Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Hispaania tripi blogi.

Soovitatud postitused

SUPERVIP
kuradi haiged inimesed 1päevga tagasi 4päev elasime lennujaamas tulime lennukiga riiga ja sealt bussiga tartu lugege eelnevat. ja mul ausalt pohhuj kas te arvate ,et fake või mitte mina ja sõber teame mis päriselt oli teie kes kõik arvate , et fake lööge pihku enda kadeda meelepeale ja ärke uskuge weedi juttu vb tundub , et ülepakutud aga seda ma ei kirjutanud teiepärast vahvelased vb mõnepärast arvake , et fake vägasuva mina käisin olin ja mina tean seda...pohh , et ma segi praegu ja see pole minuasi , et teile ei pakuta weedi niimodi vapsjee eestist võib ka leid weedi ja see rekkajuht sõitis hollandivahet ka. AGA MINA TEAN MIS PÄRISELT OLI NII ,ET USKUGE OR NOT.

 

yo-drew-dude-u-mad-lol.jpg?imageSize=Medium&generatorName=Troll-Face

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
minu isa on jumal USKUGE VÕI MITTE, mina olen teavas käinud mul poh mis arvate ei koti

 

elva üritasid nalja teha ? õlipats ,

 

üritasid praegu ära panna?

 

//pole mõtet vaielda mingi 13 aastase tatiga

 

Mida sa 12-aastane hälvik üldse siin haugud. Kao koju, nõrk.

 

Sa peaks ammu magama laps.

 

gänged...

 

yo-drew-dude-u-mad-lol.jpg?imageSize=Medium&generatorName=Troll-Face

 

Täielikult vahvli-elu :D

 

Blog oli tõesti hea :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

"Läksime tagasi siis raudteejaama ja ostsime piletid ning läksime hääletama umbes 30min hääletasime saime mingisse tanklasse ja seal tuli vene rekajuht..kes muidugi nõustus meid peale võtma kuna sõber räägib vene keelt hästi."

Miks te ossite pileti, kui läksite edasi hääletama?

 

To Reggae: Kas ma saan oma vastuse kätte?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
"Läksime tagasi siis raudteejaama ja ostsime piletid ning läksime hääletama umbes 30min hääletasime saime mingisse tanklasse ja seal tuli vene rekajuht..kes muidugi nõustus meid peale võtma kuna sõber räägib vene keelt hästi."

Miks te ossite pileti, kui läksite edasi hääletama?

 

To Reggae: Kas ma saan oma vastuse kätte?

 

ostsime pileti ,et sõita linnast välja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.