Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Mida imelikku on teie õpetajad öelnud?

Soovitatud postitused

ohutusekeskus . hahaha .

Venku õps kirjutas mu sõbrale märkuse : Saadetis tunnist välja, sest tulistas inimesi .

Siis ajaloo õpsile ütles sama vend , kellel oli kõik tegemata TV , kõik on putsis, ajalooõps sellepeale on jah kõik putsis .

 

Sellised on meie riigi tulevik :S


sup3rhum2n.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mind siis tunnis polnud, aga üks õpetaja küsis kahelt oma klassiõpilaselt, et kas olete pilves või niisama puuetega? Järgmine päev kohtas õpetaja neid õpilasi, õpetaja küsis, et mis te siin teete. Üks õpilastest vastas: ah me niiisama pilves.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Erkz

Keka õps ütles : Ma saadan su klassirahu klassi.

Lota õps: Mis sa seal üksi kommi sööd, anna teistele ka

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jap venekeele õpsiga saab palju nalja ühele klassivennale ütles ma panen sind nurga:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vene.k õpetaja: Ronime nüüd lauaalla ja mängime metrood

 

Klass: Dafuq?

Muudetud liikme Makaveli'i poolt

CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegime klassivennaga kontroll tööd koos v mis iganes see oli. Teised tegid üksida ma tegin klassivennaga. Siis viime õpetalae töö ära ning õpetaja ss ütleb nii nüüd teeme hinde pooles,et ega üle 2.5 te siit ei saa. Ma ss ütlesin,et oleksite võinud kohe õelda oleks üksinda teinud. Ning õpetaja ütles,et kahjuks pean 2.e panema kuna komadega arve ei saa ekooli panna. Lõpp tulemus oligi mul ekoolis 2. Sellepärast tegime klassivennaga kahekesi kontroltööd koos kuna mingi üks kontroll töö paber oli kaduma läinud ja rohkem polnud :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Muusika õpetaja ütleb "pane suu kinni ja laula kaasa!". Neile siis, kes juttu räägivad tunnis.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Saksa keele õpetaja: "Pea ei ole juuste kasvatamiseks"

Füüsikas: "Palju veetakse hobusega!" (Minu küsimuse peale, miks nii palju kordamisküsimusi oli).


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei tea, enamus mis siin öeldud on igati normaalsed ning mitte imelikud, minujaoks on tavaline vähemalt. Endal kunagi ühiskonna õpetaja oli kõva naljamees, täiega tügas õpilasi jne :D vikerkaared ja värgid olid hulgas. Lausroppused õpetajate poolt on igavad, aga mõni õps paneb ikka korralikult mõnusa naljaga mõne jopski klassis paika :D

 

Väga halb on see, et mul kehv mälu ning ei oska siia ühtki näidet tuua, samuti ei tea kunagi ette millal mõni hea lause tuleb et filmida :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

"homseks midagi õppida ei ole"


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vene keele õpetaja ütles "Panen sind nurgas" :D kuigi tahtis öelda, et panen sind nurka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Looduse õpetaja: Üks korda üks on kaks!

Muusika õpetaja selle peale kui keegi midagi tahab: Ma tahaks kaa praetud vihmausse!


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

"Hakka kasvõi sitaviskajaks, minust saad ikka rohkem palka"

:D


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

''Diego viib su ära'' - Inka õps, ütles mulle :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Füüsika õpetaja ütles: " Veel kord juttu räägid saad kondekaga!"


"Headphones in, problems out!"

200.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Heameelega kirjutaks, kui sellest 1000.st ütlusest mõni meelde tuleks, panin ikka PK ajal liiga hullu, standard oli see et õps ropendas vastu lihtsalt :D

 

Igastahes meil koolis diksile kümpsi laksitud ja igast pulli tehtud.

 

Ükskord õps ajas klassivenna kettasse, too võttis õpsi kaustiku, saatis õpsi vi**u, ja hakkas kaustikust lehti mööda klassi laiali loopima-Trahv ~ 25-30k.- (EEK)

(KÕIK TOIMUS ÕPSI JA TERVE KLASSI SILMEALL)

 

Ajaloo õpetajaga oli see hea pull, alati kui nutma ajasime ta, siis ütles et kutsub õppelajuhataja, sellepeale me panime et jaja kutsu kutsu, õps läks poole trepipeale, tuleb tagasi, ütleb et õppelajuhataja oli eemal :)

Muudetud liikme Psycho ゚'i poolt

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.