Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Saa üle, sa oled loll ja sa jääd lolliks..

ONTOPIC: Serveritel viga pole, vahel kui viitsin 10aa'd pelada siis käin kreedzis ;)

Oled oled ära siis mulle ütle seda.

6 kuud ?:D

Olin 3 kuud banned ja käisin kuus kuud punda :D

Noojaa, eks see kohila rahvas ole alati oma moodi kalduvustega olnud :D

Üleüldse, minust ei olnud juttu, jutt oli sinu peaadmini sobivusest. Teie kohila rahvas olete ikka tõsiselt nii ennast täis, et jube. Nimetate mind egoistiks, kui ma arvan, et ma saan millegiga hakkama millega ma reaalselt saangi hakkama, ise olete mingi järgneva mõtlemisega: "Ma olen nii fabulous, ma nii kõva mees, teised on madal kui muru, mina olen maailma naba " jne jnt...

Ma ei ütle seda kõigi kohila rahva kohta, seal on ausalt öeldes väga palju normaalseid ka, aga peamine on see, et sellise debiilse mõtlemisega on pandud pea kohtadesse, nagu sina. Võrdle nüüd oma käitumist enne roheliseks saamist: "Lahke, ei olnud ülbe, aitas teisi, olid sõbralik" jne jnt...

Sellest teed omad järeldused, küll te aru saate, mis on muutunud :)

Täpselt.

Flawless vali uus peaadmin kohila.ee kuna wutzn on nii ülbe ja kui ma tahan unbanni ta ei tee lihtsalt ja veel kui mingi admin või immunty teeb midagi annan teada talle ta ei tee midagi talle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

FY mida sa ravid siin, saada unbannimise sms ja asi korras, milles probleem? Said banni ja tuled siia nutma.

 

Ontopic: Pole tihe külastaja, aga näen, et rahvas käib, ju siis ka head servud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Foorumisse unban SMS ?:D

 

http://kohila.eu/cs_bans.php

Vajutad oma nime peale ja saad SMS saata, et unbanni saaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kulla loomakene, see on CSi jaoks, mitte foorumi jaoks :D

 

YOLO :D

Siin ei peaks ikka nutma sellepärast

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täpselt.

Flawless vali uus peaadmin kohila.ee kuna wutzn on nii ülbe ja kui ma tahan unbanni ta ei tee lihtsalt ja veel kui mingi admin või immunty teeb midagi annan teada talle ta ei tee midagi talle.

 

Sinu tekst sisaldab tavalisti ainult lahedaid ähvardusi, mingitest rikkumistest sa ei teata ja räägid oma failidest millega kõik gg.

 

Foorumi banni teenisid sa ära, hoiatusi on sulle korduvalt saadetud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sinu tekst sisaldab tavalisti ainult lahedaid ähvardusi, mingitest rikkumistest sa ei teata ja räägid oma failidest millega kõik gg.

 

Foorumi banni teenisid sa ära, hoiatusi on sulle korduvalt saadetud.

 

Kulla wutzn seal failides ongi pilte ja demosi. (facepalm)

 

Kohila foorumi ban on spunge poolt kuna mkz sai kohila hns banni minu käest siis hakkas mölisema chatis siis ütlesin vastu sain hoiatuse ja alles siis tuli see uus peaadmini jutt ning mõned hakkasid seal mölisema ütlesin vastu neile aga ei ütlenud neile roppe sõnu siis sain banni 7 kuud.

 

http://kohila.eu/showthread.php?16881-Soovid-Uut-Peaadminid

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Saad ise üldse oma tekstist ka aru ve? :D :D :D :D :D :D


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9
Wutzn suhtub mängijatesse ikka veits ülbelt, olen seda ise sees olles märganud ja pigem vahetaks seniks serverit, kuni ta seal ringi noolib. Kohila foorumis see teema aind pe***pugejaid täis.

5+

Kuldsed sõnad

Täielik respekt minu poolt :D

Tavaliselt on minu kallal hakatud ilkuma, kui ma midagi olen julgenud öelda, aga nüüd on vähemalt mingi inimene, kes ei ole taoline asslicker, nagu pooled neist seal.

