Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Minul ei ole tema vastu midagi , tema äsab siin kõigega ja midagi tal viga on .

 

ei tea jah:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9

Mul isiklikult ap varastamise vastu rohi! Ip peale salvestatakse nick, kui üritad nicki vahetada siis ta ei lase, isegi kui saad nicki vahetatud siis ta küsib parooli mille mängja on peale oma nicki lukustamist saanud ja kui fake mängja seda sisse ei toksi järgmised 50 sec siis on banned ip! Kuna ip järgi ta ei lase sul vahetada nicki siis keegi ei viitsi 100 korda nussida ja see on põhimõtteliselt võimatu ilma passita!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul isiklikult ap varastamise vastu rohi! Ip peale salvestatakse nick, kui üritad nicki vahetada siis ta ei lase, isegi kui saad nicki vahetatud siis ta küsib parooli mille mängja on peale oma nicki lukustamist saanud ja kui fake mängja seda sisse ei toksi järgmised 50 sec siis on banned ip! Kuna ip järgi ta ei lase sul vahetada nicki siis keegi ei viitsi 100 korda nussida ja see on põhimõtteliselt võimatu ilma passita!

 

Aga kui on dünaamilin IP ja see koguaeg muutub? siis peab alati nicki muutma


shellw.php?on=217.146.76.7:27005&random=1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9

Ta ei pea nicki muutma, ta põhimõtteliselt ei lase lase sellel ipl uuesti vahetada nicki! Näiteks tuled sisse nickiga Bull3t_sig ja kui tuled 3h pärast tagasi teise nickiga siis server taastab su nicki automaatselt juhul kui sul on sama ip!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nice server. (Deathrun)

Peaadmin laseb koodi. (KzH)

 

Tõsine facepalm.

 

Me approves :D.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nice server. (Deathrun)

Peaadmin laseb koodi. (KzH)

 

Tõsine facepalm.

 

Radz, EI OLE JUBA 3 KUUD DRIS PEAADMIN/OMANIK VÕI MIDA TE ISE VÄLJA MÕTLETE, lihtsalt vanad reklaamid peal nüüd ainult mina ja flawless. Ei tea kus sellised jutud levivad, et ta peaadmin?


signatuur.php

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Radz, EI OLE JUBA 3 KUUD DRIS PEAADMIN/OMANIK VÕI MIDA TE ISE VÄLJA MÕTLETE, lihtsalt vanad reklaamid peal nüüd ainult mina ja flawless. Ei tea kus sellised jutud levivad, et ta peaadmin?

 

eks ikka ma arvan, et serverist kuna need asjad pole eemaldatud sealt .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Radz, EI OLE JUBA 3 KUUD DRIS PEAADMIN/OMANIK VÕI MIDA TE ISE VÄLJA MÕTLETE, lihtsalt vanad reklaamid peal nüüd ainult mina ja flawless. Ei tea kus sellised jutud levivad, et ta peaadmin?

 

1. Peaadmini õigused.

2. Foorumis peaadmini õigused.

3. Ise väidab ennast peaadminiks.

 

Veel küsumusi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
1) Eemaldatud

2) Eemaldatud

3) 1) 2) eemaldatud, las paneb õigused tagasi kui ta peaadmin =DD

 

Oli ka aeg :)


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kohila zombie plague sai hoo sisse, väga hea server on (Y)

 

Eile oli full.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tõesti head


Master

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.