Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Külaline olari9

Olen täiesti nõus sinuga. Hiljuti ähvardas inimesi bannidega, kes edastasid minu sõnumeid. Ütles reasoniks "Bannitud mängjad ei tohi foorumisse kirjutada". Nagu da faaq, kuhu ma tal kirjutan ja kuidas ma üldse saan kirjutada? Plus see on niiöelda "elementaarsus reegel", reegel mida pole kirjas reaalselt vaid inimesed peaksid niiöelda saama selle triinu ja tricky loogikast aru. Umbes nii, nende loogika hea, kõik kes seda halvustavad või ei ole sellega nõus ja/või näevad asja teist moodi, saavad banni. Isiklikult võiks tricky ja triinu mõlemad ära saata, sest tricky hakkas minuga ise mölisema kui mina foorumis olin rahulikult ja rääkisin rahvaga, mölisesin vastu ja voila perm ban. Omanikule ütles ta umbes nii "Kui olari unban saab, lahkun mina kohalt, elu läheb nkn edasi." ja nii see jäigi. Niiet reaalselt pole seal see juhtkond midagi kõige parem, "erilised" inimesed seal ees otsas. Diktaatorlik valitsemine ütleks selle kohta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Olen täiesti nõus sinuga. Hiljuti ähvardas inimesi bannidega, kes edastasid minu sõnumeid. Ütles reasoniks "Bannitud mängjad ei tohi foorumisse kirjutada". Nagu da faaq, kuhu ma tal kirjutan ja kuidas ma üldse saan kirjutada? Plus see on niiöelda "elementaarsus reegel", reegel mida pole kirjas reaalselt vaid inimesed peaksid niiöelda saama selle triinu ja tricky loogikast aru. Umbes nii, nende loogika hea, kõik kes seda halvustavad või ei ole sellega nõus ja/või näevad asja teist moodi, saavad banni. Isiklikult võiks tricky ja triinu mõlemad ära saata, sest tricky hakkas minuga ise mölisema kui mina foorumis olin rahulikult ja rääkisin rahvaga, mölisesin vastu ja voila perm ban. Omanikule ütles ta umbes nii "Kui olari unban saab, lahkun mina kohalt, elu läheb nkn edasi." ja nii see jäigi. Niiet reaalselt pole seal see juhtkond midagi kõige parem, "erilised" inimesed seal ees otsas. Diktaatorlik valitsemine ütleks selle kohta.

 

Dude, kas sa ei olnud seal mingi MC serveri admin/korrahoidja vms alles? Said ka kinga?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Minuarust flawless oli täiesti okei, kuni see Triinu - Tricky seaduste süsteem laivi läks. Peale seda on kõik p*rse kukkunud. Vähemalt mingi rahvas käib seal, serverid ja kommuuni saavad toidetud nende pealt ja on vast õnnelikud ka sel viisil.

 

Ei halvusta, lihtsalt kerge hate sellise käitumise vastu.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

http://www.upload.ee/image/3134570/yo.PNG

 

eitea suht masendavad korrahoidjad sul spammisid terve foorumi täis

90.191.240.170 ja 84.50.39.97 IP-d

nickideks olid Kohila1, Kohila2, kohila3, dumbdapwnzor.

vaata oma foorumist kes nende ipde pealt on ja saada ps. (pl0x)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei soovita kuna mingi uus peaadmin Wutzn ei taju midagi teha siis jääb ka nii ütlesin talle steamis aga ta ignob.

Loodan et Tricky tuleb tagasi oma kohale või tuleb mingi uus peaadmin -.-

 

1. Sa ei taju kui inimene on eemal

2. Sinu, kui targa inimese tekst on väga mahe. Tavaliselt näeb välja selline : '' Sain bani lamingu eest lamisin teda bani ta ära ''

Natuke koolitusi sulle vaja veel, peac.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9

Mis see tricky sind aitab ei tea? :D

Wutzn on vähemalt natukene vaiksem, sellepärast ta meeldib mulle rohkem, kui tricky. Tricky oli ennast täis ja liialt ülbe, kuigi wutzn kaldub ka sinna poole, aga yolo ju...

