Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Meiser -- infot vaja

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

MEISER, ÄRA PEIDA ENNAST, ning, miks sa oma privaat sõnumitele ei vasta, ma tean küll, et sa oled foorumis.. ning ma saatsin sulle 75.- juurde, et saaksid posti panna! ning miks sa ei pannud posti??

räägi välja poiss..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

//nüüd lõpuks rääkis.. annan 3 tundi aega!

 

hoiame teema vaikse, niikaua, kuni asi on postis.. panen kinni..

hetkel ei tahaks spammi siia!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pärast tuleb välja, et:

Terve perekond on tal russidest kelmid,.


:cheers:doh:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See on nende kahe inimese vaheline asi , mida võib aidata arutada mode/admin , mis kuradi hea pärast te sõimate inimest sibulaks , kui te ise ei tunnegi teda.

Ärge arvake, et mina tunnen meiserit kuid hale on vaadata, kuidas te solvate kedagi venelasteks.

On olemas ka väga normaaseid venelasi aga see selleks , ühesõnaga las arutavad omavahel .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See on nende kahe inimese vaheline asi , mida võib aidata arutada mode/admin , mis kuradi hea pärast te sõimate inimest sibulaks , kui te ise ei tunnegi teda.

Ärge arvake, et mina tunnen meiserit kuid hale on vaadata, kuidas te solvate kedagi venelasteks.

On olemas ka väga normaaseid venelasi aga see selleks , ühesõnaga las arutavad omavahel .

 

Teades ise ka vene inimesi ütlen, et paljud venelased on ikka eestlastest keda ma tean sitaks normaalsemad.

Igal riigil oma lambad

 

ja mihkel läksid muidu menti ära või saite ennem jutule?


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

no, ütles, et pani neljap posti ja pidi reedel nagu kohale tulema.. täna küll nagu pole mingit asja tulnud, smartposti olevat pannud. kui homme ka käes pole, siis tahaks ikka raha tagasi.

 

---------- Post added 18-12-10 at 21:57 ----------

 

http://www.vahvel.net/member.php?2722-Meiser

siit on näha, et meiser käis vahvlis 19:15 seega.. ta nägi minu kirja ning ignoreeris seda.. kui asi esmp ei saa korda, helistan tema kooli direktorile, et saada kontakt andmeid, kui aga ei saa, lähe politseiga sinna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No ma ei tea, sa usud ka seda venda enam kui ta sulle 4 korda on öelnud, et pani posti? Mine sinna menti siis sul ka hea tunne, et see munn saab karitada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

helistasin, nagu arvata võis, polnud midagi posti pantud.. õeldi, et sellele numbrile pole ühtegi pakki saadetud

 

---------- Post added 19-12-10 at 12:00 ----------

 

selge, helistan direktorile

 

---------- Post added 19-12-10 at 12:22 ----------

 

meisril on postkast täis.. nüüd aittab.. mina rohkem teda ei oota. esmaspäeval lähen ajan asja ära tartus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.