Ma räägin, kohilasse võetakse alati selliseid debiilikuid, nagu spungegi.

Enne kohale saamist - Oleme sitaks sõbralik kõigiga, jne jnt...

Peale kohale saamist - Näitame oma reaalset palet, ehk siis nagu nad käituvad :D (Kas ma kordan seda sama jura mitmendat korda juba? :D )

 

EDIT:

Nagu ma praegu sealt kohilast loen, käib jälle mingi asslick.

Tra see on lihtsalt haledalt haige, mis seal toimub.

Trickyt taheti minema, sest ta oli samasugune dibla nagu wutzn praegu, mis foorumis öeldi "Ta parim, ää pole siin midagi". Peale seda, kui tricky lahkus, mis siis kohe oli? "Tra see tricky oli ikka täis mõttetu saast" jne igasuguse kriitikaga. Praegu täpselt sama jada, wutzn suckib assi, kõik kiidavad, mis peale ära viskamist juhtub? Täpselt sama asi.

Need kohila inimesed on ikka utoopiliselt totaalsed asslickerid. Lickivad ennast nii võimalikult vahele, kui vahele üldse saab ennast lickida, okse maik tuleb lausa suhu selle peale.

Muudetud liikme olari9'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Server suunab mingi teatud aja tagant sind teise serverisse. ( Kohila Surf DM-ist käib jutt hetkel )

Nii, kui korra see juhtub ja proovid uuesti tagasi mängima tulla siis jääbki sind suunama uuesti ja nii 10-20 korda.

Lisaks, veel see server kuhu teie server mind suunab kasutab slowhacki. Kirjutab cstrike kausta autoexec.cfg ja userconfig.cfg mille sees on connect "serverip" ja iga kord kui käima mängu paned on auto connect sinna serverisse.

( See on väga tüütu mis toimub... )

 

Kas keegi arvas teie parooli ära või on ongi see nii mõeldud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
redirect on kuna server on full, kui server full pole enam siis saad joinida. Pole mõtet üritada isegi kui full on. Auto connect peab su enda probleem olema, teistel see nii ei ole, kuid flawless võib ikkagi üle vaadata.

Uh, minu viga, ei täpsestanud piisavalt.

Server ei ole täis vastupidi, tänu sellele on rahvast nii väheks jäänud, vahepeal on serveris üldse nagu 5 või 7 inimest ja see on päeval kui peaks olema server täis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Server suunab mingi teatud aja tagant sind teise serverisse. ( Kohila Surf DM-ist käib jutt hetkel )

Nii, kui korra see juhtub ja proovid uuesti tagasi mängima tulla siis jääbki sind suunama uuesti ja nii 10-20 korda.

Lisaks, veel see server kuhu teie server mind suunab kasutab slowhacki. Kirjutab cstrike kausta autoexec.cfg ja userconfig.cfg mille sees on connect "serverip" ja iga kord kui käima mängu paned on auto connect sinna serverisse.

( See on väga tüütu mis toimub... )

 

Kas keegi arvas teie parooli ära või on ongi see nii mõeldud?

 

Khm.. vahepeal käis üks tüüp vist kõikidest serveritest üle(kasutades mingisugust cstrike bugi). Endal oli sama jama, et suunas kusagile X serverisse - mingi rumeenia pasandeeria vms.


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pelamaaaaaa!


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

[XBans] ========== You have been banned from this server ===========

[XBans] Banned nickname: elkkzor

[XBans] Banned by admin: Discor

[XBans] Reason: Cheating

[KBans] Duration: 4 weeks

[KBans] You can complain about your ban @ http://www.kohila.eu

[KBans] ===============================================

Kicked by Console: "You have been banned from this server. Check your console for details."

Kicked :"You have been banned from this server. Check your console for details."

 

 

#lamp

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
[KBans] You can complain about your ban @ www.kohila.eu

 

Lugemisoskus..


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.