Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Kahjuks ei ole enamik admine juhtkonna poolt valitud, et sa teaks.. ;)

 

Me ei vali ühtegi adminit, vaid valime korrahoidjaid.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Buuuuuump


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sai ka tehtud kuues server, milleks on Hide 'n' Seek NoBlocks.

 

IP: 217.146.76.25:27000


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma pean selle pildi siia panema lihtsalt:D

Väiksed poisikesed said 10-0 üle ja tagajärg selline:

 

failed.jpg

 

Hoidke veel serveris admine, kelle vanus 14 ja kes loobivad igale kvaliteetlaskurile banni - mul terve steam inimesi täis, kes Kohilast banned.

Sorri admins, aga teie server on põhja käinud.

 

Pidevalt on mingid debiilikud adminid chatis karjumas, kuidas keegi hackib - ise ei taju krdi pimedas perset ka pühkida..

Muudetud liikme moKa'i poolt

mrtnj.png

----------

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Palun näita mulle server kus tegutsevad ainult normaalsed adminid, ehk siis smsadmine pole? Hetkel on neid nii vähe, kuna smsteenused on need mis peamiselt teenivad. Muidugi tekivad idiootadmine, aga siis tee nende kohta teema ja pane oma pilt. Vingute siin, et kõik on nii tatid jms. Võtke midagi ette ja tehke teema nendest @ kohila.eu


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Palun näita mulle server kus tegutsevad ainult normaalsed adminid, ehk siis smsadmine pole? Hetkel on neid nii vähe, kuna smsteenused on need mis peamiselt teenivad. Muidugi tekivad idiootadmine, aga siis tee nende kohta teema ja pane oma pilt. Vingute siin, et kõik on nii tatid jms. Võtke midagi ette ja tehke teema nendest @ kohila.eu

 

Sorri paps, ma ei vingu ja suht care ka ;d lihtsalt ajab naerma selline asi.

Mõttetu hoida serverit, kus pole kellegil "lõbus". ;)


mrtnj.png

----------

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sain pubist bänni mingi Punisheri käest, kuna omasin ta paar korda ära. Norm. Banni põhjus oli "Cheating".

 

Äkki oli syncist ja sa panid hullu tema vastu? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei ma noob, kes vahepeal luckis ja kohe bän . :(

 

Pane enda banpilt foorumisse (kohila.eu) ja saad unban.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mr BUMPastic


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Muidugi ma ei tee sulle unbani ilma banpildita, kuna iial ei või teada mis bsi sa kokku ajad. Kui sattusid kellegi banned ip otsa siis pead enda ip uuesti muutma.

 

Ei soovita väga seda kohta, pubekad on foorumis puldis, kes ragebannivad.

 

Taavi, kes oled ilmselt Sina, üritab ainult sitta keerata kuna sai bani üldiselt reeglite rikkumise eest ja lameimise eest. Poiss viha nii täis, võiksid vahelduseks arvutist eemale minna.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Muidugi ma ei tee sulle unbani ilma banpildita, kuna iial ei või teada mis bsi sa kokku ajad. Kui sattusid kellegi banned ip otsa siis pead enda ip uuesti muutma.

 

 

 

Taavi, kes oled ilmselt Sina, üritab ainult sitta keerata kuna sai bani üldiselt reeglite rikkumise eest ja lameimise eest. Poiss viha nii täis, võiksid vahelduseks arvutist eemale minna.

Sittagi, Sky on sulle nii perse pugenud, et sa ta väike kutsa teed, mis ta tahab, ma olen ESIMENE inimene, kes sai sinu vastu kaebuse tegemise eest permi. 1 spammerit oled veel 1 tunniks ära banninud.

Nagu 1 tark mees kunagi ütles, mine pese õli juustest välja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis sa tõesti arvad, et ma permisin su kuna sa tegid minu vastu teema? Tõesti, mine puhka arvutist natukene eemale, äkki saab sinust irlis ka midagi.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nõustun, Väga head serverid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Soovitan neid servereid. Head serverid .

 

Head korrahoidja, moderaator & Administraatorid

 

Täname :)

 

Tahtsin Taavile lisada veel, et mulle oli ikka 4 privaatsõnumit tulnud, et permi see Taavi ära.

+ Üle poole foorumi oli sinu vastu, kuna sa oled selline debiil.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Võta natuke rahulikumalt . ;)

 

Ma muidu LeetServer

 

Kallike, sa seda märkasid, et kui ma panin ebaaktiivse vip liikme sinu vastu, siis jäi skoor 24-23 sinu kahjuks? Sa oled küll haige favoriit ju. Niiet, kui 4 inimest pmivad sulle, keda permida sa kuulad neid? See kommuun oli rohkem perses, kui ma arvasin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.