Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Meiser -- infot vaja

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

vahvlis olen ma saanud 3 korda üle, inimestelt, kellel on 50+ tehingu ja suht kaua liikmed olnud, ükski pole banned saanud, kui panen negatiivse tehingu, korjatakse see ära samuti.. niiet jah..

kui kellegil on meiseri isiklik number, siis olen tänulik, kui jagaksite

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
vahvlis olen ma saanud 3 korda üle, inimestelt, kellel on 50+ tehingu ja suht kaua liikmed olnud, ükski pole banned saanud, kui panen negatiivse tehingu, korjatakse see ära samuti.. niiet jah..

kui kellegil on meiseri isiklik number, siis olen tänulik, kui jagaksite

 

tahad numbrit? ei saa


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
vahvlis olen ma saanud 3 korda üle, inimestelt, kellel on 50+ tehingu ja suht kaua liikmed olnud, ükski pole banned saanud, kui panen negatiivse tehingu, korjatakse see ära samuti.. niiet jah..

kui kellegil on meiseri isiklik number, siis olen tänulik, kui jagaksite

Ma võin sulle hiljem sebida selle numbri, ta tegi mul tuttavaga tehingu, selle sama xboxiga ja tal peaks olema suhtpalju andmeid, teda pole küll preagu msnis aga hiljem pmin kui saan selgust


"Persse kah", ütles lits ja keeras selja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

poiss ei julge vist telefonigi vastu võtta.

 

---------- Post added 19-12-10 at 22:51 ----------

 

meiser meiser, kus sa peidad?

 

---------- Post added 20-12-10 at 15:18 ----------

 

nii.. helistasin kooli direktorile, sealt juhati edasi õppealajuhataja juurde, kes omakorda juhatas mind meiseri klassijuhataja juurde, meiser ütles vabanduseks, et täna paneb posti, mingi jama olevat olnud.. AGA neljapäeval ütles, et sai postist tagasi xboxi, ning pani KOHE SMARTPOSTI!! ta ÜTLES, et PANI SMARTPOSTI! aga smartpostist ei teatud midagi.. ja nüüd ütles, et paneb täna/homme uuesti?? nagu mida asja tegelikult.. täna/homme tahan näha asja postis, ja kontrollin kohe rängalt, aga.. mul nüüd klassijuhataja isiklik number olemas, probleemi ei tohiks tekkida enam.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mida kuradit sa selle klassijuhatajaga jamad, küsi vanemate number.

 

asi on korras. kell 18-19.00 pidi tracking id saatma mulle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
see et kurat, et alguses oli posti viga ja nüüd et paar päeva hiljem paneb posti(teistel on ka elu nolifer), ei tähenda seda et ta mingi kuradi "russist rott" on

 

aga on ju, mulle ka ütles msnis, et pani posti juba /eelmine nädal umbes ütles seda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

eelmine nädal pani smartposti.. nüüd täna läheb paneb uuesti eesti posti tähitud pakina. kui mul lugemine sassis pole, on neljas kord, kunas posti paneb

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

olemas. . teema kinni!

 

20.12.2010 18:41:00 Lähetatud Tartu postikeskuse klienditeenindus

20.12.2010 18:37:00 Vastuvõetud Tartu postikeskuse klienditeenindus

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aleksei Krivoguzov Jõgeva Ühisgümnaasium 7.b klass

 

Obv, et see väike netihiiro kes redutab Jõgeva ÜhisGümnaasimu 7'endas klassis lasi su üle ...

Soovitan menti minna ;)

 

Aleksei - What goes around, comes around =) GL sulle oma järgneva sitase eluga :)


3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ainuke idioot oled sina siin, kes ei oska googlit kasutada... tema ei ole see aleksei. ta elab tartus... netihiro.. paki sain kätte, 1 asi oli puudu seega arvan, et võib teema kinni panna!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ainuke idioot oled sina siin, kes ei oska googlit kasutada... tema ei ole see aleksei. ta elab tartus... netihiro.. paki sain kätte, 1 asi oli puudu seega arvan, et võib teema kinni panna!

Türa , kes sa selline oled et köiki "idiootideks" jne söimad ?

Igas teemas midagi öelda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.