Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Energy Drinks

Soovitatud postitused

VIP

 

Why not.

 

Praegu on mingi 'Hornet 1L' laua peal


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oleks vägagi normaalne.

Wtf, seal pildi peal on jussi ka, kas see on ka nn. "energia jookide" all?

See mahl sisaldab aineid, mis on ka energiajookides, niiet põhimõtteliselt on see ka energiajook.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Wtf, seal pildi peal on jussi ka, kas see on ka nn. "energia jookide" all?

 

Jah, Juissi sisaldab guaraanat, mis on pmst sama toimega nagu kohv. Paki peal kirjas isegi "Red Energy".

 

Ise olen küll selle seaduse poolt. Pidevalt näen, kuidas mingid 9-10 aastased päevas mitu purki Monsterit ära joovad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jah, Juissi sisaldab kafeiini. Paki peal kirjas isegi "Red Energy".

 

Ise olen küll selle seaduse poolt. Pidevalt näen, kuidas mingid 9-10 aastased päevas mitu purki Monsterit ära joovad.

Ise rikuvad oma tervist, mis teha. Mõttetu oleks see seadus minuarust, sest kuskilt saaksid nad niivõinaa need joogid kätte.


Drum'n'Bass

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jah, Juissi sisaldab guaraanat, mis on pmst sama toimega nagu kohv. Paki peal kirjas isegi "Red Energy".

 

Ise olen küll selle seaduse poolt. Pidevalt näen, kuidas mingid 9-10 aastased päevas mitu purki Monsterit ära joovad.

 

Aitäh, et sa oled kade.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

juissi red energy on räigelt hea asi

 

 

//cocaine energy, kes teab see teab, JÕHKER asi. sõber tõi välismaalt, jõime ära ja läksime jalkat taguma, jooksed ringi nagu laksu all srsly.

Muudetud liikme Blink Pls'i poolt

born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

See oleks küll naljakas kui see seadus vastu võetakse. Lapsed lähevad siis ema kirjaga poodi, et emme on haige ja tahab energiajooki. Tegelikult lasevad vast teistel osta, seega sellest seadusest väga palju kasu ei ole. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See oleks küll naljakas kui see seadus vastu võetakse. Lapsed lähevad siis ema kirjaga poodi, et emme on haige ja tahab energiajooki. Tegelikult lasevad vast teistel osta, seega sellest seadusest väga palju kasu ei ole. :D

 

Mõtle pigem niiviisi, et siis nad näevad välja nagu parmud juba, mingi 1.5L hustlerid põues ja hiilivad laik a niggas :DDD


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eriti ei joo energia jooké aga Monster parim.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Minu jaoks on kõige parem energy drink :D Dynamit 1 pindine ! :D

Harva joon red bulli,hustlerit ja monest e. :)


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jube starteri isu tuli peale. Ostsin üks päev rohelist monsterit, ma ei tea kas oli vale päev selle joogi jaoks või milles asi oli, aga pool jõin ära, rohkem ei tahtnud. Väga jube solk ikka. Kuigi varem see nii hull polnud.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jube starteri isu tuli peale. Ostsin üks päev rohelist monsterit, ma ei tea kas oli vale päev selle joogi jaoks või milles asi oli, aga pool jõin ära, rohkem ei tahtnud. Väga jube solk ikka. Kuigi varem see nii hull polnud.

 

endal oli sama, jõin pool ja viskasin minema. (magus löks)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.