Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Meiser -- infot vaja

Soovitatud postitused

http://www.******.ee/index.php?showtopic=69622 siin väidate te 2.detsembril , et xbox on müüdud mingisse HV foorumisse. Aga Pangaülekandes on 6.detsembril panga ülekanne tehtud ja kust me peame teadma , et see ülekanne mingi suvaline pole ? :D

28042g2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mida sa meiser venitad? Too se faking tõestus ära, et sa oled saatnud. Selleasemel, et siin tarka mängida..


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mida sa meiser venitad? Too se faking tõestus ära, et sa oled saatnud. Selleasemel, et siin tarka mängida..

 

tal pole midagi.. pidi helistama homme postkontori, eks näis siis..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kui tal eesti kodakondsus, siis ärge mölisege, et ta mingi sibul on.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

oleksid sa venemaal sündinud, eesti kodakondsusega, oleksid sa ikkagi venelane.

 

Meisu pole vist venemaal sündinud, niiet Eestlane.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma arvan, et Meiser on rikkam, kui teie, tean teda irl, so ärge karjuge siin midagi, eriti mingi sibu.

 

Mina ei kuule tema eesti keeles mingit vene aksenti.

Kui ta nii rikas on siis miks tal on siiamaani xboxi ostmise rahad maksmata? Diilis oli muidugi kirjas, et 31.dets aega maksta aga kui ta nii rikas on sinu sõnade järgi siis miks ta ära ei maksa?


"Persse kah", ütles lits ja keeras selja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ta on olnud msnis 3 tundi, ja koguaeg on online online/busy vaheldub.. nudgen.. midgi ei tee..

 

---------- Post added 10-12-10 at 16:15 ----------

 

ah ei viitsi mina enam jamada, ootame admini ära, kes tuleb ja paneb banni meiserile, ja mina liigun edasi politseisse siis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ma ei pea kohale minema, tõmban id kaardi tuvastamis tarkvara, ja täidan avalduse ära, ning meiserile tuleb postkasti kiri..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.