Tegelt ma ei poolda ei wutzni, ega trickyt. Sinna kohale tuleks panna reaalselt ikka keegi, kes oleks nagu kõige suhtes erapooletu ja hindaks asju subjektiivselt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
1. Sa ei taju kui inimene on eemal

2. Sinu, kui targa inimese tekst on väga mahe. Tavaliselt näeb välja selline : '' Sain bani lamingu eest lamisin teda bani ta ära ''

Natuke koolitusi sulle vaja veel, peac.

 

tulid serveri bannisid mind ära nüüd hoia eemale.

olari9 on jah vaja uut

Muudetud liikme FY E1'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kes siin omanik on? : )

Sooviks surf DM-s korrahoidjaks, olen hakkanud siin vahest mängima ja on sattunud päris mitu korda "cheaterid" serverisse minuga jah põhimõtteliselt ainuke asi mida teha saan on Quit ja kunagi hiljem tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kes siin omanik on? : )

Sooviks surf DM-s korrahoidjaks, olen hakkanud siin vahest mängima ja on sattunud päris mitu korda "cheaterid" serverisse minuga jah põhimõtteliselt ainuke asi mida teha saan on Quit ja kunagi hiljem tagasi.

 

Administraatorid:

 

Üldmoderaatorid:

 

Moderaatorid:

 

 

Unbannijad:

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

FY E1 on üks kõige lollim inimene kohila kommuunis.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
FY E1 on üks kõige lollim inimene kohila kommuunis.

 

Oohoohooh, seda on ta igas kommuunis. ;)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Vahi ennast.

 

Miks ma pean ennast vahtima, kui sa käitud nagu viimane debiilik? Sa ei oska kirjutada, räägid mingi sitta juttu suust välja ja valetad.

Tõestus sul nina ees, et sa pole just kõige tervavam pliiats pinalis:

Oohoohooh, seda on ta igas kommuunis. ;)

5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kes siin omanik on? : )

Sooviks surf DM-s korrahoidjaks, olen hakkanud siin vahest mängima ja on sattunud päris mitu korda "cheaterid" serverisse minuga jah põhimõtteliselt ainuke asi mida teha saan on Quit ja kunagi hiljem tagasi.

Äkki keegi omanikudest näeb seda ja äkki saaks natuke tagasisidet kas või negatiivse vastusega.

( Pole kahjuks muud võimalus kontakteeruda peale vahvli )

Tänan!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ise olen seal pelur:D

 

Väga head serverid ja neil hea host,kuna serverid üldiselt ei crashi,pluginad ka normaalsed,soovitan!


EtdmmHT.jpg

See, et sa silmad roheliseks värvid ja lõuaotsa paar karva kasvatad ei tähenda, et sa kohe Hulk.

Üks sitt sõna ja sa tont saad pureda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

[XBans] ========== You have been banned from this server ===========

[XBans] Banned nickname: Dare-Devil

[XBans] Banned by admin: P|I|F|F

[XBans] Reason: Cheating

[KBans] Duration: 4 weeks and 2 days

[KBans] You can complain about your ban @ http://www.kohila.eu

[KBans] ========================================

 

Pilt: http://www.upload.ee/image/3287285/surf_09_primavera0003.png

Ma üritasin teie foorumisse registreerida kuid peale seda kui olin kinnitanud emaili näitas foorum mulle, et ma olen banned.

Kallis kohila, Mis toimub?

 

Admin oli ise mängus, ausalt nagu kust ta isegi võtab seda, et ma oleks cheatinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tänan!

 

Mis aga foorumisse puutub siis ma arvan, et äkki mingi teie süsteem automaatselt leidis minu IP-s midagi ja bannis.

Ma ausalt öeldes pole ise kursis kuidas foorumid töötavad.

Igaksjuhuks laen pildi siia: http://www.upload.ee/image/3287697/12132.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tänan!

 

Mis aga foorumisse puutub siis ma arvan, et äkki mingi teie süsteem automaatselt leidis minu IP-s midagi ja bannis.

Ma ausalt öeldes pole ise kursis kuidas foorumid töötavad.

Igaksjuhuks laen pildi siia: http://www.upload.ee/image/3287697/12132.png

 

Ikka veel ei saa sisse?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.