Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Nüüdseks peaks kõik juba taastatud olema.

 

Ühe alamdomeeni kaudu uploaditi üks php fail, millega saadi ligipääs kogu põhidomeenile. Ei soovita ka teistel alamdomeene jagada.

Kõige selle taga on estcs.net arvatavasti.

 

Edit: surfile lisatud +2 slotti, seega kokku 25

 

nvm..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Nüüdseks peaks kõik juba taastatud olema.

 

Ühe alamdomeeni kaudu uploaditi üks php fail, millega saadi ligipääs kogu põhidomeenile. Ei soovita ka teistel alamdomeene jagada.

Kõige selle taga on estcs.net arvatavasti.

 

Edit: surfile lisatud +2 slotti, seega kokku 25

See seletab ka seda kuidas nad said minu serverile ligi aladomeeni kaudu.

Rps.ee on ka nüüd 1 ja sama kasti peal kus server asub.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Flaw äkki oskad öelda kes see oli kes nii tegi ? :)

võid 10 korda arvata.

 

Glaza ja karl erik tasss : )

neil on 3 ka aga ma ei mäleta kes oli : )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei usu eriti, et nemad on. Mida neil oleks vaja olnud seal nii väga kui nad oskavad ise kirjutada neid asju?

Ma olen täesti kindel et nemad ja nende php script trik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
võid 10 korda arvata.

 

Glaza ja karl erik tasss : )

neil on 3 ka aga ma ei mäleta kes oli : )

 

Naer , meie Kohilasse häckind ?:D

Äkki räägid siis juba motiividest ka ?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Naer , meie Kohilasse häckind ?:D

Äkki räägid siis juba motiividest ka ?

Teie motiiv ?

Mis teil minu vastu oli ? ja me kõik võime asju eitada, su nime maine on juba kõvasti alla nii et ole parem tasa.

Väga väga kahtsen et isegi kaalusin sind enda tiimi võtta, ma ei teadnud et sa oled selline rott.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Teie motiiv ?

Mis teil minu vastu oli ? ja me kõik võime asju eitada, su nime maine on juba kõvasti alla nii et ole parem tasa.

Väga väga kahtsen et isegi kaalusin sind enda tiimi võtta, ma ei teadnud et sa oled selline rott.

Ole rahulik , ma ei olnud sinu tiimis , ainult aitasin sul amxbansi üles panna mille sa ise pärast maha võtsid .

 

//PS: Räägin edasi sinuga läbi PSi , et mitte rikkuda Kohila teemat.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Dare kui sa munnigi ei tea siis ära aja ns sitta eks ;)


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ole rahulik , ma ei olnud sinu tiimis , ainult aitasin sul amxbansi üles panna mille sa ise pärast maha võtsid .

 

//PS: Räägin edasi sinuga läbi PSi , et mitte rikkuda Kohila teemat.

Mul ei ole su iba enda postkasti vaja.

 

Flaw, võtta seda kui bumpina : )

 

---------- Post added 26-07-11 at 19:07 ----------

 

Dare kui sa munnigi ei tea siis ära aja ns sitta eks ;)

Kuule sina pane ültse oma pauk kinni tattikas.

Ma loodan et sul tuleb suur jama sellest mida sa it-le ja rps.ee-le tegid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mul ei ole su iba enda postkasti vaja.

 

Flaw, võtta seda kui bumpina : )

 

Edu evil-nightiga , postcounter :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuule sina pane ültse oma pauk kinni tattikas.

Ma loodan et sul tuleb suur jama sellest mida sa it-le ja rps.ee-le tegid.

 

Jeah räägib mingi "20"aastane käitumispuudega zombie pelur.. Ja mis ma rps.ee'le siis tegin?


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Jeah räägib mingi "20"aastane käitumispuudega zombie pelur.. Ja mis ma rps.ee'le siis tegin?

Ausalt öeldes oled sina üks kes käituda ei oska. Keerab teiste servereid perse jns...

Ja mis sul sellest et ma zombie servereid mängid, ausalt öeldes mängib palju täiskasvanuid zombie serverit.

