viga olema? Need tekstid on mõeldud vahvlis kasutatamiseks sest vahvli signatuuri koht on valge taustaga, nagu ka mu lahedad tekstid, niiet, milles probleem on?

 

Vahvli taust pole valge... See on kergelt sinine, kui sul normaalne silmanägemine on tajud ära et kast on ümber...


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.