Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Gb.fi eac mure.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

nii mul on gamebank eac server mure on selles et kõik vastased ütlevad et server ei taba üldse? ma ei saa aru? mul endal tabab .

 

Kas see võib viga olla et serv conf on default?

 

Kes oskab aidata palun aidake , ja kui teate siis andke mingi korralik cfg ka juba

 

aitähh,


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Seal peaks korralik conf peal olema, võibolla mingi hetkeline jama servuga, aga üldiselt see GB ei tabagi väga.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Muidu vennad panevad et teine kus just enne pela oli tabab ja minu oma ei taba

ma ise kaldun arvama et see mingi vabandus kui owni saad :)D aga ei tea


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Muidu vennad panevad et teine kus just enne pela oli tabab ja minu oma ei taba

ma ise kaldun arvama et see mingi vabandus kui owni saad :)D aga ei tea

 

 

Ei pruugi, eks sa ise saad ka aru ju kas kuulid lähevad läbi või mitte, vb said halva serveri lihtsalt vms.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seal peaks korralik conf peal olema, võibolla mingi hetkeline jama servuga, aga üldiselt see GB ei tabagi väga.

 

Sinu jutu peale tekkib küsimus, et kas sa kunagi üldse CS-i mänginud ka oled või lihtsalt loobid siin mingit suvalist juttu?

Gamebank tabab väga hästi, ma ei ole nüüd küll kursis, kas see töötab püsiserveril või sellisel, mis iga teatud aja tagant maha läheb, kuid püsiserveri puhul peaks peale igat mängu serverile restardi tegema (seda saad kontrollida nii, et kui kirjutad peale restarti konsooli 'status' (või oli vote, ma unise peaga ei mäleta ka, proovi seda ka kui status ei aita) ning sinna tulevate numbrite ees on kellelgi 1, siis server on edukalt restarditud. Igaljuhul, kui serverist juba mingi 20-30 nägu läbi käinud hakkabki tõksuma ning ei taba nii hästi enam.

Confimise koha pealt mina matsu ei jaga, kuid üldtuntumat konfiguratsiooni võiksid ikka proovida, kuid mina ei oska siin ka midagi head soovitada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sinu jutu peale tekkib küsimus, et kas sa kunagi üldse CS-i mänginud ka oled või lihtsalt loobid siin mingit suvalist juttu?

Gamebank tabab väga hästi, ma ei ole nüüd küll kursis, kas see töötab püsiserveril või sellisel, mis iga teatud aja tagant maha läheb, kuid püsiserveri puhul peaks peale igat mängu serverile restardi tegema (seda saad kontrollida nii, et kui kirjutad peale restarti konsooli 'status' (või oli vote, ma unise peaga ei mäleta ka, proovi seda ka kui status ei aita) ning sinna tulevate numbrite ees on kellelgi 1, siis server on edukalt restarditud. Igaljuhul, kui serverist juba mingi 20-30 nägu läbi käinud hakkabki tõksuma ning ei taba nii hästi enam.

Confimise koha pealt mina matsu ei jaga, kuid üldtuntumat konfiguratsiooni võiksid ikka proovida, kuid mina ei oska siin ka midagi head soovitada.

 

 

 

 

Suvel tegime .fi-d GBs, no tõesti oli tunne nagu servers.ee -s mängiks (mitte ainult minul ), aga samas hiljuti mängisin, oli normaalne ning selle "vb said halva serveri" võrdluse tõin kuna endal on mitmete tuntud ning muidu heade servudega jamasi olnud ( st mõni päev ping kõigub, mingi tõksutab jms)


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.