 

No küsi rps.ee järgi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

pff sa räägid, et ma tegin midagi rps.ee'le ja nüüd tuled sitta ajama, et küsi rps.ee'lt räägi sina sa ju meil suur kõiketeadija.. Ise ei tea asjast midagi ja tuled mingit iba ajama.. Mine arene teises toa nurgas veits.


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kohila Serverite vastu pole mul midagi surf dm lasen isegi veel vähem huvitab mind mingi sitt zombie mod


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See on sinu arvamus .

Kui me hakkame siin ebanormaalsusest rääkima siis tõesti ma olen ikka kõvasti normaalsem kui teie idioodid glazaga kokku.

Sa tõmba vähe koomale tattikas enne kui sa mind korralikult närvi ajad.

 

Kohila Serverite vastu pole mul midagi surf dm lasen isegi veel vähem huvitab mind mingi sitt zombie mod

Kõvasti parem kui sinu serverid.

 

 

Siin jääb vaid 1 asi üle. Logsidest tuleb ip lihtsalt vaadata ja ongi kohe käes.

Deem häckerid ikka, teie häckimis viis on siis selline et arvate parooli ära siis võttate mingi googlest leitud scripti mis on päris häckeri poolt tehtud ja lasete käia.

 

Hale hakkab.

 

Mina enam siia teile ei vasta kuna ma ei taha kohila teemat ära rikkuda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
See on sinu arvamus .

Kui me hakkame siin ebanormaalsusest rääkima siis tõesti ma olen ikka kõvasti normaalsem kui teie idioodid glazaga kokku.

Sa tõmba vähe koomale tattikas enne kui sa mind korralikult närvi ajad.

 

 

Kõvasti parem kui sinu serverid.

 

 

Siin jääb vaid 1 asi üle. Logsidest tuleb ip lihtsalt vaadata ja ongi kohe käes.

Deem häckerid ikka, teie häckimis viis on siis selline et arvate parooli ära siis võttate mingi googlest leitud scripti mis on päris häckeri poolt tehtud ja lasete käia.

 

Hale hakkab.

 

Mina enam siia teile ei vasta kuna ma ei taha kohila teemat ära rikkuda.

 

Hale hakkab sinust ,et su tekstis on palju kirjavigu .:)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Edu mu ip otsimisega logidest siis ;)

 

- Kohilale ka edu !


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Devil on siit ka läbi käinud, kahju, et kohila pidi selle alla kannatama.

 

ise käin vahel surf|dm'is suht hea, pidevalt on täis ja öösel on ka inimesi, saab siis veits surfatud, kui lasta ei viitsi, vanasti sai veidi rohkem dr'i ka mängitud.


b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

 

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Devil on siit ka läbi käinud, kahju, et kohila pidi selle alla kannatama.

 

ise käin vahel surf|dm'is suht hea, pidevalt on täis ja öösel on ka inimesi, saab siis veits surfatud, kui lasta ei viitsi, vanasti sai veidi rohkem dr'i ka mängitud.

Ma ei tahtnud teemat rüüstada lihtsalt pidin nendele jobudele vastama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
pff sa räägid, et ma tegin midagi rps.ee'le ja nüüd tuled sitta ajama, et küsi rps.ee'lt räägi sina sa ju meil suur kõiketeadija.. Ise ei tea asjast midagi ja tuled mingit iba ajama.. Mine arene teises toa nurgas veits.
Hmm. Ma seni pole vaevunud midagi vastama su postidele, arvestades, et sa vist põed puberteeti endiselt raskel tasemel, aga arvestades fakti, et sa sisenesid evil-night.rps.ee FTP konto kaudu tema alamdomeenile ning plantisid sinna cache.php faili, millega pääses ligi kogu ülejäänud serverile, siis ma küsiks pigem, et mida sa valesti pole teinud?

 

Arvestades seda, kuidas sa kusele lõid, kui ma su kohta infot hakkasin otsima (ja seda ka leidsin), siis ma lihtsalt pean mainima, et see, kuidas sa oma koerad meile NETIS "peale" saatsid, oli üsnagi hale.

