Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Serveripank - Tule ja lisa enda server, saa mängijaid!

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas

Hakataks abusima, lambist -1 panema, ma usun.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No abuserile IP ban ja voila. (Kasutustingimuste alla lisada, et abuseda ei tohi)

 

Või tuleks teha, et kui vajutad +1 või -1 siis tuleb kast, kuhu tuleb panna põhjuse, aga kui põhjus on tühine või mis sisaldab vihaselt vms, siis seda rep eemaldatakse ära.

Kui kriss ei viitsi üksi tegeleda, võiks olla moderaatorikoht, siis moderaatorid saaksid tegeleda sellega.

 

// This is my idea //

 

Kas see asi on tehtud, et kui lisad IP, mis eksiteerib juba andmebaasis, siis teatab, et server on andmebaasis juba olemas vms?

 

---

 

Sorry kirjavea pärast.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No abuserile IP ban ja voila. (Kasutustingimuste alla lisada, et abuseda ei tohi)

 

Või tuleks teha, et kui vajutad +1 või -1 siis tuleb kast, kuhu tuleb panna põhjuse, aga kui põhjus on tühine või mis sisaldab vihaselt vms, siis seda rep eemaldatakse ära.

Kui kriss ei viitsi üksi tegeleda, võiks olla moderaatorikoht, siis moderaatorid saaksid tegeleda sellega.

 

// This is my idea //

 

Kas see asi on tehtud, et kui lisad IP, mis eksiteerib juba andmebaasis, siis teatab, et server on andmebaasis juba olemas vms?

 

---

 

Sorry kirjavea pärast.

 

Hea mõte ;)

+1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No abuserile IP ban ja voila. (Kasutustingimuste alla lisada, et abuseda ei tohi)

 

Või tuleks teha, et kui vajutad +1 või -1 siis tuleb kast, kuhu tuleb panna põhjuse, aga kui põhjus on tühine või mis sisaldab vihaselt vms, siis seda rep eemaldatakse ära.

Kui kriss ei viitsi üksi tegeleda, võiks olla moderaatorikoht, siis moderaatorid saaksid tegeleda sellega.

 

// This is my idea //

 

Kas see asi on tehtud, et kui lisad IP, mis eksiteerib juba andmebaasis, siis teatab, et server on andmebaasis juba olemas vms?

 

---

 

Sorry kirjavea pärast.

 

Mul oli plaanis selle rep süsteemi nii teha, et päevas saab maksimum 5 korda lisada/eemaldada. Ühte serverit saab üks kord päevas ühe ip pealt.

 

Btw, see oli ka mul ei to-do, aga ei jõudnud.

 

---------- Post added 11-04-11 at 14:36 ----------

 

Võiksid ka teha, et kui server on preemium, siis serverit kuvatakse ainult preemiumi kastis mitte mõlemates (kastides).

 

Nüüd peaks näitama all ainult mitte-preemium servereid.

 

TOP25 esikolmiku ette karikad or medalid? :D

 

Nüüdsest olemas ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Võiksid ka teha, et kui server on preemium, siis serverit kuvatakse ainult preemiumi kastis mitte mõlemates (kastides).

 

Karikad sobiksid isegi vb paremini.

 

No kui sa oleksid nõus mulle pixeldama, või otsima 3 karikat välja siis ma oleks nõus vahetama :)

1 - kuld, 2 - hõbe, 3 - pronks

 

Ootan rohkem selliseid huvitavaid, samas ka lihtsaid ideid(ei keela keerulisi ;)).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No kui sa oleksid nõus mulle pixeldama, või otsima 3 karikat välja siis ma oleks nõus vahetama :)

1 - kuld, 2 - hõbe, 3 - pronks

 

Ootan rohkem selliseid huvitavaid, samas ka lihtsaid ideid(ei keela keerulisi ;)).

 

Saatsin sulle läbi steami mingid koha märgid :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

~~bump~~

Uusi ideid ootan ..

Antke ka muid foorumeid/kohti, kuhu serveripanga teema üles luua.. Tahan saada mujalt värskemaid ja sisukamaid arvamusi saidi kohta.

Mida rohkem kriitikat saan, seda rohkem ma õpin oma vigadest. Seda väiksem on võimalus, et ma millalgi kordan seda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
~~bump~~

Uusi ideid ootan ..

Antke ka muid foorumeid/kohti, kuhu serveripanga teema üles luua.. Tahan saada mujalt värskemaid ja sisukamaid arvamusi saidi kohta.

Mida rohkem kriitikat saan, seda rohkem ma õpin oma vigadest. Seda väiksem on võimalus, et ma millalgi kordan seda.

 

Uuenda seda, et igat lahtrit ei peaks täitma kui tahad lisada serverit.

 

Pane kohustuslikuks lahtriteks vaid nt nimi, IP? Serveri lisamine muutub muidu väga tüütuks.. hakka sinna mingit peaadmini msni lisama jne :D


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Uuenda seda, et igat lahtrit ei peaks täitma kui tahad lisada serverit.

 

Pane kohustuslikuks lahtriteks vaid nt nimi, IP? Serveri lisamine muutub muidu väga tüütuks.. hakka sinna mingit peaadmini msni lisama jne :D

 

See just hea ju kuna siis ei lisa mingid suvakad teiste servereid listi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ikkagi mina olen poolt et see ei peaks olema kohustuslik!

 

Admini nime asemel, hakkab nüüd infoleht näitama lisaja nime, ehk sinu kasutajanime. Eemaldan "Lisa server" lehelt admini nime ära.

Admin emaili asemel, hakkab infolehel näitama lisaja emaili.

 

Kui, leiame kaebuse.. et serverit ei ole lubatud lisada, siis tõstame serveri kasutajalt omaniku kasutajale üle. Samuti anname eelnevalt lisanud kasutajale hoiatuse, korduval juhtumil aga eemaldame kasutaja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See just hea ju kuna siis ei lisa mingid suvakad teiste servereid listi.

 

Mis vahet seal on? Ongi hea, kui keegi on juba serveri omaniku eest vaeva näinud.

See näitab seda, et kellegile meeldib see server :D


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hea see ikka pole.. Mitte keegi ei viitsi ju täita 10 lahtrit selleks, et lisada server, lihtsam on siis lisada juba GT-sse.

Piisaks vaid paarist lahtrist, kuhu saaksid panna nime, IP, slottide arvu ja muu info. :)

 

Kindlasti siis poleks see lisamine nii tülikas ja servereid oleks rohkem seal.

Domeeni adre muuda ka kindlasti ära, kuna see on hetkel suht keeruline.. spank.eu ?

 

See minu soovitus vaid :)

 

Kõike paremat,

Karmo


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Hea see ikka pole.. Mitte keegi ei viitsi ju täita 10 lahtrit selleks, et lisada server, lihtsam on siis lisada juba GT-sse.

Piisaks vaid paarist lahtrist, kuhu saaksid panna nime, IP, slottide arvu ja muu info. :)

 

Kindlasti siis poleks see lisamine nii tülikas ja servereid oleks rohkem seal.

Domeeni adre muuda ka kindlasti ära, kuna see on hetkel suht keeruline.. spank.eu ?

 

See minu soovitus vaid :)

 

Kõike paremat,

Karmo

 

spank.eu on juba registreeritud kellegi poolt.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.