Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Energy Drinks

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Monster Energy :thumbsup:

 

Tere tulemast Vahvlisse! ;)

 

Sain oma Starteri isu rahuldatud, ostsin poest ühe pudeli. Nüüd hea olla. :thumbup:


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Starter for the win.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Blue burn, keegi proovinud? Ostsin eile, suhteliselt halb on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Proovisin hiljuti, endale meeldis. Muidugi originaal ülekõige, aga Blue igaljuhul parem kui Tropical. Ma mingi eriline vist, ühelegi sõbrale ei meeldi see. :D

 

See täielik keemia, ma ei tea, kas teistes seda samapalju, aga seal on ikka räigelt keemia maitset tunda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuigi kõvasti rikuvad tervist. Siis ikkagi, vahest leian enda käest mõne energiajoogi. Üldse ei kannata juua Monsterit, sest maitse ei meeldi. Hetkel joon Burni, sest soodukas oli ja külmana kõige halvem pole.


 

Build bridges, not walls.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hetkel joon Burni, sest soodukas oli ja külmana kõige halvem pole.

 

+1. Ise hakkasin ka oma energiajoogi kasutamist piirama, paar pudelit päevas on juba palju


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
+1. Ise hakkasin ka oma energiajoogi kasutamist piirama, paar pudelit päevas on juba palju

 

Endal 1 päevas, paari päeva tagant.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Blue Burn, päris hea


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma joon nädalas umbes 5-7 pudelit Dynami:ti

 

You are dead soon :D


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Üks vahe jõin üsna tihti Starterit, ei suutnud ka selle joomist piirata. Aga nüüd aasta algusest saadik umbes 1 pudeli joonud, see oli ka keset kevadet millalgi. Siis jõin dynamint'i. Startergi pole enam nii hea kui vanasti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Üks vahe jõin üsna tihti Starterit, ei suutnud ka selle joomist piirata. Aga nüüd aasta algusest saadik umbes 1 pudeli joonud, see oli ka keset kevadet millalgi. Siis jõin dynamint'i. Startergi pole enam nii hea kui vanasti.

 

Miski pole hea, kui palju tarbida. Starter on päris hea, aga palju juua, siis kaob selle erilisus ära ja tundub, et on kehvem kui varem.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Miski pole hea, kui palju tarbida. Starter on päris hea, aga palju juua, siis kaob selle erilisus ära ja tundub, et on kehvem kui varem.

Pigem mulle tundub, et mida rohkem ma jõin, seda rohkem maitses. Ning mida vähem ma jooma olen hakanud, seda vähem ta mulle maitseb. Mitte pole minu puhul asi selles, et mida rohkem jõin seda vähem hakkas maitsema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.