 

Teiseks _Karl_ võib minu suurt türa imeda, arvestades, et te koos tegutsedes saite serverist infot ainult mu ruunikasutajate kohta ja jackpoti te enda silme alt kätte ei saanud :D

 

Nüüd vist oleks õige aeg mainida, et soovitaks ITTl läbi vaadata oma server, sest Glaza on ka sinna plantinud cache.php faili, millega tal on endiselt ligipääs kogu serverisüsteemidele.

 

//17-aastane isik võiks juba osata oma aju kasutada

DSC_1099_medium.jpg

 

//ilmselgelt on Glaza nüüd sama lahe, kui kõik teised 13-aastased, kes enamasti poes igapäevaselt Monsterit ostmas käivad.

-21:59:16- [siim_] Glaza häkkis zone.ee teenuseid

-21:58:38- [scylla] Wtf

-21:58:33- [scylla] Zone.ee ?

-21:58:32- [siim_] zone.ee saatis mulle kirja et vabandame meie serverid on kahjustaud

-21:58:02- [Jeesus^^] kogematta

-21:57:59- [shellw] Jeesus^^, good to see the bright side

-21:57:56- [OmIkRoNiXz] Siim_ radikaal!

-21:57:47- [siim_] zone.ee ikka sisse ei häkkiks

-21:57:39- [Jeesus^^] saangi uusi sõpru

-21:57:33- [Jeesus^^] :D

-21:57:13- [siim_] Glaza ikka täitsa rumal inimen ja loll ta peaks küll ära noorte vangalse panema

 

-21:58:02- [Jeesus^^] kogematta

Kogemata kirjutatakse ühe t'ga. Teiseks See sõna kogemata näitab hetkel nagu sa oleksid nii kõva vend, et häkkisid zone.ee'sse sisse. Sinu laheduse tase tõusis just 25%. Aga arvestades, et seda pole juhtunud ning sa üritad ennast internetis lihtsalt kõva mehena näidata, siis on tegemist väga haleda inimesega.

 

Mulle isiklikult meeldib see:

-21:57:39- [Jeesus^^] saangi uusi sõpru

 

+10% coolness

BTW: IP-aadress (siinpuhul siis sinu lahe proxy Hiina IP) pole ainus viis isikute trackimiseks ja tuvastamiseks internetis.


signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hmm. Ma seni pole vaevunud midagi vastama su postidele, arvestades, et sa vist põed puberteeti endiselt raskel tasemel, aga arvestades fakti, et sa sisenesid evil-night.rps.ee FTP konto kaudu tema alamdomeenile ning plantisid sinna cache.php faili, millega pääses ligi kogu ülejäänud serverile, siis ma küsiks pigem, et mida sa valesti pole teinud?

 

Arvestades seda, kuidas sa kusele lõid, kui ma su kohta infot hakkasin otsima (ja seda ka leidsin), siis ma lihtsalt pean mainima, et see, kuidas sa oma koerad meile NETIS "peale" saatsid, oli üsnagi hale.

 

Teiseks _Karl_ võib minu suurt türa imeda, arvestades, et te koos tegutsedes saite serverist infot ainult mu ruunikasutajate kohta ja jackpoti te enda silme alt kätte ei saanud :D

 

Nüüd vist oleks õige aeg mainida, et soovitaks ITTl läbi vaadata oma server, sest Glaza on ka sinna plantinud cache.php faili, millega tal on endiselt ligipääs kogu serverisüsteemidele.

 

//17-aastane isik võiks juba osata oma aju kasutada

DSC_1099_medium.jpg

 

//ilmselgelt on Glaza nüüd sama lahe, kui kõik teised 13-aastased, kes enamasti poes igapäevaselt Monsterit ostmas käivad.

-21:59:16- [siim_] Glaza häkkis zone.ee teenuseid

-21:58:38- [scylla] Wtf

-21:58:33- [scylla] Zone.ee ?

-21:58:32- [siim_] zone.ee saatis mulle kirja et vabandame meie serverid on kahjustaud

-21:58:02- [Jeesus^^] kogematta

-21:57:59- [shellw] Jeesus^^, good to see the bright side

-21:57:56- [OmIkRoNiXz] Siim_ radikaal!

-21:57:47- [siim_] zone.ee ikka sisse ei häkkiks

-21:57:39- [Jeesus^^] saangi uusi sõpru

-21:57:33- [Jeesus^^] :D

-21:57:13- [siim_] Glaza ikka täitsa rumal inimen ja loll ta peaks küll ära noorte vangalse panema

 

-21:58:02- [Jeesus^^] kogematta

Kogemata kirjutatakse ühe t'ga. Teiseks See sõna kogemata näitab hetkel nagu sa oleksid nii kõva vend, et häkkisid zone.ee'sse sisse. Sinu laheduse tase tõusis just 25%. Aga arvestades, et seda pole juhtunud ning sa üritad ennast internetis lihtsalt kõva mehena näidata, siis on tegemist väga haleda inimesega.

 

Mulle isiklikult meeldib see:

-21:57:39- [Jeesus^^] saangi uusi sõpru

 

+10% coolness

 

sorry for off-topic, aga ma lolisin selle teksti peale :D

Aga mis jama tegelikult on, miks neid glazasi ja karle taga aetakse :D ärge warnige :P


veebipood.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hmm. Ma seni pole vaevunud midagi vastama su postidele, arvestades, et sa vist põed puberteeti endiselt raskel tasemel, aga arvestades fakti, et sa sisenesid evil-night.rps.ee FTP konto kaudu tema alamdomeenile ning plantisid sinna cache.php faili, millega pääses ligi kogu ülejäänud serverile, siis ma küsiks pigem, et mida sa valesti pole teinud?

 

Arvestades seda, kuidas sa kusele lõid, kui ma su kohta infot hakkasin otsima (ja seda ka leidsin), siis ma lihtsalt pean mainima, et see, kuidas sa oma koerad meile NETIS "peale" saatsid, oli üsnagi hale.

 

Teiseks _Karl_ võib minu suurt türa imeda, arvestades, et te koos tegutsedes saite serverist infot ainult mu ruunikasutajate kohta ja jackpoti te enda silme alt kätte ei saanud :D

 

Nüüd vist oleks õige aeg mainida, et soovitaks ITTl läbi vaadata oma server, sest Glaza on ka sinna plantinud cache.php faili, millega tal on endiselt ligipääs kogu serverisüsteemidele.

 

//17-aastane isik võiks juba osata oma aju kasutada

DSC_1099_medium.jpg

 

//ilmselgelt on Glaza nüüd sama lahe, kui kõik teised 13-aastased, kes enamasti poes igapäevaselt Monsterit ostmas käivad.

-21:59:16- [siim_] Glaza häkkis zone.ee teenuseid

-21:58:38- [scylla] Wtf

-21:58:33- [scylla] Zone.ee ?

-21:58:32- [siim_] zone.ee saatis mulle kirja et vabandame meie serverid on kahjustaud

-21:58:02- [Jeesus^^] kogematta

-21:57:59- [shellw] Jeesus^^, good to see the bright side

-21:57:56- [OmIkRoNiXz] Siim_ radikaal!

-21:57:47- [siim_] zone.ee ikka sisse ei häkkiks

-21:57:39- [Jeesus^^] saangi uusi sõpru

-21:57:33- [Jeesus^^] :D

-21:57:13- [siim_] Glaza ikka täitsa rumal inimen ja loll ta peaks küll ära noorte vangalse panema

 

-21:58:02- [Jeesus^^] kogematta

Kogemata kirjutatakse ühe t'ga. Teiseks See sõna kogemata näitab hetkel nagu sa oleksid nii kõva vend, et häkkisid zone.ee'sse sisse. Sinu laheduse tase tõusis just 25%. Aga arvestades, et seda pole juhtunud ning sa üritad ennast internetis lihtsalt kõva mehena näidata, siis on tegemist väga haleda inimesega.

 

Mulle isiklikult meeldib see:

-21:57:39- [Jeesus^^] saangi uusi sõpru

 

+10% coolness

BTW: IP-aadress (siinpuhul siis sinu lahe proxy Hiina IP) pole ainus viis isikute trackimiseks ja tuvastamiseks internetis.

 

Sain kõvasti naerda :D:D:D:D info on sul ikka 5+ :D:D:D:D:D ja btw mina ei plantinud rps.ee'le seda sitta. ning itt võib otsida kuid seda faili seal pole ;)


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.